Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lotje zilver (divers)
Resultaat: 60 EUR

Lot zilveren bestekdelen bestaande uit 3 suikertangen, 2 vorkjes, 2 suikerschepjes en een koffielepel. Verschillende gehaltes. Totaalgewicht: 186 gram.

Zilveren messen
Resultaat: 425 EUR

Groot lot met zilveren messen, 925/000, model hartfilet, bestaande uit 12 tafelmessen en 12 dessertmessen met stalen lemmet. ZI gekeurd. 21-25 cm. Gebruikt, maar in goede staat.

Snotneus, zilver.
Resultaat: 75 EUR

Olielamp 835/000 zilver, zgn .Aladin toverlantaarn, op opgevulde ronde voet, vingergreep en 6-kantige stam. Onbekende keuren.

Brievenopener (plated)
Resultaat: 45 EUR

Plated brievenopener met fraai gevormd paardehoofd gemerkt Valenti made in Spain.

Zoutvaatje (kristal/zilver)
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met plated montuur, met fraaie statige zwaan en beweegbare vleugels. Afm. 4x8x8 cm.

5-delig zilveren kapset
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kapset, 800/000, Duits, bestaande uit 3 borstels, handspiegel en een huls voor een kam. De set is voorzien van een gecontourneerde rand versierd met een bloemendecor met ribbewerking. Voorzie...

Malachiet hanger, malachiet broche, jade ring + armbanden
Resultaat: 135 EUR

Set sieraden met o.a. een Malachietbroche en hanger, een armband met turkoois en een armband met lapis lazuli, een jadering en een armband met groene blauwe stenen.

Zilveren couvert (lepel/vork)
Resultaat: 210 EUR

Zilveren bestek, 833/000, Hollands glad, bestaande uit 6 dessertvorken en 4 dessertlepels, MT.: Alida te Veldt, Amsterdam jl.: D:1838, 1 dessertlepel MT.: Koninklijke Utrechtse Fabriek van zilverwerke...

Zilveren schaal
Resultaat: 70 EUR

Zilveren rond blaadje met accolade vormige rand versierd met parelrand. Het blaadje is voorzien van een gravure, o.a.: "6TH ANNUAL SALES MEET MAHABALESHWAR, VENKATESHWARA HATCHHERICE PRIVATE LIMITED P...

Zilveren bestekdelen, gravure
Resultaat: 375 EUR

Zilveren bestekdelen, 835/000, voorzien van monogram. Bestaande uit 6 tafelvorken en 6 tafellepels, een dessertvork en een dessertlepel model Haags Lofje. Een tafellepel en tafelvork model Hollands Gl...

Zilveren bestekdelen Haags Lofje
Resultaat: 450 EUR

Zilveren bestek, 835/000, model Haags Lofje bestaande uit 1 tafelvork, 5 tafellepels, 9 dessertvorken en 11 dessertlepels. MT.: o.a. Gebr. Huisman, Schoonhoven, Van Kempen en Zonen, Voorschoten, Hend...

5 Zilveren vorken, Hollands Glad
Resultaat: 110 EUR

Vijf zilveren tafelvorken, 833/000, model Hollands Glad, MT.: J.H.Tarner, Amsterdam jl.:K:1869. Totaal gewicht ca. 314 gram. 22 cm Uiteinden van de tanden wat verbogen, verder in goede staat.

Sierkurk (2x), zilver.
Resultaat: 35 EUR

Sierkurk bekroond door edelman, gemerkt 'Erbschutzt'. En een sierkurk met 835/000 zilveren montuur met florale graveringen. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Afm. 7-9 cm.

Stel oorhangers+ring+hanger bezet met kleursteen, 2 zilv. armbanden
Resultaat: 70 EUR

Lot sieraden bestaande uit een set van oorhangers, hanger en een ring met paarse en witte stenen, en twee zilveren armbanden. Totaal ca 49 gram.

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/00. Gecontourneerde tasbeugel met voorstellingen van Hollandse taferelen, geplaatst tussen krullen. Voorzien van ketting. MT.:J.C. van der Ree, Schoonhoven, jl.:K: 1920. Totaal...

5 Zilveren lepels
Resultaat: 105 EUR

Vijf zilveren dessertlepels. Twee lepels versierd met parelrand, MT.: onleesbaar, jl:K 1920 en twee lepels met iets puntige steel, MT.: J.J.Wijnands, 's Gravenhage jl.:T: 1878, 833/000 en een lepel mo...

Zilveren bestek dubbel filet
Resultaat: 1.200 EUR

Groot zilveren bestek, 835/000, model met dubbele filetrand, bestaande uit 12 tafelvorken en 12 -lepels, jl.: C:1912, 12 dessertvorken en 12 -lepels jl.: A & B, 1910 en 1911, een sauslepel, jl.: T: 1...

2 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...

2 Pillendoosjes + vingerhoedje
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerhoed. 800/000. Zeshoekig pillendoosje met strakke grove bewerking langs de rand met scharnierend deksel. Een rond pillendoosje, roodverguld met rand m...

Visschep, zilver
Resultaat: 110 EUR

Ajourgezaagde zilveren visschep met fraai gestyleerde gegraveerde vis.

Christofle bestek, Marly
Resultaat: 60 EUR

Plated 4 persoons couvert van Christofle, Model Marly. 4 Tafelmessen, 4 -vorken en 4 -lepels, allen versierd met een fraai bloemenmotief. En een taartschep met gecontourneerde steel met parelrand en v...

Peper&zoutstel, zilver.
Resultaat: 60 EUR

Stel zilveren zout- en peperstrooiers op ronde gegraveerde voet, voorzien van glazen binnenbakjes 8xø4cm. 925/000

Lepelvaasje met lepels
Resultaat: 45 EUR

Zilveren lepelvaasje met zeven borrellepeltjes, 835/000. Geciseleerd lepelvaasje met krulmotief met vogels en Oud-Hollandse voorstellingen. Op een opengewerkte voet en rand, met ovaal motief en parelr...

Roomlepel, zilver.
Resultaat: 45 EUR

Zilveren roomlepel 835/000, met ronde bak en haaksteel met puntfilet. MT.: van Kempen, Begeer en Vos, 's-Hertogenbosch ca. 1925. L. 11cm., ca. 22gr.