32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Pronkbeker 2527
Pronkbeker
Startprijs 15 EUR
Glazen vaas 5553
Glazen vaas
Startprijs 15 EUR
Lot Glas 5577
Lot Glas
Startprijs 15 EUR
4 Paar zilveren oorhangers 279
4 Paar zilveren oorhangers
Startprijs 20 EUR
Lot met horloges 512
Lot met horloges
Startprijs 20 EUR
Armband, barnsteen 529
Armband, barnsteen
Startprijs 20 EUR
Suikerschep, zilver. 720
Suikerschep, zilver.
Startprijs 20 EUR
Lepel, zilver. 723
Lepel, zilver.
Startprijs 20 EUR
Suikerschep, zilver. 794
Suikerschep, zilver.
Startprijs 20 EUR
2 antieke gravures 1372
2 antieke gravures
Startprijs 20 EUR
Deligny, aquarel 1546
Deligny, aquarel
Startprijs 20 EUR
A. Gravier 1552
A. Gravier
Startprijs 20 EUR
Litho, Wolfgang Gäfgen 1558
Litho, Wolfgang Gäfgen
Startprijs 20 EUR
Perzisch kleed 4537
Perzisch kleed
Startprijs 20 EUR
Murano glazen schenkkan 5573
Murano glazen schenkkan
Startprijs 20 EUR
Lot Murano glas 5576
Lot Murano glas
Startprijs 20 EUR
10 Diverse glazen 5580
10 Diverse glazen
Startprijs 20 EUR
Lot Hollands keramiek 6470
Lot Hollands keramiek
Startprijs 20 EUR
Engels tablet met serviesje, Grindley 6482
Engels tablet met serviesje, Grindley
Startprijs 20 EUR
Grote keramieken schaal 6483
Grote keramieken schaal
Startprijs 20 EUR
Lot parelmoer 337
Lot parelmoer
Startprijs 25 EUR
Lot tedora bedel 538
Lot tedora bedel
Startprijs 25 EUR
Zilveren armband 655
Zilveren armband
Startprijs 25 EUR
Zilveren brede ring 732
Zilveren brede ring
Startprijs 25 EUR