Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kunst kabinet
Resultaat: 2.250 EUR

Negentiende eeuws koloniaal kruisvoet kunstkabinet met oosterse invloeden, messing beslag en diverse lades, in goede originele staat, 2 delig Cond:G 152x96x50cm.

Wortelnoten kabinet
Resultaat: 1.750 EUR

Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G

Italiaanse Renaissance kist
Resultaat: 1.600 EUR

Grote 17e-18e eeuwse Italiaanse kist met houtgestoken renaissance figurenvoorstellingen en ridders, origineel beslag, antiek slot en sleutel, originele patina, in goede staat 63x61x165cm. Cond:G

Mahoniehouten kabinet
Resultaat: 1.600 EUR

Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.

Barok ladencommode
Resultaat: 1.400 EUR

Zuid Duitse wortelnoten barok commode omstreeks 1780, vurenhouten corpus met bronzen beslag, in goede staat 82x105x54cm.

Wortelnoten porseleinvitrine
Resultaat: 1.250 EUR

Hollandse 18e eeuwse notenhouten barok vitrineopzetkast(porseleinkast) met bronzen beslag, bolpoten en mooi snijwerk in koplijst, in goede originele staat 156 x43x243cm. Cond;G

Chiffoniere met intarsia
Resultaat: 1.200 EUR

Schitterende 18e eeuwse Louis Seize choffoniere met intarsia, vazen, lyra's, guirlandes, florale inleg, ook zijkanten, ringbeslag, in goede originele staat 160x150x105cm. Cond;G

Louis Seize commode 18e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer op eiken Louis seize commode, in goede staat, oudere restauraties, 79x114x59cm.

Mahonie barok secretaire
Resultaat: 900 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...

Baroksecretaire
Resultaat: 800 EUR

Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.

Goudkleurige console, hout
Resultaat: 800 EUR

Vergulde 18e eeuwse wandconsoletafel met gemarmerd houten blad, in originele ongerestaureerde staat 80x122x55cm. Cond:R/G

Spinet met bankje
Resultaat: 800 EUR

Oude Spinet met bankje, gemaakt door G. Klop te Garderen 1974, rood-goud gelakt, in goede staat 80x132x85cm.

Boulle secretaire met bovenkast
Resultaat: 750 EUR

Antiek Franse Boulle secretaire omstreeks 1900, kwaliteitsmeubel met pallisander binnenleven, koperinleg in goede staat, emaille ebonisering , 2 delige vitrine opzet, zijkanten gebogen kleinere restau...

Eikenhouten hoekkast
Resultaat: 750 EUR

Originele eikenhouten Hollandse Louis Seize hoekkast, 2 delig met vuurverguld hoekbeslag, in goede staat 53x118x202cm.

Engels mahoniehouten kabinet
Resultaat: 600 EUR

Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G

Eikenhouten Louis Quinze secretaire
Resultaat: 600 EUR

Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze schrijfsecretaire met mooi snijwerk op de knieen , guirlandes en hekwerk, mooi binnenleven, in goede staat 120x55 (90)x125cm, omstreeks 1780

Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering
Resultaat: 600 EUR

Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G

Franse vergulde spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse vergulde spiegel Louis seize stijl, in zeer goede staat, 225x90cm. Cond;G

Schrijfkastje met zuilen
Resultaat: 500 EUR

Antieke notenhouten (fineer) schrijfcommode omstreeks 1890 in Louis Seize stijl. 2 bovenste lades als schrijfgedeelte(schrijfblad en lade met dekselvakken) 5 lades, recentelijk professioneel gerestaur...

Engels eikenhouten kabinet ca. 1800
Resultaat: 500 EUR

Mooi antiek Engels eikenhouten kabinet omstreeks 1800 met benen sleutelgaten 4 deurs en 2 lades, in zeer goede staat 201x120x47cm.

Wortelnoten bureau met brons
Resultaat: 500 EUR

Groot oud Frans schrijfbureau met bronzen beslag en florale intarsia, 3 lades, naar 18e eeuws voorbeeld 82x78x159cm. Cond:G

Mahonie kast
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Hollandse antieke mahoniehouten uitneembare kast met lade achter de deuren, omstreeks 1870, kwaliteitsmeubel, in goede staat 240x160x51cm.

