Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Familie rose plaquette
Resultaat: 2.400 EUR

Antieke Chinese porseleinen plaquette. Gesigneerd. Met vogels op bloesemtakken decor. Afm. 37x24 cm. In goede staat.

Familie rose Vaas
Resultaat: 2.450 EUR

Grote oude Chinees porseleinen familie roze vaas met figuren in berglandschappen decor rondom. Gemerkt, van binnen groene glazuur, met zegelteksten Afm. 35 cm. In goede staat.

3x Kleinere Perzische kleden
Resultaat: 675 EUR

Drie kleinere oude Perzische kleden. Afm. 97x78 cm., 66x79 cm. en 88x61 cm. Cond.: G.

A. Keizer, zandduinen
Resultaat: 230 EUR

Anthony Keizer, 1897-1961. Meppeler school. Voorstelling: Horvelterzand. Olieverf op linnen. Afm. 55x35 cm. Cond.: G.

Harrie Maas
Resultaat: 1.700 EUR

Harrie Maas. Naakte dames aan de waterkant, 1906-1982. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge in kist
Resultaat: 275 EUR

Gouden zakhorloge, Frans 1819-1838, in kistje. Met metalen stofdeksel voorzien van gravure: N106 Dupont fils a Paris. ø 45 mm. Geplaatst in een fraaie houten cassette. In goede staat.

Jade set
Resultaat: 275 EUR

Set van gouden sieraden met jade, 585/000, bestaande uit een armband met 3 ovale schakels met meanderachtige bewerking bezet met jade, 8x14 mm., lengte 18 cm., een bijpassende ring met jade, 10x16.mm...

Chinees porseleinen familie Verte bord
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen familie Verte bord met tuin decor en vogels (gemerkt met blad), 18e eeuw. Afm. 5x23.8 cm. ø., bord heeft haarlijn, verder in goede staat

Fries staartklokje
Resultaat: 85 EUR

Oude wortelnoten kleine wuba Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75 cm. In goede staat.

Gouden tientje 1898
Resultaat: 330 EUR

Bijzonder gouden tientje uit 1898, het kroningsjaar van Wilhelmina met kroon in haar haar. Voorzien van brede gouden muntrand met geslepen patroon. Muntconditie is goed. totaal gewicht 13,7 gram

Boek 'De munt der graaven van Holland'
Resultaat: 145 EUR

Antiquarisch boek. De goude en zilvere gangbaare penningen der graaven en graavinnen van Holland. Delft, Andries Voorstad in het jaar 1700. (vol afbeeldingen van munten) Afm. 21x31x73 cm. Cond. R/G.

Jan Mankes, Parelhoen
Resultaat: 550 EUR

Jan Mankes 1917. 1889-1920. Voorstelling: Parelhoen. Houtsnede op papier. Afm. 15x10 cm. Cond.: G.

Gouden Baume & Mercier Horloge
Resultaat: 195 EUR

Gouden Baume & Mercier horloge, 750/000, met zwart leren band. Mooi plat dameshorloge, ø kast 26,5 mm, met zwarte leren band met krokoprint. Quarts. In originele doos

Wedgwood servies
Resultaat: 135 EUR

Engels Wedgwood servies. Decor Stratford of Etruria & Barlaston. Het servies bestaat uit: 10grote-, 10 soep-en , 10 ontbijtborden, 9 kleine schaaltjes, 10 ovale schalen, 16 schotels,en 1 botervloot. ...

Jugendstil vrijslinger
Resultaat: 350 EUR

Grote Duitse wortelnoten Gründerzeit vrijslinger, uurwerk FMS compleet met tollen en in zeer goede staat, recht licht wormbeval, 110cm. Cond;G

Kavel antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...

Spiegel, brons.
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen spiegel, ca. 1900. In Roccoco stijl. Afm. 32 cm. In goede staat.

19e Eeuw pistool dolk
Resultaat: 85 EUR

19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.

Diverse medailles
Resultaat: 100 EUR

Groot lot medailles DDR verzameling (honderden). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 25x25x36 cm. Cond.: G.

