Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse bordenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse mahoniehouten Engelse buttlertray, in goede staat 80x25ø Cond:G

Antiek hangkastje
Resultaat: 40 EUR

Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.

Victoriaanse armleunstoel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten armleunstoel met snijwerk en klauwpoten, omstreeks 1880 in goede staat, 190x60x64cm.

Pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Antieke zwarte Louis philippe pianokruk, in goede staat 55x36øcm.

Teakhouten bijzettafel
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.

Snijwerk stoel
Resultaat: 35 EUR

Zware palisanderhouten 19e eeuwse snijwerk stoel met lederen zitting, in goede staat.

Draaibaar messing sierkrukje
Resultaat: 30 EUR

Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G

Bijzettafeltje Queen Anne 80er jaren
Resultaat: 30 EUR

Drie delige Engelse mahoniehouten bijzettafelset met Queen Anne poten, stijlmeubels 2e helft 20e eeuw, in goede staat 38-60cm.

Hoekstoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse notenhouten hoekstoel, omstreeks 1880 Historisme, behoeft restauratie 82x79x60cm. Cond:R

Etagere tafeltje met inleg
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws vruchtenhouten etagere tafeltje met geetste bladen, vogeldecor en goudverf, omstreeks 1870, 110x51x39cm. Cond;G

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve ovale spiegel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 42x37cm.

Engelse etagere tafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare etagere/ buttler tray, in goede staat 90x28x25cm. Cond:G

Driehoeksstoeltje
Resultaat: 30 EUR

Donker gebeitste antieke Engelse hoekarmleunstoel, omstreeks 1900 70x45x45cm. Cond:G

Iepenhouten kinderstoel
Resultaat: 20 EUR

Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G

Halve maantafel
Resultaat: 20 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 71x89x37cm. Cond:G

Butlertray
Resultaat: 15 EUR

Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G