Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Familie rose plaquette 6268
Familie rose plaquette

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Familie rose Vaas 6264
Familie rose Vaas

Resultaat:

2.450 EUR

Verkocht
3x Kleinere Perzische kleden 4526
3x Kleinere Perzische kleden

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
A. Keizer, zandduinen 1495
A. Keizer, zandduinen

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Harrie Maas 1002
Harrie Maas

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge in kist 680
Gouden zakhorloge in kist

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Jade set 112
Jade set

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen familie Verte bord 6044
Chinees porseleinen familie Verte bord

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Fries staartklokje 3575
Fries staartklokje

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Gouden tientje 1898 2701
Gouden tientje 1898

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Boek 'De munt der graaven van Holland' 2131
Boek 'De munt der graaven van Holland'

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Jan Mankes, Parelhoen 1064
Jan Mankes, Parelhoen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Gouden Baume & Mercier Horloge 376
Gouden Baume & Mercier Horloge

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
Wedgwood servies 6336
Wedgwood servies

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Jugendstil vrijslinger 3680
Jugendstil vrijslinger

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Kavel antiek koperwerk 2515
Kavel antiek koperwerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Spiegel, brons. 2405
Spiegel, brons.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
19e Eeuw pistool dolk 2235
19e Eeuw pistool dolk

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Diverse medailles 2230
Diverse medailles

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kandelaar 2087
Kandelaar

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
7-Armige kandelaar 2083
7-Armige kandelaar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Karl Kaufmann 1056
Karl Kaufmann

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee zilveren slavenbanden 728
Twee zilveren slavenbanden

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Set zilveren sieraden met bloedkoraal 584
Set zilveren sieraden met bloedkoraal

Resultaat:

100 EUR