32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Bronzen plaquette 2499
Bronzen plaquette
Startprijs 30 EUR
Koperwerk (divers) 2492
Koperwerk (divers)

40 EUR

Gouden verlopend collier 58
Gouden verlopend collier

125 EUR

J. Richter 1381
J. Richter
Startprijs 70 EUR
Zilveren ring met zwarte en groene zirconia 610
Zilveren ring met zwarte en groene zirconia

30 EUR

Barnsteencollier 603
Barnsteencollier
Startprijs 60 EUR
Handgeknoopt tapijt 4534
Handgeknoopt tapijt

25 EUR

J.M. Hezemans 1374
J.M. Hezemans

75 EUR

A.H. Cernjaev 1367
A.H. Cernjaev
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret 1360
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret
Startprijs 60 EUR
Delfts blauwe borden, 18e eeuw. (2x) 6394
Delfts blauwe borden, 18e eeuw. (2x)

50 EUR

Porseleinen kandelaar, Dresden putti 6387
Porseleinen kandelaar, Dresden putti
Startprijs 30 EUR
Jachtspiegel met kroon 4343
Jachtspiegel met kroon

170 EUR

Zilveren schaal/vaasje 567
Zilveren schaal/vaasje

25 EUR

4 Mahoniehouten Biedermeier stoelen 4343
4 Mahoniehouten Biedermeier stoelen
Startprijs 60 EUR
Gouden takbroche en armband 560
Gouden takbroche en armband

95 EUR

Mahonie geweren kist 2456
Mahonie geweren kist

70 EUR

Hermanns, zeegezicht. 1331
Hermanns, zeegezicht.

100 EUR

Handspiegel met zilveren omlijsting 22
Handspiegel met zilveren omlijsting
Startprijs 140 EUR
Gouden ring rozet granaat 553
Gouden ring rozet granaat
Startprijs 120 EUR
Naaitafel 4336
Naaitafel
Startprijs 45 EUR
Zilveren kraankan (glad) 15
Zilveren kraankan (glad)
Startprijs 1.000 EUR
Lot antieke sleutels 2449
Lot antieke sleutels
Startprijs 30 EUR
Scheerset 2442
Scheerset
Startprijs 130 EUR