Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
271 Resultaten
Kavel: 1027

Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars

Resultaat: 3.000 EUR

Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...


Kavel: 1006

Schilderij Klaas Bernink

Resultaat: 1.750 EUR

Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G


Kavel: 1017

Else Berg

Resultaat: 1.200 EUR

Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.


Kavel: 1070

J. Stahn(1904-1997), trekpaarden met boomstammen

Resultaat: 925 EUR

Peter Josef Stahn 1904-1997 Duitse school, paardengespan met boeren en hout, olieverf op linnen 75x50cm. Cond:G


Kavel: 1015

Jan Cossaar, Nat. feestdag op het Noordeinde

Resultaat: 750 EUR

Jan Cossaar 1874-1966 nationale feestdag op noordeinde, olieverf op paneel, 35x27cm. Cond:G


Kavel: 1030

J.J.H. van Leeuwen, groot strandgezicht

Resultaat: 750 EUR

J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G


Kavel: 1039

Ton Smits

Resultaat: 750 EUR

Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G


Kavel: 1073

Thomas Heesakkers, bospartij

Resultaat: 750 EUR

Thomas Heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G


Kavel: 1077

Schilderij, August Löffler

Resultaat: 650 EUR

August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G


Kavel: 1004

F. van Kregten, koeien

Resultaat: 600 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937, boerin met kalveren in weiland, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G


Kavel: 1089

Schilderij, Gorter

Resultaat: 600 EUR

Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G


Kavel: 1082

Evert Moll, Rotterdamse haven

Resultaat: 590 EUR

Evert Moll 1878-1955 Hollandse school, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G


Kavel: 1013

A.J. Zwart, boerderij

Resultaat: 550 EUR

A.J. Zwart 1903-1981 Drentse kapschuur met paardenspan en figuren, olieverf op linnen 70x90cm. Cond;G


Kavel: 1113

Schilderij, C. Noltee

Resultaat: 550 EUR

Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.


Kavel: 1011

M. de Jongere, molen in landschap bij de berkel

Resultaat: 500 EUR

M. de Jongere 1912-1978, molen in landschap bij Berkel, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G


Kavel: 1053

Van Wijngaarden

Resultaat: 500 EUR

Theo van Wijngaarden, poldergezicht met koeien langs het water, olieverf op paneel, 35x19cm. Cond:G


Kavel: 1012

J. Hovener, spelende kittens

Resultaat: 450 EUR

J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G


Kavel: 1022

A.J. Zwart

Resultaat: 400 EUR

A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G


Kavel: 1107

Van Wijk, ganzenhoedster

Resultaat: 400 EUR

Van Wijk, omstreeks 1900, Belgische school, mogelijk Jenny van Wijk, meisje met ganzen en nest in boom, olieverf op linnen 46x37cm. Cond:G


Kavel: 1297

Portret Allebe

Resultaat: 400 EUR

A. Allebe 1915, 1838-1927 portret van huishoudster Allebe, olieverf op paneel 21,5x16,5cm.


Kavel: 1024

J. Mankes, nestkuiken

Resultaat: 390 EUR

Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G


Kavel: 1068

Karas, dames

Resultaat: 360 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder, Russische school, impressionistische vijverpartij met twee meisjes, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G


Kavel: 1034

D.H. Winder,

Resultaat: 330 EUR

D.H. Winder 1894 Engelse school 1870-1920, "winter quarters", olieverf op paneel 33x23cm. Cond:G


Kavel: 1060

Schilderij, van den Berg

Resultaat: 330 EUR

Andries van den Berg 1852-1944 Den Haag, titel: Champignons, olieverf op paneel. 55x35cm. Cond:G