Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3392 Resultaten
Kavel: 6268

Familie rose plaquette

Resultaat: 2.400 EUR

Antieke Chinese porseleinen plaquette. Gesigneerd. Met vogels op bloesemtakken decor. Afm. 37x24 cm. In goede staat.


Kavel: 6264

Familie rose Vaas

Resultaat: 2.450 EUR

Grote oude Chinees porseleinen familie roze vaas met figuren in berglandschappen decor rondom. Gemerkt, van binnen groene glazuur, met zegelteksten Afm. 35 cm. In goede staat.


Kavel: 4526

3x Kleinere Perzische kleden

Resultaat: 675 EUR

Drie kleinere oude Perzische kleden. Afm. 97x78 cm., 66x79 cm. en 88x61 cm. Cond.: G.


Kavel: 1495

A. Keizer, zandduinen

Resultaat: 230 EUR

Anthony Keizer, 1897-1961. Meppeler school. Voorstelling: Horvelterzand. Olieverf op linnen. Afm. 55x35 cm. Cond.: G.


Kavel: 1002

Harrie Maas

Resultaat: 1.700 EUR

Harrie Maas. Naakte dames aan de waterkant, 1906-1982. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. In goede staat.


Kavel: 680

Gouden zakhorloge in kist

Resultaat: 275 EUR

Gouden zakhorloge, Frans 1819-1838, in kistje. Met metalen stofdeksel voorzien van gravure: N106 Dupont fils a Paris. ø 45 mm. Geplaatst in een fraaie houten cassette. In goede staat.


Kavel: 112

Jade set

Resultaat: 275 EUR

Set van gouden sieraden met jade, 585/000, bestaande uit een armband met 3 ovale schakels met meanderachtige bewerking bezet met jade, 8x14 mm., lengte 18 cm., een bijpassende ring met jade, 10x16.mm...


Kavel: 6044

Chinees porseleinen familie Verte bord

Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen familie Verte bord met tuin decor en vogels (gemerkt met blad), 18e eeuw. Afm. 5x23.8 cm. ø., bord heeft haarlijn, verder in goede staat


Kavel: 3575

Fries staartklokje

Resultaat: 85 EUR

Oude wortelnoten kleine wuba Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75 cm. In goede staat.


Kavel: 2701

Gouden tientje 1898

Resultaat: 330 EUR

Bijzonder gouden tientje uit 1898, het kroningsjaar van Wilhelmina met kroon in haar haar. Voorzien van brede gouden muntrand met geslepen patroon. Muntconditie is goed. totaal gewicht 13,7 gram


Kavel: 2131

Boek 'De munt der graaven van Holland'

Resultaat: 145 EUR

Antiquarisch boek. De goude en zilvere gangbaare penningen der graaven en graavinnen van Holland. Delft, Andries Voorstad in het jaar 1700. (vol afbeeldingen van munten) Afm. 21x31x73 cm. Cond. R/G.


Kavel: 1064

Jan Mankes, Parelhoen

Resultaat: 550 EUR

Jan Mankes 1917. 1889-1920. Voorstelling: Parelhoen. Houtsnede op papier. Afm. 15x10 cm. Cond.: G.


Kavel: 376

Gouden Baume & Mercier Horloge

Resultaat: 195 EUR

Gouden Baume & Mercier horloge, 750/000, met zwart leren band. Mooi plat dameshorloge, ø kast 26,5 mm, met zwarte leren band met krokoprint. Quarts. In originele doos


Kavel: 6336

Wedgwood servies

Resultaat: 135 EUR

Engels Wedgwood servies. Decor Stratford of Etruria & Barlaston. Het servies bestaat uit: 10grote-, 10 soep-en , 10 ontbijtborden, 9 kleine schaaltjes, 10 ovale schalen, 16 schotels,en 1 botervloot. ...


Kavel: 3680

Jugendstil vrijslinger

Resultaat: 350 EUR

Grote Duitse wortelnoten Gründerzeit vrijslinger, uurwerk FMS compleet met tollen en in zeer goede staat, recht licht wormbeval, 110cm. Cond;G


Kavel: 2515

Kavel antiek koperwerk

Resultaat: 35 EUR

Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...


Kavel: 2405

Spiegel, brons.

Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen spiegel, ca. 1900. In Roccoco stijl. Afm. 32 cm. In goede staat.


Kavel: 2235

19e Eeuw pistool dolk

Resultaat: 85 EUR

19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.


Kavel: 2230

Diverse medailles

Resultaat: 100 EUR

Groot lot medailles DDR verzameling (honderden). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 25x25x36 cm. Cond.: G.


Kavel: 2087

Kandelaar

Resultaat: 170 EUR

Neo-gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Twee-delig en tien-armig. Afm. 75 cm. In goede staat.


Kavel: 2083

7-Armige kandelaar

Resultaat: 90 EUR

Antieke rennissance-stijl kaarskandelaar, 7-lichts. Rankendecor. Ca. 1870. Afm. 52x65x19 cm. In goede staat.


Kavel: 1056

Karl Kaufmann

Resultaat: 600 EUR

Karl Kaufmann, 1843-1902. Oostenrijkse school. Alpine bergmeer met gebouwen (pseudoniem F. Gilbert) Olieverf op linnen. Afm. 67x105 cm. Cond.: G.


Kavel: 728

Twee zilveren slavenbanden

Resultaat: 55 EUR

Twee zilveren slavenbanden, een vlakke slavenband, 835/000, met scharnier en veiligheden, breedte 14 mm, versierd met een getrembleerde bewerking en een gestanste bewerking met bladmotief, 55x62mm, en...


Kavel: 584

Set zilveren sieraden met bloedkoraal

Resultaat: 100 EUR

Set met zilveren sieraden met bloedkoraal bestaande uit een armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 4 mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, een broche met bloedkoraal gemaakt van een sluiting, een grote...