Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1479 Resultaten
Kavel: 4002

Kabinet

Resultaat: 2.600 EUR

Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten kabinet, ca. 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afm. 235x168x61 cm. Cond.: G.


Kavel: 6264

Familie rose Vaas

Resultaat: 2.450 EUR

Grote oude Chinees porseleinen familie roze vaas met figuren in berglandschappen decor rondom. Gemerkt, van binnen groene glazuur, met zegelteksten Afm. 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6268

Familie rose plaquette

Resultaat: 2.400 EUR

Antieke Chinese porseleinen plaquette. Gesigneerd. Met vogels op bloesemtakken decor. Afm. 37x24 cm. In goede staat.


Kavel: 3504

Empire klok met equatie

Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame gesigneerde Franse staande klok met equatie uurwerk. 18e Eeuw. Door Moisy Paris No. 634. (Jean Moisy 1714-1782) Met seconden aanduiding, equatie wijzer (ware zonne tijd) Geeft aan het versch...


Kavel: 6000

Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald)

Resultaat: 2.200 EUR

Zeer grote antieke Duitse porseleinen vaas met florale- en figuren decors en slangenhengsels. Op origineel porseleinen basement, ca. 1900. Eichwald, door Bernhard Bloch, naar origineel ontwerp van Mei...


Kavel: 3500

Zaanse wandklok

Resultaat: 2.100 EUR

Uiterst zeldzame 17e - 18e eeuw Zaanse notenhouten gestoken wandklok met wekker functie. Prachtig snijwerk met Bacchus, putti, wapen en ranken (fruit). (Vier originele bronzen gewichten). Afm. 79 cm. ...


Kavel: 1001

Gerard Pieter Adolfs

Resultaat: 2.000 EUR

Gerard Pieter Adolfs, 1897-1968. Hoekie Kampong Glodok, Batavia. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.


Kavel: 3501

Duitse staande barok klok

Resultaat: 2.000 EUR

Grote 18e eeuwse notenhouten staande barok klok met ingebouwd speelwerk (later). Mooie gave klokkast. Speelwerk speelt Frans volkslied. Origineel acht-daags uurwerk met seconden en datum aanduiding. A...


Kavel: 4013

Wortelnoten vitrinekast

Resultaat: 2.000 EUR

Prachtige, 18e-eeuw, Hollandse wortelnoten vitrine opzet porseleinkast met verguld bronzen beslag staand op klauwpoten, ca. 1760. Met mooie patina. Afm. 190x43x220 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3502

Vuurvergulde portaalklok

Resultaat: 1.850 EUR

Originele vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule, ca. 1780. Acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Met zeldzame jachtdecors, edelherten, jachthoorn, zwijnskop en jachthonden. (goede vergulding) ...


Kavel: 1002

Harrie Maas

Resultaat: 1.700 EUR

Harrie Maas. Naakte dames aan de waterkant, 1906-1982. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Sipke Kool, Hollands interieur

Resultaat: 1.600 EUR

Sipke Kool, 1836-1902. Voorstelling: Interieur van moeder met kind en hond. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.


Kavel: 3509

Louis Seize klok, Amsterdam

Resultaat: 1.600 EUR

Houtgestoken vergulde Louis Seize pendule met gesigneerd uurwerk, 18e eeuw. Voor en achter Jan Hendrik Kühn Amsterdam. (Weense stijl pendule). Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm.46 cm. In g...


Kavel: 5017

Bronzen beeld

Resultaat: 1.600 EUR

Bronzen figuur door Christoph Voll, 1897-1939, Duitsland. Voorstellend: 'Zu Pferde mit schwierigkeit'. Mooie patina. Afm. 25 cm. In goede staat.


Kavel: 6

Gouden briljant armband

Resultaat: 1.500 EUR

Bijzondere fraaie gouden tennisarmband met briljant geslepen diamanten, 750/000. Tennisarmband met 4-poot chatonnen bezet met 72 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1,57 crt. SI. Voorzien van baks...


Kavel: 1013

J. Weiland

Resultaat: 1.500 EUR

Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.


Kavel: 2067

Bronzen tempelbel en beeld

Resultaat: 1.500 EUR

Twee delen Oosters (Tibetaans) brons. 1x tempelbel met boedha koppen en lotusbloem. 1x zittende oliefant boedha (pantheon). 20e eeuw. Afm. 21-31 cm. In goede staat.


Kavel: 3506

Engelse tafelklok, 18e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

Grote 18e eeuwse Engelse mahoniehouten tafelklok met spillegang en snek (gegraveerd uurwerk). Klokkenmaker John Taylor London. Uurwerk met datumaanduiding en Silent en Strike functie. Slagwerk op grot...


