Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
69 Resultaten
Kavel: 5020

Groot houten beeld

Resultaat: 700 EUR

Zeer groot eikenhout gesneden heiligbeeld, 19e eeuw heilge apostel met stok, in goede staat 140cm. Cond:G


Kavel: 5040

Bronzen beeld marianne Houtkamp

Resultaat: 550 EUR

Marianne Houtkamp, bronzen figuur, dame met voet in water, galerie Ootmarsum 42cm. Cond. G


Kavel: 5049

Bronzen beeld Marianne Houtkamp+boek

Resultaat: 450 EUR

Marianne Houtkamp, bronzen figuur zittende dame op marmeren basement(galerie Ootmarsum) 44cm. Cond:G


Kavel: 5047

Vroeg 19e eeuwse boedha

Resultaat: 440 EUR

Grote oude Thaise bronzen vergulde Boedha, 2e helft 20e eeuw, 58cm. Cond;G


Kavel: 5017

Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander

Resultaat: 425 EUR

Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G


Kavel: 5016

Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander

Resultaat: 375 EUR

Bronzen figuur Ernemann Friedrich Sander 1925 Duitse school, dame met handdoek 19cm. Cond:G


Kavel: 5091

Bronzen figuur, Peter Rübsam

Resultaat: 375 EUR

Peter Rübsam, 1914 Hoemel Duitsland, gefaltene Decke, bronzen sculptuur, in goede staat 9x15x15cm.


Kavel: 5011

Renee van Leusden, bronzen figuur

Resultaat: 350 EUR

Renee van Leusden bronzen sculptuur, getiteld connection, 2 kleurig gepatineerd(incl. nota Chez moi Ton Schulten) 32cm. Cond:G


Kavel: 5104

Bronzen putti met fluit

Resultaat: 350 EUR

Zeer groot bronzen beeld op marmeren basement voorstellende een fluitspelende putti, 20e eeuw (oxydatie basement) 110cm. Cond:G


Kavel: 5140

Bronzen beeld, zwemster

Resultaat: 320 EUR

Groot Bronzen 3 kleurig gepatineerd beeld in de stijl van Botero, 2e helft 20e eeuw 50x47x32cm. Cond:G


Kavel: 5108

Bronsje met ivoor

Resultaat: 310 EUR

Antiek Frans bronzen beeldje met ivoren gezicht omstreeks 1900, meisje met groot boek PAX ETERNA 13 cm. Cond:G


Kavel: 5076

Bronzen figuur, Rudolf Christian Baisch

Resultaat: 300 EUR

Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen pelikaan, in goede staat 17cm.


Kavel: 5046

Chinese bronzen boedha, 19e eeuw

Resultaat: 290 EUR

Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G


Kavel: 5110

Bronzen adelaar, Art Deco

Resultaat: 280 EUR

Grote Art Deco stijl bronzen gier op zwart marmeren basement 21e eeuw gemerkt WMSVH, 53cm. Cond;G


Kavel: 5072

Bronzen zittende adelaar, houten sokkel

Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen adelaar op houten basement, 21e eeuw in goede staat 40cm.


Kavel: 5135

Bronzen beeld boedha

Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinees bronzen jonge boedha, lachend met restvergulding, in goede staat 21,5cm. Cond;G


Kavel: 5054

Bronzen paard op rust

Resultaat: 215 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement 21e eeuw P.J Mene, in goede staat 37x43x16cm.


Kavel: 5134

Bronzen Boedha

Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gedetailleerd uitgevoerd met draken in gewaad verwerkt, in goede staat 31,5cm.


Kavel: 5141

Beeld van een hert

Resultaat: 200 EUR

Groot gesigneerd Rafenthal antiek beeld van een edelhert, compositiemetaal 60x64x20cm. Cond:G


Kavel: 5053

Bronzen gier, Art Deco

Resultaat: 170 EUR

Art deco stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, Gier, 32cm. Cond;G


Kavel: 5068

Bronzen dame op zwaan

Resultaat: 170 EUR

Groot bronzen beeld, in Jugendstilstijl, vrouw staat op zwaan 2e helft 20e eeuw 79cm. Cond:G


Kavel: 5062

Bronzen danseres, modern

Resultaat: 160 EUR

Moderne bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw gesigneerd Milo, in goede staat 54cm.


Kavel: 5089

Bronzen figuur, Michael Schwarze

Resultaat: 160 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld. river Nude 1977, bronzen sculptuur in goede staat. 20cm Cond:G


Kavel: 5074

Bronzen beeld op marmeren voet

Resultaat: 150 EUR

Groot gesigneerd bronzen art deco beeld op onyx basement, danseres met pompom rok, naar D.H Chiparus 21e eeuw. 51cm. Cond:G