Kandelaar
Resultaat: 170 EUR

Neo-gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Twee-delig en tien-armig. Afm. 75 cm. In goede staat.

7-Armige kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Antieke rennissance-stijl kaarskandelaar, 7-lichts. Rankendecor. Ca. 1870. Afm. 52x65x19 cm. In goede staat.

Karl Kaufmann
Resultaat: 600 EUR

Karl Kaufmann, 1843-1902. Oostenrijkse school. Alpine bergmeer met gebouwen (pseudoniem F. Gilbert) Olieverf op linnen. Afm. 67x105 cm. Cond.: G.

Twee zilveren slavenbanden
Resultaat: 55 EUR

Twee zilveren slavenbanden, een vlakke slavenband, 835/000, met scharnier en veiligheden, breedte 14 mm, versierd met een getrembleerde bewerking en een gestanste bewerking met bladmotief, 55x62mm, en...

Set zilveren sieraden met bloedkoraal
Resultaat: 100 EUR

Set met zilveren sieraden met bloedkoraal bestaande uit een armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 4 mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, een broche met bloedkoraal gemaakt van een sluiting, een grote...

Horloge Christian Dior
Resultaat: 80 EUR

Christian Dior horloge, verguld damesmodel met originele zwart bewerkte leren band. ø 32 mm. 55.151 354341, model Depose. In originele doos. In goede staat

3-Rijen granaat armband, gouden slot
Resultaat: 150 EUR

Granaatarmband met gouden sluiting, 585/000. Een armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, met gouden hulsjes bevestigd aan een ovale gouden sluiting met een ovaal gefacetteerde granaat en e...

Lotje zilver (divers)
Resultaat: 60 EUR

Lot zilveren bestekdelen bestaande uit 3 suikertangen, 2 vorkjes, 2 suikerschepjes en een koffielepel. Verschillende gehaltes. Totaalgewicht: 186 gram.

Zilveren messen
Resultaat: 425 EUR

Groot lot met zilveren messen, 925/000, model hartfilet, bestaande uit 12 tafelmessen en 12 dessertmessen met stalen lemmet. ZI gekeurd. 21-25 cm. Gebruikt, maar in goede staat.

3 Sieraden met Bloedkoraal
Resultaat: 330 EUR

Lot bloedkoraal bestaande uit een gouden ring, 585/000, met ovale bloedkoraal, 18x7mm, breuk bij de kop, collier met bloedkoralen, ø 4 mm, 80 cm. met gouden sluiting, 585/000, zeskantig met emaille en...

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren Lyra greep (haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familie roze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R

Servies 'Blue Danube'
Resultaat: 120 EUR

Uitgebreid Blue Danube servies. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: 6 grote-, ,6 soep-, 6 ontbijtborden, 2 dekselschalen, sauskom, 14 kop+schotels, 7 schalen, 6 eierdoppen,6 soepkommen, vier-...

Chinees porseleinen theebus
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen theebus met florale decor, 19e eeuw. (chip bovenrand). Afm. 11 cm. Cond.: R.

Imari pot met zilv. deksel
Resultaat: 70 EUR

Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.

3 Borden
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Chinese borden, 18e-19e eeuw. 2x 19e eeuw. Florale decors (iets vaal). 1x groot, 18e eeuw, voorzien van emaille tuindecor met gouddecor. Scherf gelijmd. Afm. ø 23 - 34.3 cm.

Chin. celadon waterbak
Resultaat: 420 EUR

Oude Chinese Celadon porseleinen waterbak met geschulpte omranding. Afm. 4x14.5 cm. ø. In goede staat.

Kop en schotels (12 st. )
Resultaat: 180 EUR

Set van twaalf Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor, 19e eeuw. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø In goede staat.

Porseleinen borden
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Samson porseleinen borden met goud en florale decors (haarscheuren). Afm. 22.2 x 22.5 cm. Cond.: R.

2 aardewerk vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G

Grote blauw-witte schaal
Resultaat: 675 EUR

Grote vroege Chinees porseleinen schaal. 17e-18e eeuw (Swatow) met florale decors. Afm. ø 38x7.5 cm. Chip en haarlijn 3 cm.