Eiken houten salontafel, 17e-18e eeuw
Resultaat: 475 EUR

Prachtige 17e eeuwse lage tafel met ballustervormige poten, houtgestoken onderlinge verbindingen, 2 schuiflades, mooie patina. 60x165x65cm. Cond;G

Mahonie Biedermeier kuifkast
Resultaat: 475 EUR

Prachtige Hollandse mahoniehouten Louis Philippe kuifkast omstreeks 1870 met schappen en lades, versieringen achter de deuren, 2 missen. 235x140x46cm. Cond:G

Stel trommelvormige tafeltjes
Resultaat: 430 EUR

Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G

Duits wortelnoten schrijfbureau
Resultaat: 400 EUR

Groot antiek wortelnoten Louis Philippe rolbureau met hekwerk, mooi wortelnoten binnenwerk, lades en deurtje, minimale fineerschade, 150x145x81cm. Cond;G

barok kabinet
Resultaat: 400 EUR

Hollandse eikenhouten barokkabinet, Louis seize omstreeks 1780, met bronzen beslag en mooi snijwerk, restauratie noodzakelijk. 240x180x60cm. Cond;R

Pastoorskast 17e/18e eeuw.
Resultaat: 380 EUR

Hollandse wortelnoten fineer op eiken pastoorskast 17e/18e eeuw, uitneembaar, geheel met lades en schappen. Fineerschade en deur krom. 197x185x71cm. Cond;R

Barokstijl noten secretaire
Resultaat: 375 EUR

Italiaanse Barockstijl tabernakel secretaire, notenhout fineer en bandintarsia, stijlmeuebl 2e helft 20e eeuw 230x101x57cm. Cond:G

Franse glaskast op getorste poten
Resultaat: 375 EUR

Antieke eikenhouten Franse vitrine opzetkast omstreeks 1880, 2 delig met getorste zuilen en snijwerk, in goede staat 188x144x45cm.

Mahonie kastje met laden
Resultaat: 360 EUR

Hollands 18e eeuwse wortelnoten barokcommode in Louis Quinze stijl, 4 lades, klauwpoten en bronzen beslag 83x90x57cm. Cond;G

Ovaal ingelegd tafeltje, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Negentiende eeuwse ovale tafel belijmd met satijnhout en rozenhout, medaillon en bandintarsia omstreeks 1870, in zeer goede staat 75x82x55cm.

Eikenhouten hoekkastje
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere smalle eikenhouten Louis seize dubbeldeurs hoekkast, omstreeks 1800, in goede staat 158x34x49cm.

Boekenmolen
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere grote antieke eikenhouten boekenmolen met hekwerk en draaipot, omstreeks 1900, 149x58x58cm. Cond;G

Noten barokkast met intarsia
Resultaat: 350 EUR

Zuid Duitse notenhouten Barokkast omstreeks 1790 met bandintarsia, floraal decor met vogels, origineel slot( stijlen missen, divers lijstwerk mist, lichte fineerschade 225x170x60cm. Cond:R

Mahonie commode
Resultaat: 340 EUR

Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.

Vitrine met intarsia
Resultaat: 340 EUR

Negentiende eeuwse kersenhouten met mahonie 1 deurs vitrine met ranken en intarsia, 2e helft 19e eeuw, minimale fineerschade, verder in goede staat 126x97x34cm.

Rolluikbureau
Resultaat: 340 EUR

Mooi Duits mahoniehouten rolluikbureau, Louis Philippe, uitschuifbaar blad met opstand en snijwerk, 3 delig, omstreeks 1870 in goede staat 160x97x63cm.

Dubbel gebogen commode
Resultaat: 330 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Quinze barokcommode omstreeks 1800, met bronzen beslag 4 lades en klauwpoten, in goede staat 87x91x56cm.

Mahonie penantkast
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm

Notenhouten eethoek
Resultaat: 290 EUR

Antieke Franse notenhouten eethoek, Henry Deux met 6 houtgestoken stoelen omstreeks 1880 in goede staat 74x128x128cm. en 100x55x42cm.