Kavel: 1009

Stien Eelsingh

Resultaat: 1.444 EUR

Stien Eelsingh, Zwolle 1903 - Meppel 1964. Voorstelling: Drie vrouwen aan het koren binden. Houtskool op papier. Afm. 68x88 cm. Cond.: G.


Kavel: 4001

Hollandse vitrine opzetkast

Resultaat: 1.400 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast, barokstijl. Vroeg 19e eeuw. Afm. 222x160x45 cm. In zeer goede originele staat.


Kavel: 4003

Trumeaux + spiegel

Resultaat: 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuw mahoniehouten empiré spiegel met console en bronzen beslag, volle zuilen en bandintarsia. Afm. 244x93x44 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 6317

Chin. blauw-witte vaas

Resultaat: 1.400 EUR

Antieke Chinees porseleinen Wanli vaas met olifanten hengsels, florale decor. (haarscheur in hals) Afm. 23 cm. Cond.: G.


Kavel: 128

Bloedkoralen collier met gouden streeksluiting

Resultaat: 1.350 EUR

Fraai collier van bloedkoralen met gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoralen, ø 8 mm, tonvormig, bevestigd aan een ronde grote gouden streeksluiting, ø 37,5 mm, met filigrain en...


Kavel: 2126

Hollandse statenbijbel

Resultaat: 1.350 EUR

Hollandse 17e eeuwse statenbijbel (1685) met diverse etsen van Jan Luyken (1649-1712). Martelaars spiegel der doopsgezinde door Tileman van Bracht. (Originele lederen band met koperen beslag) Afm. 12x...


Kavel: 3565

Pendule strijdwagen

Resultaat: 1.350 EUR

Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G


Kavel: 9

Gouden broche met diamant

Resultaat: 1.300 EUR

Prachtige gouden broche, 585/000, met diamanten. Ovale broche rozetmodel met 3 randen bezet met roosgeslepen diamanten in verschillende groottes, ø 2-5 mm. Met in het midden een ovale roosgeslepen dia...


Kavel: 1007

Schilderij, 'naakte dame'

Resultaat: 1.300 EUR

Ongesigneerd, ca. 1800. Duitse school. Voorstelling: Twee mannen lonken naar naakte dame bij bron. (twee keer kleine restauratie) Olieverf op linnen. Afm. 77x69 cm. Cond.: G.


Kavel: 3573

Boulle klokkast + console

Resultaat: 1.300 EUR

Franse boulle klokkast met console, 18e eeuw. Zonder uurwerk! (klokkast + console behoeft restauratie aan boulle + schildpad) Afm. 125 cm. Cond.: M.


Kavel: 6284

Chin. Draken kom

Resultaat: 1.300 EUR

Oude gemerkte Chinees porseleinen draken kom. Mooie kwaliteit Afm. 7x15.5 cm.ø. In goede staat.


Kavel: 140

Zilveren bestek dubbel filet

Resultaat: 1.200 EUR

Groot zilveren bestek, 835/000, model met dubbele filetrand, bestaande uit 12 tafelvorken en 12 -lepels, jl.: C:1912, 12 dessertvorken en 12 -lepels jl.: A & B, 1910 en 1911, een sauslepel, jl.: T: 1...


Kavel: 5055

Zinken beeldengroep

Resultaat: 1.200 EUR

Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.


Kavel: 3544

Comtoise, in originele kast

Resultaat: 1.150 EUR

Franse comtoise met spillegang in originele eikenhouten kast, met gewichten en korte slinger. 18e Eeuw. (twee delen emaille beschadigd) Verder in goede staat. Afm. 233 cm. Cond.: G.


Kavel: 2479

4x Guerlain parfum

Resultaat: 1.100 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Guerlain/Paris. 1. Mitsouko, ca. 40 ml. 2. EDT, Chant 'd Aromes, ca. 60 ml. 3. Djedi, 60 ml. 4. EDT, Chant d'Aromes, 60 ml. Afm. 9-12 cm. Cond.: G.


Kavel: 4011

Barokcommode

Resultaat: 1.100 EUR

Deense noten met wortelnoten barok commode. 18e eeuw .Twee lades met sloten en sleutel. Originele rugwand. (lichte fineerschades). Afm. 81x124x71 cm. In goede staat.


Kavel: 3514

Engelse klok

Resultaat: 1.050 EUR

Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek, 19e eeuw. Halfuur-slag met silent functie en slow/fast functie. Lund & Blockley, To the Queen 42 pall mall London. Originele zwarte geeboniseerde houten kas...


