31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Divers Swarovski
Resultaat: 50 EUR

Divers Swarovski
Resultaat: 50 EUR

2 Kristallen karaffen en 1 vaas
Resultaat: 40 EUR

26 delen kristalglas
Resultaat: 40 EUR

Twee delen kunstglas
Resultaat: 40 EUR

Twee delen kunstglas, 2e helft 20e eeuw, groene kip en rode vaas 23-22cm. Cond:G

3x waaierkristal
Resultaat: 40 EUR

Drie maal oud waaierkristal, kaasstolp en 2 vaasjes, chips, Cond:R/G

3 glazen vazen
Resultaat: 40 EUR

Drie moderne glazen vazen 2e helft 20e eeuw, o.a. Murano Fiorio Glas, en ongemerkt, 1 blad zwarte vaas mist, in goede staat 23-29cm.

Kristallen karaf
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuwse mondgeblazen geribde karaf met gravering, wijnranken, molens en vogeldecor. 25cm. Cond:G

10x glazen parfumflacon
Resultaat: 25 EUR

Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G

Negen glazen parfum flacons
Resultaat: 25 EUR

Glazen vaas, Rony Plesl
Resultaat: 25 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G

5 Glazen paperweights
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil opaline kaststel
Resultaat: 20 EUR