Tafel, Frans
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuws Franse boulle tafel met grote lade en kruisverbinding, koperinleg laat los, behoeft restauratie 61x137x74cm. Cond;R/G

Mahonie sidetable, Sheraton-stijl
Resultaat: 260 EUR

Engelse mahoniehouten sidetable met lades en leder op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 76x40x20cm. Cond:G

Barok eethoek: Uittrektafel en 4 stoelen
Resultaat: 260 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken Franse eethoek met draken en getorste zuilen, zware houtgestoken eettafel, vlekken op zitting stoelen, omstreeks 1880, 111x40x42cm. en 80x109øcm. Cond:G

Frans damesbureau
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans rozenhouten damesbureau met florale intarsia, omstreeks 1900, bronzen beslag en monturen, in goede staat 110x68x42cm. Cond:G

kapstok
Resultaat: 250 EUR

Wortelnoten garderobe met spiegel, lade en parapluhouders, stijlmeubel 20e eeuw, in goede staat 220x104x37cm.

Mahonie klapbuffet
Resultaat: 250 EUR

Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G

Schrijftafel ca. 1910, Queen Anne stijl
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse schrijftafel, Queen anne stijl, met 3 lades en schrijfleer, omstreeks 1900, 78x107x60cm. Cond;G

Engels mahonie vitrinekastje
Resultaat: 225 EUR

Antiek Engels mahoniehouten 1 deurs vitrinekastje omstreeks 1900, met bandintarsia, 106x55x36cm. Cond:G

Boekenkast, Amsterdamse School
Resultaat: 225 EUR

Eikenhouten Amsterdamse school stijl boekenkast, omstreeks 1920 met schappen en intarsia in deurpanelen. 197x110x40cm. Cond.:G

Schrijftafel, jachtmodel
Resultaat: 225 EUR

Antiek Franse jachtkamer schrijftafel, omstreeks 1880 met getorste poten, onderling verbonden. 75x110x60cm. Cond:G

Pottenkastje met jalouziedeurtje
Resultaat: 225 EUR

Vroeg 19e eeuws toiletkastje met jalouziedeurtjes en lade met gebogen front. in goede staat 75x54x40cm.

Barokstijl commode
Resultaat: 225 EUR

Antieke Duitse eikenhouten commode met 4 laden, barokstijl, messing beslag, in goede staat 80x100x46cm.

Duitse geldkist
Resultaat: 200 EUR

Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.

Glazen eettafel met 6 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Eethoek met de modern design, glazen tafel en 6 gestoffeerde stoelen op wielen(brandgat en vlekken stoel) 82x56x60cm. 71x91x80cm. Cond:R/G

Dekenkist ca. 1790
Resultaat: 200 EUR

Grote Noordduitse friese dekenkist met kerfsnede panelen, 18e eeuw, oudere restauraties 76x137x66cm. Cond;G

Eethoek, ovale tafel + 6 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten met stoelen, 4 stuks Louis Quinze stijl, 74x179x111 en 107x50x50cm. Cond:G

Kersen hoekkast
Resultaat: 200 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten hoekkast met glasopzet, omstreeks 1820, oudere restauratie, in goede originele staat 183x104x60cm. Cond:G

Eiken broodspinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten 1 deurs broodspinde op sledepoten, omstreeks 1800 in goede staat 134x100x41cm.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 200 EUR

Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.

Tafel met stoel
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuws Duitse empire stoel, 19e eeuws, vruchtenhout, Duitse tafel, in goede staat 80x90ø en 87x53x47cm.

Beschilderde kist, 1873
Resultaat: 190 EUR

Duitse antieke grenenhouten barokkist met latere florale beschilderingen 1873, Cond:G 76x132x66cm.

Zwart beschilderd kinderbankje
Resultaat: 180 EUR

Origineel antiek kinderbankje met vlechtwerkzitting, zwart en met gouden beschildering, in goede staat 71x97x43cm.

6 Stoelen
Resultaat: 180 EUR

Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.

Etagere
Resultaat: 180 EUR

Grote oude Engelse mahoniehouten etagere, 1e helft 20e eeuw, met lade. 158x47x37cm. Cond:G

Willem III naaitafel
Resultaat: 180 EUR

Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G

Bureaustoel met leder
Resultaat: 175 EUR

Chesterfield bureaustoel met draaipoot, bruin leder met hout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 87x60x60cm. Cond:G

Antieke 18e eeuwse dekenkist
Resultaat: 170 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met antieke Schnappschloss, mooi snijwerk en sleutel, gedateerd 1793, in goede staat 140x57x75cm.

