Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
212 Resultaten
Kavel: 6034

Cheng Lung vaas, gemerkt

Resultaat: 18.500 EUR

Oude Chinese Cheng lung gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33x23øcm.


Kavel: 6199

Fam Rose tegel

Resultaat: 2.400 EUR

Oude grote Chinees porseleinen familie roze tegel, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 32x22cm. Cond;G


Kavel: 6000

RAM Colenbrander vaas, "Franje"

Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G


Kavel: 6018

5-Delig Chinees porseleinen kaststel

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzaam groot antiek 5 delig Chinees porseleinen kaststel met spelende paleishonden, 19e eeuw of ouder. in zeer goede staat 30x39,8cm.


Kavel: 6001

Set RAM Colenbrander vazen, "Franje"

Resultaat: 1.400 EUR

Een stel grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vazen decor franje, letter; 1321 4 C GB, minimale chip bovenrand 1 vaas. 22,5x12,5øcm. Cond;R/G met doos.


Kavel: 6003

RAM vaasje, "Sierlijk"

Resultaat: 1.300 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon sierlijk, letters: W.R B, in doos 10x10,4cm. Cond:G


Kavel: 6037

Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit

Resultaat: 1.200 EUR

Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G


Kavel: 6248

Chinese kom 19e eeuw, Quang Chi gemerkt

Resultaat: 1.200 EUR

Grote chinees porseleinen kom Guang Chi gemerkt, 19e-20e eeuw met foohonden en bok decor, 9x20øcm. Cond;G


Kavel: 6011

2 RAM Colenbrander vazen, "Woelig"

Resultaat: 1.000 EUR

Een stel antieke Arnhemse RAM Colenbrander vazen, decor woelig, letter: 51P.AP. in goede staat 15,5x9,5øcm.


Kavel: 6010

Ram Colenbrander vaas, "Teen"

Resultaat: 800 EUR

Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;G


Kavel: 6027

Chinese schotel, 17e-18e eeuw

Resultaat: 700 EUR

Grote 17e-18e eeuwse chinees porseleinen schotel met floraal decor 35,4ø Cond:G


Kavel: 6032

2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw

Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor, in goede staat 26,5øcm. Cond:G


Kavel: 6038

6 Kang Xi borden

Resultaat: 650 EUR

Zes 17e/18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen borden met floraal decor en geschulpte omranding, 1 bord chip, 1 bord haarlijn, 4 goed. 21øcm. Cond.:G


Kavel: 6026

2 Chinese schotels 18e eeuw

Resultaat: 560 EUR

Twee grote 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met florale decors, (1 met haarlijn, ander gaaf) 36ø Cond:R/G


Kavel: 6007

RAM Colenbrander vaas, "Woelig"

Resultaat: 550 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.


Kavel: 6014

Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels

Resultaat: 525 EUR

Negentiende eeuws Hollandse eikenhouten kist met 17e/18e eeuwse Hollandse wandtegel, 56x71x46cm. Cond.G


Kavel: 6017

Majolica bloempot op zuil

Resultaat: 525 EUR

Jugendstil majolica piedestal met bloempot, floraal en zwanendecor, omstreeks 1900, genummerd, in zeer goede staat, 91x27ø Cond:G


Kavel: 6002

RAM Colenbrander bord, "Los"

Resultaat: 500 EUR

Antieke Arnhem Ram Colenbrander bord, decor Los, letters: 27D A.K in goede staat 4,3x25øcm.


Kavel: 6006

3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong"

Resultaat: 500 EUR

Drie antieke Arnhemse RAM Colenbrander schalen, decor Viersprong, letters: 35A.P, in goede staat 5,5x11,7øcm.


Kavel: 6009

RAM Colenbrander vaas, "Teen"

Resultaat: 500 EUR

Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;R, haarlijn.


Kavel: 6039

Imari scheerbekken, 18e eeuw

Resultaat: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G


Kavel: 6005

RAM Colenbrander vaas, "Bloed"

Resultaat: 400 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.


Kavel: 6254

Imari trekpotje

Resultaat: 390 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, 11x18x11øcm. Cond:G


Kavel: 6084

Delftse tegel porseleyne fles

Resultaat: 350 EUR

Antiek Delftse porseleyne fles tegel, naar voorstelling van Willem Roelofs, omstreeks 1920, 20x30cm. Cond;G