2 Delfts blauwe koetjes
Resultaat: 85 EUR

Twee grote Delfts blauwe keramieken koeien met boer en boerin, gemerkt APK. Ca. 1900. (één hoorn eraf) Afm. 20x22x14 cm. Cond.: redelijk/goed.

Vazen 2x (Jugendstil)
Resultaat: 95 EUR

Twee Jugendstil glazen vazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afm. 14-15 cm. In goede staat.

Whiskyset in cassette
Resultaat: 60 EUR

Kristallen whiskyset met gravering (zeven-delig). 'Cristallies Royales de Champagne'. In cassette. Afm. 11x34x35 cm. In goede staat.

Opaline glazen kaststel
Resultaat: 90 EUR

Antieke drie-delige glazen opaline set met emaille florale beschildering. Ca. 1900. (één chip) Afm. 21.5 x 36 cm. Cond.: R/G.

Woman's head Modigliani
Resultaat: 185 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Vrouwelijk hoofd. Naar Modigliani (gesigneerd). Afm. 26 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 90 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Kleur: creme-blauw-bruin (vervuild). Afm. 178x247 cm. Cond.: G.

Groot kelim kleed
Resultaat: 120 EUR

Groot oud Kelim kleed. Blauw/rood/zwart etc. Beschadiging. Afm. 232x152 cm. Cond.: R.

Perzische loper (handgeknoopt)
Resultaat: 80 EUR

Oude Perzische loper met floraal decor. Rood/bruin/zwart/creme. Afm. 230 x 104 cm. In redelijk goede staat.

Grote kelim
Resultaat: 50 EUR

Grote oude oosterse kelim kleed. Afm. 285x149 cm. In goede staat.

5 Perzische kussens/kameelzakken
Resultaat: 260 EUR

Vijf oude Perzische kussens/kamelenzak. Afm. 44-120 cm. In goede staat.

Perzisch tapijtje
Resultaat: 110 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in aardetinten. Afm. 115x75 cm. In goede staat.

Secretaire omstreeks 1880
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R

Beschilderd siertafeltje
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal- en figuren decor, hand beschilderd. Met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.

Armleunstoel met getorste stijlen
Resultaat: 240 EUR

Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors . In goede staat 117x77x61cm.

Meidenkast
Resultaat: 150 EUR

Antiek Duitse notenhouten grunderzeit meidenkast (vertiko,) ca. 1880. Afm. 136x97x47 cm. In goede staat.

Frans nachtkastje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.

Buikladen commode, noten.
Resultaat: 80 EUR

Hollandse notenhouten barokstijl commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x95x42 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 180 EUR

Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G

Friesche kortstaart
Resultaat: 185 EUR

Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G

Tinnen klok
Resultaat: 25 EUR

Tinnen klok naar oud voorbeeld met batterij uurwerk, in goede staat 32cm.

Staartklok
Resultaat: 90 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum aanduiding. 20e Eeuw. Afm. 137 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 185 EUR

Grote wortelnoten tafelklok Engels Bracket model, slaand op twee bellen, met bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 41 cm. In goede staat.

Regulateur, 8 model
Resultaat: 130 EUR

Duits F.M.S. notenhouten acht-regulateur. Ca. 1890. Gründerzeit, compleet met kroon. Afm. 95 cm. In goede staat.

Pendule, brons
Resultaat: 125 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Ca. 1880. Afm. 43 cm. In goede staat.

Klok onder stolp
Resultaat: 135 EUR

Franse pendule onder glazen stolp, 19e eeuw. Jager met jachthoorn te paard. (compositie metaal) Acht-daags uurwerk met verslingering. Afm. 50x38x18

Stoommachine's (5x)
Resultaat: 90 EUR

Lot vooroorlogse blikken speelgoed. Betreffende een stoommachine+spoorwegovergang, Karl Bub. Houtzagerij met watermolen (mogelijk Märklin). Afm. 13-23 cm. Cond.: R/G.

