Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Kantonees
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Chinees Kantonees porselein 20e eeuw, 1 grote vaas, 3 gemberpotten, in goede staat 21-40cm.

Karaf met ovale onderschaal B&G
Resultaat: 40 EUR

Oude porseleinen Bing en Gröndahl karaf met tablet, kobaltblauw met gouddecor, 2e helft 20e eeuw. 20x27x18cm. Cond:G

Lampetstel
Resultaat: 40 EUR

Antiek Jugendstil 5 delig lampetstel, societe ceramique Maastricht, omstreeks 1900, in goede staat 17-35cm.

Familie rose vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Chinese 18e-19e eeuwse familie Rose vaas met figuren decor en keizerlijk geel, beschadigingen bovenrand. 43,5cm. Cond:R

Majolica zuil met bloempot
Resultaat: 40 EUR

Oude majolica bloempot op zuil, met florale decors, blauw-groen glazuur, 20e eeuw 82x28øcm. Cond:G

Antiek Japans theeservies
Resultaat: 35 EUR

Antiek Japans theeservies 9 delig, omstreeks 1920, groene achtergrond met floraal en gouddecor, twee chips verder in goede staat 18cm

Bavaria servies
Resultaat: 35 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

2 Antieke tegels
Resultaat: 30 EUR

Twee 17e eeuwse Hollandse dikke wandtegels met vaas en druivenrank decor, minimale beschadigingen, 14x14cm. Cond:R

Vaas + 2 imari borden
Resultaat: 30 EUR

Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G

5 borden Chinees decor
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke keramieken borden met Chinees decor, omstreeks 1900, mogelijk Petrus Regout, in goede staat 20øcm.

Imari kaststel
Resultaat: 30 EUR

Japans imari porseleinen kaststel, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 25-33cm. Cond:G

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Chinese Familie Roze porseleinen vazen, 2e helft 20e eeuw. 32cm. Cond:G

18e Eeuwse tegel + tableau
Resultaat: 25 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R

Porseleinen beeldje en kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke porseleinen figuren Duitsland, haan omstreeks 1920 Volkstedt, kandelaar Dresden omstreeks 1950. 14,5-24cm. Cond:G

3 Porseleinen kommen
Resultaat: 20 EUR

Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G

2 Pullen met deksel
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Duitse bierpullen met tinnen deksels, 2e helft 20e eeuw 17-18cm. Cond;G

4 Klepkannen
Resultaat: 20 EUR

Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws. met blauw floraal decor, grip, dekseltop gelijmd, chips en haarlijnen. 13x18x10øcm. Cond:M

2 Gemberpotten
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G

Divers Duits servies
Resultaat: 15 EUR

Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G