Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Familie rose Vaas
Resultaat: 2.450 EUR

Grote oude Chinees porseleinen familie roze vaas met figuren in berglandschappen decor rondom. Gemerkt, van binnen groene glazuur, met zegelteksten Afm. 35 cm. In goede staat.

Familie rose plaquette
Resultaat: 2.400 EUR

Antieke Chinese porseleinen plaquette. Gesigneerd. Met vogels op bloesemtakken decor. Afm. 37x24 cm. In goede staat.

Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald)
Resultaat: 2.200 EUR

Zeer grote antieke Duitse porseleinen vaas met florale- en figuren decors en slangenhengsels. Op origineel porseleinen basement, ca. 1900. Eichwald, door Bernhard Bloch, naar origineel ontwerp van Mei...

Chin. blauw-witte vaas
Resultaat: 1.400 EUR

Antieke Chinees porseleinen Wanli vaas met olifanten hengsels, florale decor. (haarscheur in hals) Afm. 23 cm. Cond.: G.

Chin. Draken kom
Resultaat: 1.300 EUR

Oude gemerkte Chinees porseleinen draken kom. Mooie kwaliteit Afm. 7x15.5 cm.ø. In goede staat.

Familie Rose dekseldoos
Resultaat: 800 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos. Turkoois en geel kleurig met fijn geschilderde florale decors. (Gemerkt). Afm. 5x10x13 cm. Cond.: G.

6-Delig Meissen koffieservies
Resultaat: 750 EUR

Zes persoons Duits Meissen porselein theeservies eind 20e eeuw rood floraal en gouddecor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 6 gebaksborden, 6 kop en schotels. In goede staat 6,5x24cm.

Servies
Resultaat: 700 EUR

19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...

Grote blauw-witte schaal
Resultaat: 675 EUR

Grote vroege Chinees porseleinen schaal. 17e-18e eeuw (Swatow) met florale decors. Afm. ø 38x7.5 cm. Chip en haarlijn 3 cm.

Theepot
Resultaat: 650 EUR

Oude Chinees porseleinen theepot, met zegelmerkteken, tekst voorzien met landschappen decors. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 9x16x9 cm. ø. In goede staat.

Franse terrine met deksel, en vrouwen figuur (19e eeuw)
Resultaat: 600 EUR

Franse porseleinen dekselterrine met floraal- en goud decor, 19e eeuw. Met bisquit porseleinen figuur op deksel (Louis Seize stijl). Afm. 40x32 cm ø. In goede staat.

Bolvaas, Republiek
Resultaat: 600 EUR

Oude Chinees porseleinen Republiekeinse bolvaas met berglandschap decor. (Gemerkt). Afm. 21 cm. In goede staat.

Rosenthal, paard
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote Duitse gesigneerde Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend stijgerend paard, door Theodor Kärner (1884-1960). Kleine chip aan staart. Afm. 41x56x15 cm. Cond.: R/G.

Chin. celadon waterbak
Resultaat: 420 EUR

Oude Chinese Celadon porseleinen waterbak met geschulpte omranding. Afm. 4x14.5 cm. ø. In goede staat.

Delfts bord, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, Minimale randglazuurschade, verder in goede staat 5x35øcm.

Rosenthal servies
Resultaat: 380 EUR

Duits Rosenthal servies, decor Sanssouci, ca. 1950. Met flower decor en goudrand. Bestaande uit: 12x ontbijtbord, theekan, koffiekan, melk+suiker, 12x eierdoppen, 13x theekoppen+schotel, 13x koffiekop...

Jugendstil zuil met bloempot
Resultaat: 375 EUR

Keramieken Jugendstil-stijl bloempot op zuil, met zilver reiger en lissen decors (geglazuurd) Afm. 97 cm. In goede staat.

Handbeschilderde terrine, onderkant gemerkt (19e eeuw)
Resultaat: 375 EUR

Zeer grote porseleinen dekselterrine met goud decor, putti en florale decors (gemerkt). 20e eeuw. Afm. 35x37x20 cm. In goede staat.

Diverse tegels, bloempot (50x)
Resultaat: 340 EUR

Vijftig stuks diverse antieke wandtegels met bloempot decors. Afm. 13x13 cm. Cond.: R/G.

Servies floraal met bladgoud
Resultaat: 330 EUR

Vooroorlogs zeldzaam twaalf delig Belgisch Heralux Boch Freres ontbijtservies. O.a.: Theekan, melkkan, 12 borden en 12 kop en schotels. Voorzien van floraal- en goud decor. Afm. 4-25 cm. Cond.: G.

Imari sierschotel
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 270 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal- en gouddecor. In goede staat, 23,5ø

Yixing trekpotje met ratje bodem en deksel gemerkt.
Resultaat: 260 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot. Twee keer gemerkt. Met ranken en ratjes decor. 18e-19e eeuw. Afm. 11x18.5x9 cm. In goede staat.

Yixing trekpotje, bodem merk
Resultaat: 260 EUR

19e Eeuw. Yixing Chinese trekpot in pompoenvorm. Gemerkt met vleermuis op deksel. Afm. ø 10 x 10 x 16 cm. In goede staat.