Kavel: 2009

Duel pistolen (2 stuks)

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800, met gravering, vergulding en monogram. Afm. 24 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3533

Pendulestel met barometer/thermometer

Resultaat: 975 EUR

Zeldzaam Frans antiek bronzen klokkenstel in belvorm. Neo Rennaissance met latijnse spreuken. Eén kandelaar met barometer, één kandelaar met thermometer. (achterste pootje bol klok mist). Achtdaags uu...


Kavel: 108

Gouden armband met gouden munten en bedels

Resultaat: 950 EUR

Gouden 'cfe' ( closed for ever) armband, 585/000, met 14 hangers, o.a. een muntrand met gouden tientje, 1917, een muntrand met gouden 5 gulden munt, 1912, een muntrand met huwelijksmunt uit 2002. Daa...


Kavel: 2054

Jugendstil lijst met tegels

Resultaat: 925 EUR

Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels. 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G


Kavel: 763

Witgouden briljant ring

Resultaat: 900 EUR

Witgouden ring, 750/000, met een briljant geslepen diamant, 0,65 crt. W/P1, gezet tussen de band. Breedte 6 mm. ø 52 ca 13,0 gram. In goede staat


Kavel: 3581

Friese staartklok

Resultaat: 900 EUR

Zeldzame eikenhouten gestoken Friese staartklok met scheepjesmechaniek, engel met zijs en beker. Jaartal MDCLXX. Afm. 140 cm. In goede staat.


Kavel: 338

Bloedkoralen collier met streeksluiting

Resultaat: 850 EUR

Mooi bloedkoralencollier met gouden, 585/000 streeksluiting. 3 Rij-ig collier van bloedkoraal, tonvormig ø 7 mm, dikke kralen bevestigd aan een fraai antiek gouden streekslot, rond model met geschulp...


Kavel: 16

Fries zilveren kan

Resultaat: 825 EUR

Friese zilveren kan, rijkelijk versierd met gedreven motieven van cartouches en krullen. De schenktuit is gemaakt in de vorm van een zeemeermin met hoorn. Het bewerkte deksel van de kan is voorzien va...


Kavel: 388

Gouden oorringen met roosdiamanten

Resultaat: 800 EUR

Gouden oorringen, 585/000, met roosdiamanten. Gouden oorringen met hangers in een rozet vorm bezet met in totaal 30 roosgeslepen diamanten, 1,30 crt, 1-4mm. Lengte 33 mm. ca 13,3 gram.


Kavel: 1023

Loris Grandi

Resultaat: 800 EUR

Loris Grandi, Italië. Voorstelling: Moderne compositie met lijnenspel. Olieverf op linnen. Afm. 100x100 cm. Cond.: G.


Kavel: 2000

2 Kandelaren met putti

Resultaat: 800 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen vergulde kaarskandelaren met faunen en druiventrossen op witte carrera marmeren basement. Afm. 32 cm. In goede staat.


Kavel: 6041

Familie Rose dekseldoos

Resultaat: 800 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos. Turkoois en geel kleurig met fijn geschilderde florale decors. (Gemerkt). Afm. 5x10x13 cm. Cond.: G.


Kavel: 1060

Mendes da Costa

Resultaat: 750 EUR

Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G


Kavel: 1063

Emma Ronner

Resultaat: 750 EUR

Emma Ronner, Voorstelling: Spelende poes. Olieverf op paneel. Afm. 24x16.5 cm. Cond.: G.


Kavel: 4111

Hoekkast grenen

Resultaat: 750 EUR

Grote 18e eeuwse beschilderde Hollandse grenenhouten hoekkast, vier deurs (Barok) (stukje uit rugwand gezaagd) Verder in goede originele staat. Afm. 235x70x135 cm.


Kavel: 6001

6-Delig Meissen koffieservies

Resultaat: 750 EUR

Zes persoons Duits Meissen porselein theeservies eind 20e eeuw rood floraal en gouddecor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 6 gebaksborden, 6 kop en schotels. In goede staat 6,5x24cm.


Kavel: 127

Witgouden armband met saffier en diamant

Resultaat: 700 EUR

Witgouden armband, 750/000, met saffieren en diamanten. Armband met aan de bovenzijde een verlopende rij met 7 gefacetteerde saffieren, 4-5mm, met een goede kleur en 16 briljant geslepen diamanten, to...


Kavel: 3507

Pendule met zeldzaam uurwerk (18e eeuw)

Resultaat: 700 EUR

Franse notenhouten pendule met gesigneerd 18e eeuws uurwerk D. Robert L'aine a la Chaux de Fonds (Zwitserland). Slagwerk op dubbele bel, touwtjesslinger, met vuurverguld bronzen beeld (zeldzaam uurwer...


