Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
RAM Colenbrander vaas, "Franje" 6000
RAM Colenbrander vaas, "Franje"

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Set RAM Colenbrander vazen, "Franje" 6001
Set RAM Colenbrander vazen, "Franje"

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander bord, "Los" 6002
RAM Colenbrander bord, "Los"

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
RAM vaasje, "Sierlijk" 6003
RAM vaasje, "Sierlijk"

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander bord, "barsten" 6004
RAM Colenbrander bord, "barsten"

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander vaas, "Bloed" 6005
RAM Colenbrander vaas, "Bloed"

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong" 6006
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong"

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander vaas, "Woelig" 6007
RAM Colenbrander vaas, "Woelig"

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote RAM Colenbrander vaas, "Scharrelwerk" 6008
Grote RAM Colenbrander vaas, "Scharrelwerk"

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander vaas, "Teen" 6009
RAM Colenbrander vaas, "Teen"

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaas, "Teen" 6010
Ram Colenbrander vaas, "Teen"

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2 RAM Colenbrander vazen, "Woelig" 6011
2 RAM Colenbrander vazen, "Woelig"

Resultaat:

1.000 EUR

Delfs tegeltableau 6012
Delfs tegeltableau
Startprijs 250 EUR
Porseleinen tulpenkom, Swatow 6013
Porseleinen tulpenkom, Swatow
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels 6014
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels

Resultaat:

525 EUR

Bierpul 19e eeuw 6015
Bierpul 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Weens terracotta beeld 6016
Weens terracotta beeld
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Majolica bloempot op zuil 6017
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
5-Delig Chinees porseleinen kaststel 6018
5-Delig Chinees porseleinen kaststel

Resultaat:

1.500 EUR

Zeer grote keramieken cowboylaars 6019
Zeer grote keramieken cowboylaars
Startprijs 400 EUR
2 Antieke Chineze vazen 6020
2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
Delfts porseleinen tegeltableau 6021
Delfts porseleinen tegeltableau

Resultaat:

280 EUR

Delfts bord, 18e eeuw 6022
Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Verkocht
9 Delftse borden 6023
9 Delftse borden

Resultaat:

300 EUR