Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Snotneus, zilver.
Resultaat: 75 EUR

Olielamp 835/000 zilver, zgn .Aladin toverlantaarn, op opgevulde ronde voet, vingergreep en 6-kantige stam. Onbekende keuren.

Peper&zoutstel, zilver.
Resultaat: 60 EUR

Stel zilveren zout- en peperstrooiers op ronde gegraveerde voet, voorzien van glazen binnenbakjes 8xø4cm. 925/000

Mosterdpothouder, zilver.
Startprijs 75 EUR

Facet geslepen kristallen mosterdpot op zilveren voet, zilveren handgreep en deksel met vierkante knop, 835/000 onbekend m.MT., 13xø6cm.

Mosterdlepel, zilver
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 mosterdlepel, steel met rondfilet. MT.: J.M.van Kempen &Zn., Voorburg ca. 1870, Ca. 8gr.

Strooibus, kristal.
Startprijs 45 EUR

Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander-graveringen en zilveren (835/000) dop met knopje. Mr. J.M. van Kempen en Zn - Voorschoten ca. 1870.

Mosterdlepel, zilver
Startprijs 40 EUR

Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en ovale bak met dubbele tuit. Ca. 7gr.

Suikerschep, zilver (2x)
Startprijs 50 EUR

Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.

Kaasschaaf, punt filet, zilv.
Resultaat: 45 EUR

Kaasschaaf met 835/000 zilveren heft met puntfilet. Nederlands gekeurd , onduidelijk meesterteken met exportkeur.

Christofle bestek, Marly
Resultaat: 60 EUR

Plated 4 persoons couvert van Christofle, Model Marly. 4 Tafelmessen, 4 -vorken en 4 -lepels, allen versierd met een fraai bloemenmotief. En een taartschep met gecontourneerde steel met parelrand en v...

Gembercouvert, zilver
Startprijs 60 EUR

Zilveren 835/000 gember-couvert met gecontourneerde stelen en graveerwerk op de bak en stelen. Keurkamer Amsterdam, onduidelijk meesterteken, 1868, Ca. 47gr.

Strooibus, kristal
Startprijs 50 EUR

Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Zilveren (835/000) montuur met fraaie gedreven dop met knopje.

Ei-lepels, zilver
Startprijs 70 EUR

Stel 835/000 zilveren ei lepels met fraaie gecontourneerde en gegraveerde stelen. MT.: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven, 1883 en 1884, Ca. 56gr.

Olijflepel, zilver
Startprijs 60 EUR

Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.

Visschep, zilver
Resultaat: 110 EUR

Ajourgezaagde zilveren visschep met fraai gestyleerde gegraveerde vis.

Lepels&vorkjes, zilver.
Startprijs 180 EUR

Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.+

Zoutvat, kristal.
Startprijs 70 EUR

Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel op 835/000 zilveren voet met parelrand. Toegeschreven aan J.Held, Amsterdam ca. 1860. ø 7cm.

Miniatuur, hond, zilver.
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een Schotse collie 925/000, ca. 23gr. 6x7cm.

6 Plated kandelaars
Startprijs 40 EUR

Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G

2 Pillendoosjes + vingerhoedje
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerhoed. 800/000. Zeshoekig pillendoosje met strakke grove bewerking langs de rand met scharnierend deksel. Een rond pillendoosje, roodverguld met rand m...

Lot verzilverd met glas
Startprijs 30 EUR

Acht delen plated 20/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G

3 Delen plated
Startprijs 25 EUR

Lot plated bestaande uit een bolle vaas, ø14x22cm, een langwerpige schaal met afgehoekte kanten met dubbele filetrand, 31x21x5cm, en een fotolijst met gecontourneerde rand met opgewerkte bloem en krul...

2 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...