Kavel: 6004

Servies

Resultaat: 700 EUR

19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...


Kavel: 4526

3x Kleinere Perzische kleden

Resultaat: 675 EUR

Drie kleinere oude Perzische kleden. Afm. 97x78 cm., 66x79 cm. en 88x61 cm. Cond.: G.


Kavel: 6026

Grote blauw-witte schaal

Resultaat: 675 EUR

Grote vroege Chinees porseleinen schaal. 17e-18e eeuw (Swatow) met florale decors. Afm. ø 38x7.5 cm. Chip en haarlijn 3 cm.


Kavel: 69

2 Zilveren kandelaren

Resultaat: 650 EUR

Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...


Kavel: 1088

Schilderij, H. Breedveld

Resultaat: 650 EUR

Hendrik Breedveld, 1918- . Eendenfamilie aan het water. (prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.


Kavel: 2480

3x Guerlain

Resultaat: 650 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Guerlain parfum, Guet-Apens (120 ml.). 2. Guerlain parfum, Vega (60 ml.). 3. Guerlain eau de parfum, Belle Epoque (35 ml.). Afm. 9-16 cm. Cond.: G.


Kavel: 4007

Quiridon, empire

Resultaat: 650 EUR

Mahoniehouten empire-stijl Queridon piedestal tafel met marmer, vergulde versieringen, kariatyden en klauwpoten. Afm. 87x48 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4123

Chiffoniere, mahonie

Resultaat: 650 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe chiffonierre, ca. 1870. Met zes lades en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 160x100x45 cm. Cond.: G.


Kavel: 6335

Theepot

Resultaat: 650 EUR

Oude Chinees porseleinen theepot, met zegelmerkteken, tekst voorzien met landschappen decors. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 9x16x9 cm. ø. In goede staat.


Kavel: 551

Gouden armband met diamantjes

Resultaat: 625 EUR

Gouden armband, 585/000, met diamanten. Gouden slavenband, platmodel met scharnier met aan de bovenzijde een ovaal bewerkt schild met een rand versierd met bloem elementjes en granaatjes. In het midde...


Kavel: 3681

Staande klok, Edenburgh

Resultaat: 625 EUR

Engelse 18e eeuwse eikenhouten staande klok, 8 daags uurwerk, dag en secondenaanduiding, vergulde wijzerplaat, David Whitelaw Edinbrgh, in goede staat 225cm.


Kavel: 25

Zilveren theeservies, Versailles

Resultaat: 600 EUR

Zilveren theeservies, 5-delig, model Versailles, bestaande uit een theekan, 925/000, met houten greep en knop, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:Z: 1959, 24x15x19 cm., een melkkan, 835/000, me...


Kavel: 1038

Schiderij, Samson en de Laila

Resultaat: 600 EUR

Louis Boermeester 1908-1992. Samson en Delilah. Olieverf op linnen. Afm. 110x110 cm. Cond.: G.


Kavel: 1056

Karl Kaufmann

Resultaat: 600 EUR

Karl Kaufmann, 1843-1902. Oostenrijkse school. Alpine bergmeer met gebouwen (pseudoniem F. Gilbert) Olieverf op linnen. Afm. 67x105 cm. Cond.: G.


Kavel: 2096

Revolver, Bosscha

Resultaat: 600 EUR

Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2487

3x Parfum (Guerlain Parure/Liu/Metallica)

Resultaat: 600 EUR

Drie maal parfum wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. EDT Guerlain, Parure, (250 ml.) 2. Guerlain Liu, (ca. 100 ml.) 3. Guerlain Metallica, (250 ml.) Afm. 10-19 cm. Cond.: G.


Kavel: 4041

Chesterfield Wing chair, leder

Resultaat: 600 EUR

Mooie Chesterfield lederen "Wingchair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.


Kavel: 4041.

Chesterfield Wing chair, leder

Resultaat: 600 EUR

Mooie Chesterfield lederen "Wingchair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.


Kavel: 4042.

Chersterfield Wing chair, leder

Resultaat: 600 EUR

Mooie Chesterfield lederen "Wing chair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.


Kavel: 4042

Chersterfield Wing chair, leder

Resultaat: 600 EUR

Mooie Chesterfield lederen "Wing chair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Marmeren buste

Resultaat: 600 EUR

Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.


