Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, German Becerra
Resultaat: 150 EUR

Luis German Becerra nr 7/100, 1928 Columbia Düsseldorf, bronzen abstracte sculptuur. 7x12x8,5cm.

Bronzen figuur, Michael Schwarze
Resultaat: 150 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld Corpus met groot oor, bronzen sculptuur, in goede staat.

Antiek figuur op steen
Resultaat: 150 EUR

Antieke jugendstil tinnen vrouwenfiguur, gemonteerd op albast. Omstreeks 1900 in goede staat. 14cm,.

Art Deco beeldje vogel, Monogram
Resultaat: 140 EUR

Gesigneerd bronzen verzilverd Art Deco figuur op houten basement monogram F.S, voorstellende een vogel op rots. 15,5cm. Cond:R

Bronzen Jugendstil vaas
Resultaat: 140 EUR

Zware bronzen Jugendstilstijl vaas, 2e helft 20e eeuw op marmeren basement, in goede staat.

Bronzen sculptuur, Dieter Oehm
Resultaat: 140 EUR

Dieter Oehm 1022 nr 5/5, 1947 Bad Hersfeld, abstracte kubistische bronzen sculptuur op houten basement, in goede staat 26cm.

Bronzen sculptuur, "Stilte"
Resultaat: 130 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, titel: Zwijgen. 49cm. Cond;G

2 Bronzen figuren, Gretel Gemmert
Resultaat: 130 EUR

Twee bronzen figuren Gretel Gemmert, Düsseldorf 1923-2004, twee vrouwelijke bronzen sculpturen, in goede staat 16-17cm. Cond:G

Bronzen figuur, Michael Schwarze
Resultaat: 130 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld, Hand und Bein, bronzen sculptuur 18,5cm. Cond:G

Bronzen figuur, Michael Schwarze
Resultaat: 125 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld, eierschaal met hand, bronzen sculptuur, 15cm. Cond:G

Buste Vrouw
Resultaat: 120 EUR

Antieke Buste van een oosterse vrouw, brons-zilverkkleurig gepatineerd, gipsen beeld, chips, gesigneerd Houdon. 55cm. Cond:R/G

Bronzen boekensteunen, maribu
Resultaat: 120 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer, 21e eeuw gesigneerd C.J. Verhoef, Maribu's, 25x15x10cm. Cond:G

Bronzen boedha op lotusbloem
Resultaat: 120 EUR

Antieke bronzen Chinese boedha op lotusbloem met restvergulding, in goede staat 16,5cm.

Bronzen leeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote bronzen leeuw op zwart marmeren voet, 21e eeuw, minimale chips marmer 25x35x17cm. Cond:G

Bronzen figuur, Michael Schwarze
Resultaat: 110 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld, eierschaal met armen en voet, bronzen sculptuur, in goede staat, 10cm. Cond:G

Brons schaapjes, Tibetaans betaalmiddel
Resultaat: 110 EUR

Twee Tibetaanse bronsgegoten schaapjes, gemerkt, 20e eeuw, mogelijk gebruikt als betaalmiddel, 12x13x5cm. Cond;G

Bronzen leeuwen
Resultaat: 100 EUR

Zware bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, leeuwenpaar op marmeren basement, gesigneerd G.Garder, in goede staat 29x37x17cm.

Bronzen harlekijn
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd D.A.Chiparus, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijke harlekijn, in goede staat 35cm.

Bronzen beeld, zwangere vrouw
Resultaat: 100 EUR

Moderne bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren basement, voorstellende een zwangere vrouw, 42cm. Cond;G

Boekensteun, naar Modigliani
Resultaat: 100 EUR

Modigliani stijl bronzen boekensteun met zwart marmer, 21e eeuw, 27x18x11cm. Cond;G

Bronzen beeld, paard
Resultaat: 100 EUR

Bronzen paard op houten basement 20e eeuw in goede staat 31x37x13cm.

Bronzen beeld slede tocht
Resultaat: 100 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, kyrillisch gesigneerd, slede tocht(met gietstempel), interessant, 9x22x7,5cm. Cond:G

Bronzen figuur, monogram C.A.N.
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw, jongen met speelgoedauto, monogram CAN. in goede staat 13cm.

Bronzen figuur, Rudolf Christian Baisch
Resultaat: 90 EUR

Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen schildpad in goede staat 13cm.