Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee delen kristal
Resultaat: 25 EUR

Vierkante geslepen kristallen schotel 22cm., geslepen kristallen bloemenvaas H.20cm.

3 Opaline vazen
Resultaat: 25 EUR

Drie antieke handbeschilderde opaline glazen vazen omstreeks 1900, floraal decor, in goede staat 28cm. Cond:G

1 Kom en 1 Schaal, P. Regout
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek Petrus regout Maastricht omstreeks 1900, grote sierschotel, decor Persian, kastkom decor Japan 15-39øcm. Cond:G

2 Engelse vazen met draken
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Engelse Coalpoort keramieken kings ware vazen, A.D 1750 met goud- drakendecor, een vaas heeft randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G

4 Yixing cups met zilveren bekleding
Resultaat: 25 EUR

Vier Yixing cups met zilveren bekleding, 20e eeuw. 4,5-5cm. In goede staat

Chinese vaas, krijgers
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinese kantonese vaas met krijgers, 20e eeuw, Gemerkt, 30cm. Cond.:G

Schemerlampvoet
Resultaat: 25 EUR

Oude chinees porseleinen lampenvoet, 20e eeuw met floraal decor. 35x19øcm. Cond:G

Porseleinen lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude grote porseleinen met messing lampenvoet, geelectrificeerd, haarlijn in bovenste porseleinen reservoir, 48cm. Cond:R

Rozensteker
Resultaat: 25 EUR

Antieke porseleinen rozensteker, met messing houder en floraal- en gouddecor, omstreeks 1900. In goede staat, 21xø19cm.

Zilveren ring met barnsteen
Resultaat: 20 EUR

Zilveren ring met barnsteen, 835/000. Ring met ovale barnsteen gezet in een rand met opengewerkte rand met cirkel en bollen. ca 6,2 gram. ø 58.

4 Stalen ringen
Resultaat: 20 EUR

Lot met 4 stalen ringen, 2 kettingringen en 2 ringen van Tom Tailer, één met zirconia. Allen nieuw

Moments edelstalen ring
Resultaat: 20 EUR

Moments edelstalen ring, bestaande uit vierkante schakels. Breedte 4 mm. ø 52, Als nieuw

Jamlepel, zilver.
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte haaksteel met fraaie zonnebloem. MT.: van Orden, Steenkist en Zweed, Haarlem ( 1946-1949) L. 15cm., ca. 18gr.

Klontentang, zilver.
Resultaat: 20 EUR

Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.

Collier van bloedkoraal
Resultaat: 20 EUR

Collier van bloedkoralen met double sluiting. Collier van bloedkoralen takken, verlopend in breedte 3-13mm. Lengte 58 cm. ca 37 gr.

Schilderij viool
Resultaat: 20 EUR

H. ten Bos 1940 stilleven met viool 30x50cm. olieverf op linnen Cond:G

Vrouw op stoel
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20 eeuw, vrouw op stoel, verso, verwachting Sonja Capagne, pastel op papier 39x48cm. Cond:G

Marie Acosi
Resultaat: 20 EUR

Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G

Tinnen wandbord, Prof. Gerhard Ulrich
Resultaat: 20 EUR

Prof. Gerhard Ulrich Berlin 1903, Jahresteller 1975, tinnen wandbord, in goede staat 26øcm.

2 Kaarskandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Franse messing kaarskandelaren met roodbruin marmer, in goede staat omstreeks 1900, 20cm. Cond;G

Doofpot, rokmodel
Resultaat: 20 EUR

Mooie 19e eeuwse doofpot, van koper en messing, rokvormig. 42x33cm. Cond:G

Antieke grammofoon
Resultaat: 20 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

Kavel blikken speelgoed
Resultaat: 20 EUR

Lot oud blikken speelgoed, o.a. Western germany, treintje, legerfiguren, auto, etc. bespeeld, Cond;R/G 5-40cm.

Gallé-stijl vaas
Resultaat: 20 EUR

Galle stijl glazen vaas, 2e helft 20e eeuw oranje-paars-cassis, in goede staat 23cm.

5 kunstglazen figuren
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G

2 aardewerk vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G

4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Resultaat: 20 EUR

Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G

Porseleinen Duitse schenkkan
Resultaat: 20 EUR

Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G

3 Imari vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie negentiende eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, grote vaas bovenrand beschadigd. 10-31cm. Cond:R/G

Chinese kom
Resultaat: 20 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G

4 Delen porselein o.a. Meissen
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud porselein 3x Meissen blauwe bloem en goudomranding 1x Engels Old Foley, Chinese rose, 11-18cm. Cond:G

2 Imari vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 15 EUR

Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.

7 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen antiek tin, 6x Engelse maten, 1 x olielamp, 7-8cm. Cond:G

Stoven (2x)
Resultaat: 15 EUR

Twee eikenhouten voeten-stoven, waarvan één met marmerblad. Afm. 25-30 cm. In goede staat.

Messing schemerlamp met marmer
Resultaat: 15 EUR

Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.

Verzilverd servies + bierkruik
Resultaat: 15 EUR

Drie delen plated servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Resultaat: 15 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

Oud aandeel
Resultaat: 10 EUR

Antiquarisch Amerikaans aandeel, parrot silver and copper company, capital 2300 Dollar. nr. 2960, shares 50, in lijst en goede staat 29x18,8cm.