Kavel: 5045

Brons, Vivarelli

Resultaat: 600 EUR

Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G


Kavel: 6022

Franse terrine met deksel, en vrouwen figuur (19e eeuw)

Resultaat: 600 EUR

Franse porseleinen dekselterrine met floraal- en goud decor, 19e eeuw. Met bisquit porseleinen figuur op deksel (Louis Seize stijl). Afm. 40x32 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6318

Bolvaas, Republiek

Resultaat: 600 EUR

Oude Chinees porseleinen Republiekeinse bolvaas met berglandschap decor. (Gemerkt). Afm. 21 cm. In goede staat.


Kavel: 3510

Franse comtoise

Resultaat: 575 EUR

Franse Cartouche comtoise. Waarschijnlijk acht daags of langer. Eenwijzerig, met portret wapen medaillon en kroon. Uurwerk met spillegang. Ca. 1740. Afm. 37x21x14. Verkeerd in goede staat.


Kavel: 4067

Hoekkastje

Resultaat: 575 EUR

Beschilderde vurenhouten hoekkast in Amelander-stijl. 18e-19e Eeuw (slot later). Afm. 93x50x31 cm. In goede staat.


Kavel: 5051

Houten krijger met twee degens

Resultaat: 575 EUR

Grote eikenhout gesneden Japanse Samurai krijger. 19e eeuw. (één los zwaard in hand) Afm. 115 cm. In goede staat.


Kavel: 139

Zilveren viscouvert, 12 persoons

Resultaat: 550 EUR

Uniek zilveren viscouvert, model dubbel filetrand, voorzien van monogram, bestaand uit 12 messen en 12 vorken. MT.: o.a. Van Kempen en Begeer, Zeist jl.: o.a. C,D,E,: 1912-1913-1914. Totaal gewicht ca...


Kavel: 1008

Ferdinand Sijpkens

Resultaat: 550 EUR

Ferdinand Hendrik Sijpkens, 1813-1860. Zomers landschap bij avondlicht met bootje en figuur. Olieverf op paneel. Afm. 24x19 cm. Cond.: G.


Kavel: 1064

Jan Mankes, Parelhoen

Resultaat: 550 EUR

Jan Mankes 1917. 1889-1920. Voorstelling: Parelhoen. Houtsnede op papier. Afm. 15x10 cm. Cond.: G.


Kavel: 2041

Empire vaas, brons

Resultaat: 550 EUR

Grote twee-kleurige bronzen empire ampfora vaas met Griekse figuurdecors en deels vergulding. Midden 19e eeuw. In goede staat.


Kavel: 4093

Tafel, 2 stoelen en bank

Resultaat: 550 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.


Kavel: 5016

Beeld 'dame bij put'

Resultaat: 550 EUR

Groot antiek beeld, ca. 1900. Voorstelling van een meisje bij waterput. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. (Compositie metaal). Afm. 74 cm. In goede staat.


Kavel: 1053

J.J. Hovener

Resultaat: 500 EUR

J.J. Hovener. Geboren in 1936. 20e Eeuw. Voorstelling: Terras Kurhaus Scheveningen met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.


Kavel: 1065

Jan Mankes, koe melken

Resultaat: 500 EUR

Jan Mankes, 1889-1920. Voorstelling: Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afm. 20x14 cm. Cond.: G.


Kavel: 1094

Serie etsen 11x

Resultaat: 500 EUR

Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G


Kavel: 2042

Ijzeren geldkist

Resultaat: 500 EUR

Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G


Kavel: 2272

Vijzel, gedateerd 1643

Resultaat: 500 EUR

Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G


Kavel: 3685

Bretons staande klok met comtoise

Resultaat: 500 EUR

Grote antieke Franse bretonse staande klok met comtoise uurwerk, kastanje hout en getorste zuilen 250cm. Cond:G


Kavel: 6002

Rosenthal, paard

Resultaat: 500 EUR

Zeer grote Duitse gesigneerde Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend stijgerend paard, door Theodor Kärner (1884-1960). Kleine chip aan staart. Afm. 41x56x15 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 206

Gouden armband met 9 granaten

Resultaat: 475 EUR

Gouden armband, 585/000, met granaten. Gouden schakelarmband met 9 schakels in de vorm van een bloem met geschulpte rand met ronde gefacetteerde granaat. tussen de bloemschakels zitten navette vormig...


Kavel: 2089

Grote pistool in holster

Resultaat: 475 EUR

Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4130

Eikenhouten kast

Resultaat: 475 EUR

Negentiende eeuwse 4 deurs eikenhouten gestoken renaissance kast, Historisme naar 17e eeuws voorbeeld, Met lades. ranken en leeuwenkoppen. In goede staat 200x157x67cm