Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kunst kabinet 4000
Kunst kabinet

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet 4005
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Italiaanse Renaissance kist 4004
Italiaanse Renaissance kist

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Mahoniehouten kabinet 4017
Mahoniehouten kabinet

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Barok ladencommode 4007
Barok ladencommode

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinvitrine 4001
Wortelnoten porseleinvitrine

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Chiffoniere met intarsia 4016
Chiffoniere met intarsia

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Louis Seize commode 18e eeuw 4018
Louis Seize commode 18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Mahonie barok secretaire 4021
Mahonie barok secretaire

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Baroksecretaire 4003
Baroksecretaire

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Goudkleurige console, hout 4020
Goudkleurige console, hout

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Spinet met bankje 4097
Spinet met bankje

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Boulle secretaire met bovenkast 4012
Boulle secretaire met bovenkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Eikenhouten hoekkast 4013
Eikenhouten hoekkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Engels mahoniehouten kabinet 4044
Engels mahoniehouten kabinet

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Eikenhouten Louis Quinze secretaire 4062
Eikenhouten Louis Quinze secretaire

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering 4091
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Franse vergulde spiegel, 19e eeuw 4008
Franse vergulde spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schrijfkastje met zuilen 4009
Schrijfkastje met zuilen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engels eikenhouten kabinet ca. 1800 4036
Engels eikenhouten kabinet ca. 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Wortelnoten bureau met brons 4037
Wortelnoten bureau met brons

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Mahonie kast 4084
Mahonie kast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eiken houten salontafel, 17e-18e eeuw 4019
Eiken houten salontafel, 17e-18e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Mahonie Biedermeier kuifkast 4234
Mahonie Biedermeier kuifkast

Resultaat:

475 EUR