Antiek Hollands postkaartenalbum
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands postkaarten album met Hollandse postkaarten van plaatsen en scheepvaart (zeer interessant!) 28x22x4 cm. In goede staat.

Imari petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.

Poolvos kinder-bontjas
Resultaat: 30 EUR

Oude poolvos kinderbontjas(kort) 45cm. Cond:G

Korte dames-bontjas
Resultaat: 30 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

3 Dummy parfumflessen (groot)
Resultaat: 125 EUR

Drie zeer grote parfum flacons (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal. Afm. 19-34 cm. Cond.: G.

Pianokandelaars (stel)
Resultaat: 40 EUR

Twee prachtige antieke messing pianokandelaren. Ca. 1880. Historisme. Afm. 20x10x20 cm. In zeer goede staat.

Schaakset met wijnopener etc.
Resultaat: 25 EUR

Leuk klein schaakspel met extra servetring, wijnopener, stop en wijnthermometer. 21e Eeuw. Afm. 4.5x17x15 cm. Cond.: G.

Tafelstuk met glas
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.

Grote doos met koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Groot lot interessant antiek koperwerk. O.a.: 19e Eeuwse appelketels, Joodse kandelaar, zakketel, kannen, kraantjeskan, kaarskandelaren etc.. Afm. 36x60x45 cm. Cond.: R/G.

Uil (1x)
Resultaat: 30 EUR

Opgezette bos uil. Afm. 55 cm. In goede staat.

Gestoken barometer
Resultaat: 60 EUR

Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.

Groot lot bestek
Resultaat: 55 EUR

Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet

Vijzel, gedateerd 1643
Resultaat: 500 EUR

Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G

Kandelaar, brons.
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1880. In Renaissance stijl. Historisme. Afm. 54 cm. In goede staat.

Barometer
Resultaat: 60 EUR

Antieke snijwerk barometer met paard en ranken. ca. 1920. In goede staat. Afm. 52 cm. Cond. G.

Kistje met 12 flessen wijn
Resultaat: 150 EUR

Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.

Wildhanger
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve ijzeren wildhanger, 20e eeuw. Afm. ø 40 x 30 cm. In goede staat.

Zakhorloge houder
Resultaat: 55 EUR

Gietijzeren historisme zakhorloge houder. Gemerkt Ericsson Väse. Ca. 1900. Heraldiek. Afm. 26 cm. In goede staat.

Schemerlamp met figuren
Resultaat: 80 EUR

Antieke figuren tafellamp, moeder met kind (compositie metaal), ca. 1900. Afm. 75x40 cm. ø In goede staat.

Schemerlampen met figuren, 2x
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke tafellampen met figuren (compositie metaal). Ca. 1900. Afm. ca. 60x44 cm.ø Cond.: G.

Staten bijbel
Resultaat: 300 EUR

Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.

Hollandse statenbijbel
Resultaat: 1.350 EUR

Hollandse 17e eeuwse statenbijbel (1685) met diverse etsen van Jan Luyken (1649-1712). Martelaars spiegel der doopsgezinde door Tileman van Bracht. (Originele lederen band met koperen beslag) Afm. 12x...

3 beschilderde lakdoosjes Rusland
Resultaat: 30 EUR

Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G

Theekistje, Louis Seize
Resultaat: 135 EUR

Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.

Revolver, Bosscha
Resultaat: 600 EUR

Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.

Grote pistool in holster
Resultaat: 475 EUR

Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.

Koperen boulloir
Resultaat: 90 EUR

Prachtige 19e eeuwse koperen boulloir met porseleinen greep en ijzeren onderstel (brander ontbreekt). Afm. 41 cm. In goede staat.

Scheepsfluit
Resultaat: 330 EUR

Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat

Corneille Sculpture
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd Corneille. Houten handbeschilderde sculptuur met vogels. In lagen opgebouwd. Afm. 68x70x9 cm. In goede staat.

Peter Brouwer, Zeilboten
Resultaat: 130 EUR

Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.

Houtsnede, Jan Wittenberg
Resultaat: 60 EUR

Jan Wittenberg, 1886-1963. Veulen handdruk. Houtsnede op papier. Afm. 19x21 cm. Cond. G