Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke gouden broche
Startprijs 100 EUR

Antiek gouden streekbroche, 585/000, ovaal model met rozettenrand versierd met bollen. In het midden een glad rond schild verfraaid met een opliggend element met filigrain en rozetjes, klein scheurtje...

Gouden Streekhanger (klein)
Resultaat: 70 EUR

Kleine gouden streekhanger, 585/000. Een ovale hanger met S-vormig applique en een baardje. Grootte 14x28 mm. Ca 1,5 gram. In goede staat.

Gouden collier 'Biesmark'
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een Biesmarkschakel versierd met bollen. Breedte 5 mm. Lengte 44 cm. Ca 11 gram. In goede staat.

Gouden emaille portret hanger
Startprijs 240 EUR

Fraaie geelgouden, 750/000, emaille portrethanger. Rond model met brede stralenrand met in het midden een emaille vrouwenportret. Afm. ø hanger 35 mm. Ca 8,3 gram. In goede staat.

Gouden streekbroche, (19e eeuw)
Startprijs 140 EUR

Gouden streekbroche, 585/000, versierd met filigrain en knoopjes. ø 30 mm. Ca 4,7 gram.

Gouden broche bloem met diamanten
Startprijs 150 EUR

Gouden staafbroche, 585/000, met een bloem bezet met diamanten. Smalle gouden staafbroche met in het midden een uitgewerkte zilveren bloem bezet met 6 roos geslepen diamanten. ø bloem 12 mm. Lengte 51...

Gouden verlopend collier
Resultaat: 125 EUR

Gouden collier, 585/000, gevlochten collier, 2 mm, met verlopende staafjes, 3-9mm. Lengte 45 cm. ca 7 gram. In goede staat

Gouden armband
Resultaat: 110 EUR

Gouden armband, 585/000, bestaand uit gouden plaatjes met S- en bloembewerking. Aan de zijkanten van de plaatjes zijn 2 banden met een baksteenschakel gevestigd. Voorzien van bakslot en veiligheid. Br...

Gouden munthanger met collier
Startprijs 400 EUR

Gouden collier en munthanger, 585/000, met 10 gulden munt, 1897. Grote gouden muntrand met fraai bewerkte randen, voorzien van een gouden tientje uit 1897.Bevestigd aan een gouden ankercollier. Totaa...

Gouden schildbroche met zilveren achterzijde
Resultaat: 80 EUR

Gouden schildbroche, 585/000, Biedermeier met bloemversiering, met zilveren achterzijde. Ca. 10,6 gram. Afm. 40x38 mm.

Antieke gouden ring met diamant en smaragd
Resultaat: 365 EUR

Antieke gouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Ca 1850. Handgemaakte ring met in het midden een rechthoekig geslepen smaragd gezet in een rechthoekige geelgouden kast. Om de smaragd zit een ova...

Witgouden collier met amazoniet, sodaliet en briljant
Startprijs 600 EUR

Witgouden collier, 585/000 met amazoniet, sodaliet en briljant. Collier met vaste hanger bezet met een driehoekig gefacetteerde amazoniet, 17 mm. En een driehoekig gefacetteerde sodaliet, 10 mm. Beide...

Zilveren hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR

Zilveren grote staafhanger, 925/000, met witte en zwarte zirconia's, in verschillende gefacetteerde vormen, hart, markies en ovaal. 11x37 mm. Nieuw

Witgouden Choker
Startprijs 2.500 EUR

Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm., voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen...

Zilveren broche, Nic Jonk
Resultaat: 95 EUR

Fraaie zilveren broche van kunstenaar Nic Jonk, 835/000. Gesigneerd: Nic Jonk 1981.Grootte 6x5 cm. Ca 36,1 gram. In zeer goede staat.

Gouden ring met safiier en smaragd
Startprijs 1.450 EUR

Prachtige witgouden ring, 585/000, met smaragd, saffier en diamant. Ring in Art-Deco stijl bezet met diverse smaragden en saffieren, totaal ca. 1,29 crt. en 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca. ...

3 Zilveren Pandora ringen
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren Pandoraringen, 925/000. Eén model met hartjes, ø 51, en 2 ringen met rondjes en zirconia's, ø 55. Totaal ca. 30 gram. Nieuw.

Camee met zilveren rand
Resultaat: 60 EUR

Grote camee in zilveren rand, 925/000. Ovale camee, met afbeelding van een vrouw gezet in een brede zilveren rand. 51x32 mm. incl. oog. Ca 14,8 gram. In goede staat.

Zilveren ring, Nic Jonk
Resultaat: 110 EUR

Fraaie zilveren ring van kunstenaar Nic Jonk, 835/000, Vrouwfiguur, zeemeermin, aan brede open band. Gesigneerd: Nic Jonk 1981. Gewicht ca 14,4 gram. ø ca 51-52. In zeer goede staat.

Zilveren hanger, Nic Jonk
Resultaat: 110 EUR

Mooie zilveren hanger van kunstenaar Nic Jonk, 835/000, Een vrouwfiguur, zeemeermin gesigneerd: Nic Jonk 1981.Grootte 5x2 cm. Ca 21,1 gram. In zeer goede staat.

Gouden hanger met camee
Resultaat: 110 EUR

Gouden hanger, 585/000, met camee. Een ovale hanger met geschulpte gouden rand versierd met stippel- en lijngravures. De camee is uitgesneden met een voorstelling van 2 figuren bij een boom. Aan de on...

Twee zilveren plaathangers met goudoplage
Startprijs 65 EUR

Twee zilveren plaathangers, 925/000, met vergulding. Eén rechthoekige hanger met rib-decor en voorzien van een vergulde band, 24x40 mm. incl. oog. En een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, voorz...

Twee zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, mat met een ingelegde gepolijste band. ø 63-65, ca. 17,4 gram. Nieuw.

Zilveren bewerkte slavenband
Startprijs 35 EUR

Zilveren slavenband, 925/000, met scharnier en gegraveerde bewerking aan de bovenzijde. Engels. Breedte 13,5 mm. ø 57x53 mm. Klein deukje bij scharnier. Voorzien van veiligheidsketting. Ca 17 gram.