Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren pagode
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese ivoren pagode(s), met florale decors en dieren (beschadigd). Ca. 1900. Afm. 3-7 cm. Cond.: M.

Hollandse mahonie penantkast
Startprijs 70 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd, rugwand vervangen). Afm. 97x99x40 cm. Cond.: R.

Sluitkamp, zeegezicht
Resultaat: 40 EUR

Sluitkamp. Ca. 1930. Voorstelling: Terugkerende vissersboten. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Fred v.d. Wal
Startprijs 100 EUR

Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.

Plateel, 6 delen.
Resultaat: 100 EUR

Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .

Monogram N.G., Klaprozen
Startprijs 100 EUR

Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.

Penantkast
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afm. 99x46x100 cm. In goede staat.

Ree (1x)
Resultaat: 70 EUR

Opgezette reebok. Afm. 55 cm. In goede staat.

Borden met schepen (2x)
Startprijs 50 EUR

Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.

Olielamp
Resultaat: 30 EUR

Vooroorlogse glazen petroleumlamp. Ca. 1930. Afm. 43 cm. In goede staat.

Queen-Anne theetafel
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. (paar haarscheuren) Afm. 75x77x43 cm. Verder in goede staat.

Plaquette (2x)
Startprijs 500 EUR

Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.

Hallamp met glas
Resultaat: 90 EUR

Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.

T. Anconé, stilleven
Startprijs 150 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond. G.

Van Trirum
Startprijs 350 EUR

J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

Kandelaren (2x)
Resultaat: 30 EUR

Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.

2x Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.

2-Deurs kersen kast
Startprijs 200 EUR

Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). In zeer goede staat. Afm. 196x150x160 cm.

Tafel, 2 stoelen en bank
Resultaat: 550 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.

Imari kraagvaas op voetje
Startprijs 40 EUR

Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.

Groot lot bestek
Resultaat: 55 EUR

Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet

Lot spaarpotten
Resultaat: 40 EUR

Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.

Schoengespen, zilver
Startprijs 60 EUR

Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat

Lot horloges, 4x
Startprijs 70 EUR

Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.

Olieverf op doek (50 x 75)
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.

Frans nachtkastje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.

Imari bord
Startprijs 100 EUR

Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Horloge, erotisch
Resultaat: 200 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.

Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta
Startprijs 90 EUR

Grote Duitse terracotta figuur door R. Unger. 1936 - . Knielende naakte dame met handdoek. Afm. 35 cm. In goede staat.

Michael M., naar Picasso
Resultaat: 200 EUR

Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.

Boekhoud-machine Continental
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G

Peter Brouwer, Zeilboten
Resultaat: 130 EUR

Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.

Kabinet
Startprijs 500 EUR

Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afm. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.

2 Tafellampen, chroom en voet
Resultaat: 75 EUR

Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.

Bloemen stilleven
Resultaat: 175 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.

Klein zilveren trekpotje
Startprijs 260 EUR

Zilveren trekpotje, 925/000, Empire-stijl trekpotje op ronde voet met parelrand en een scharnierend deksel met ribrand en pijnappel als knop. 19x11x16cm. Importeursteken: Van Kempen, Begeer en Vos, 's...

Gouden ring Aquamarijn
Startprijs 150 EUR

Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...

Strassburg borden (2x)
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse 18e eeuwse Strassburg borden, handbeschilderd met florale en goud decors. Afm. ø 24-26 cm. In goede staat.

Gouden armband met briljanten
Startprijs 475 EUR

Gouden schakelarmband, 750/000, met briljanten. Armband met geelgouden langwerpige staafjes met daartussen witgouden schakels in de vorm van een soort hartje bezet met een briljant geslepen diamant, t...

Tafel
Startprijs 300 EUR

Duitse wortelnoten neo-barok,historisme dessert-etagiere-tafel met twee lades en schuifblad. Ca. 1880. Afm. 95x100x70 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese drakenschotel
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.

Engelse degen
Resultaat: 100 EUR

Antieke degen, ca. 1800. In lederen schede (later). Afm. 90 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand
Resultaat: 400 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.

Jörg Remé
Startprijs 500 EUR

Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.

Chin. familie roze vaas
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen familie roze vaas met bomen in bloesem decor. (Gemerkt) Afm. 17 cm. In goede staat.

Vitrinekast, 1-deurs
Startprijs 600 EUR

Franse rozenhouten Louis Seize stijl vitrinekast, ca. 1900. Afm. 155x73x36 cm. In zeer goede staat.

Hendrik Frauwenfelder
Startprijs 1.000 EUR

Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.

7 Lepeltjes Zilver.
Startprijs 50 EUR

Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...