Eikenhouten 1-deurs kast
Resultaat: 170 EUR

Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G

Mahonie hoekkast
Resultaat: 160 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 2delige hoekvitrinekast, slot mist en niet origineel, minimale beschadigingen, 195x90x56cm. Cond;G

2 Barok-stijl fauteuils + voetenbankje
Resultaat: 160 EUR

Twee Italiaanse barokstijl stoelen met armleuningen en florale stoffering 117x80x80cm. Cond:G

2 Italiaanse barok-fauteuils
Resultaat: 160 EUR

Twee Italiaanse Barokstijl armleunstoelen, stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 110x80x90cm. Cond:G

Boulle stijl tafeltje
Resultaat: 160 EUR

Bijzettrommeltafeltje met bronzen beslag en intarsia stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 74x33ø in goede staat.

Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G

Kersen Biedermeier tafel met lade
Resultaat: 150 EUR

Duitse kersenhouten fineer biedermeier bijzettafel met bandintarsia, 21 e eeuw in zeer goede staat 76x57øcm.

Bruin lederen stoel
Resultaat: 150 EUR

Bruin lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, koperen nagels en taps toelopende houten poten, in goede staat. 90x75x69cm.

Biedermeier canapé
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.

Oud Chinees gelakt dressoir
Resultaat: 150 EUR

Oud Chinees rood gelakt dressoir 20e eeuw, 2 deuren en 3 lades, slijtage en patina 131x45x77cm. Cond:G

Louis Seize dames- en herenstoel
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Franse notenhouten Louis seize stijl armleunstoelen Henry deux met velours stoffering, omstreeks 1880, in goede staat 104x63x63cm.

Eikenhouten dekenkist
Resultaat: 150 EUR

Omgebouwde 18e eeuwse Twentse handgestoken dekenkist (1790). Deksel zit dicht en deuren kunnen open. In goede staat 85x155x73cm.

2 Nachtkastjes met marmeren blad
Resultaat: 150 EUR

Twee hoge mahoniehouten nachtkastjes met marmeren blad omstreeks 1930, in goede staat 76x38x42cm.

Ronde tafel
Resultaat: 150 EUR

Duitse vroeg biedemeier berkenhout fineer eettafel, lichte fineerschade, in goede staat 77x102øcm. Cond:G

Spiegel met bewerkte lijst
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde spiegel met druivenranken decor, en parelrand. 125x88cm. Cond:G

Houten bank
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse grenenhouten klepbank, omstreeks biedermeier van vurenhout 85x183x50cm. Cond:R

Wortelnoten Louis Philippe uittrektafel
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten Willem 3 uittrektafel met spinnekop, 4 spantpoot, omstreeks 1870. (geen tussenbladen, en blad gelijmd) 76x130x107cm. Cond:R/G

Engelse garderobe
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten passpiegel, omgebouwd tot garderobe met rode velours en koperen haken, in goede staat. 195x80x35cm.

Mahoniehouten sidetable
Resultaat: 140 EUR

Mooie Engelse mahoniehouten sidetable met 3 lades stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 85x44x133cm.

Eiken secertaire ca. 1860
Resultaat: 140 EUR

Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G

Houtgesneden kist
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist omstreeks 1780 met slot, in goede staat 49x50x90cm.

Mahonie tafeltje, driespant
Resultaat: 140 EUR

Engelse mahoniehouten tiltoptafel met intarsia en geschulpt blad, vakverdeling op blad. 80x76ø Cond:G

Schoorsteenstuk met spiegel
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd schouwstuk met geslepen spiegtel omstreeks 1900 met eiken lijst, dorpshaven met figuren. 100x100cm. Cond:G

Notenhouten Willem III tafel.
Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollandse notenhouten Willem III spinnekoptafel met gecontourneerd blad en snijwerk, 4 spantpoot, in goede staat. 70x100x140cm.

Engelse tafel met intarsia
Resultaat: 140 EUR

Negentiende eeuwse Engelse bijzettafel, mahoniehout met bandintarsia en florale intarsia, geschulpt blad, 62x52x58cm. Cond;G

Naaitafeltje
Resultaat: 135 EUR

Zeldzaam Empire mahoniehouten belijmde naaitafel, omstreeks 1820 met binnenwerk en vakverdeling, deksels met been, minimale fineerschade 75x40x49cm. Cond:G

Jugendstil etagere
Resultaat: 130 EUR

Leuke antieke eikenhouten jugendstil etage meubel omstreeks 1900, met 2 lades en opstand 135x100x50cm. Cond:G

Eiken broodspinde klein
Resultaat: 125 EUR

Kleine antieke Duitse eikenhouten 1 deurs spinde op sledepoten, in goede staat 68x40x41cm.