Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Pronkbeker
Startprijs 15 EUR

Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M

Glazen vaas
Startprijs 15 EUR

Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R

Lot Glas
Startprijs 15 EUR

Lot glas, 2e helft 20e eeuw 1x design ijshouder, gesigneerd Colemi met Leffe bier gravering, 2 dekseldozen met rozen gravering, 2 figuren zeepaard en duif, 12-25cm. Cond:G

4 Paar zilveren oorhangers
Startprijs 20 EUR

Vier paar zilveren oorhangers, met brisures en haken. Bewerkt, met zoetwaterparel en zirconia. Totaal ca 5 gram

Lot met horloges
Startprijs 20 EUR

Lot horloges, 6x, bestaande uit 2 digitale horloges uit staal, 2 double, en een los uurwerk: Chevalier en cochet 8621

Armband, barnsteen
Startprijs 20 EUR

Gevlochten armband van barnstenen met grote ovale barnsteen in het midden. 21x4cm.

Suikerschep, zilver.
Startprijs 20 EUR

Zilveren suikerschep 835/000 met vleugelbak en fraaie steel, bekroond met wapen van Zutphen, achterzijde met inscriptie: 10juli 1897-1932, L. 11cm., ca. 8gr.

Lepel, zilver.
Startprijs 20 EUR

Zilveren 835/000 lepel, steel met gouden koets getrokken door vijfspan paarden met koetsier, ruiters en lakeien MT.: Kempen en Begeer, Zoetermeer. L.13cm., ca. 24gr.

Suikerschep, zilver.
Startprijs 20 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.

2 antieke gravures
Startprijs 20 EUR

Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G

Deligny, aquarel
Startprijs 20 EUR

J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G

A. Gravier
Startprijs 20 EUR

A. Gravier 1905, landschap met beek en reeen, ets op papier 51x34cm. Cond:G

Litho, Wolfgang Gäfgen
Startprijs 20 EUR

Wolfgang Gäfgen nr 38/95 1936 Duitse school titel le Manteau 72x53cm. Lithografie op papier.

Perzisch kleed
Startprijs 20 EUR

Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G

Murano glazen schenkkan
Startprijs 20 EUR

Murano glazen schenkkan, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26cm. Cond:G

Lot Murano glas
Startprijs 20 EUR

Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, olifant, vaasje mand met bloemen en losse peer. 14-25cm. Cond:G

10 Diverse glazen
Startprijs 20 EUR

Lot diverse mondgeblazen glazen, 19e eeuw, enkele chips 12-20cm. Cond:R/G

Lot Hollands keramiek
Startprijs 20 EUR

Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegels in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G

Engels tablet met serviesje, Grindley
Startprijs 20 EUR

Antiek keramieken tablet met Engels creampetal Grindley, koffieservies omstreeks 1910, 10 delig in goede staat minimale chip mogelijk. 6-18cm. Cond:G

Grote keramieken schaal
Startprijs 20 EUR

Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G

Lot parelmoer
Startprijs 25 EUR

Lot parels/ parelmoer bestaande uit 2 snoeren met parels en 2 snoeren met parelmoer waarvan een met grillig vorm kralen.

Lot tedora bedel
Startprijs 25 EUR

Lot Tedora bedels,8x, zilver, 925/000, hartjes met naam. Totaal ca 33,5 gram. Nieuw

Zilveren armband
Startprijs 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, Schakelarmband met langwerpige gematteerde schakels voorzien van een omslag in het midden. breedte 5 mm. totaal ca 12 gram. Voorzien van veiligheid. Lengte 19 cm. In goede s...

Zilveren brede ring
Startprijs 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, Ti Sento, met zirconia's. Brede ring met banen waarvan één baan pavé gezet met zirconia's. Breedte 16 mm. ø 51 ca 17 gr. In goede staat

2 Zilveren broches
Startprijs 25 EUR

Twee zilveren broches, 835/000, versierd met markasiet. Een broche in de vorm van een paraplu en een broche in de vorm van een zeilboot. Grootte 30 mm. ca 8,5 gr. In goede staat.

Zilveren collier met hanger
Startprijs 25 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een hanger met florale vorm, één zijde bezet met zirconia's. Grootte hanger 30x13mm lengte 40 cm, ca 9,3 gram.

Suikertang, zilver.
Startprijs 25 EUR

Zilveren suikertang 835/000 met fraai gevormde stelen. MT.: Pako, Rhenen anno 1977, L. 13cm., ca. 18gr.

3 Delen plated
Startprijs 25 EUR

Lot plated bestaande uit een bolle vaas, ø14x22cm, een langwerpige schaal met afgehoekte kanten met dubbele filetrand, 31x21x5cm, en een fotolijst met gecontourneerde rand met opgewerkte bloem en krul...

Zilveren hanger met zirconia
Startprijs 25 EUR

Hanger zilver, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen grote zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 10....

Zilveren speld Esprit
Startprijs 25 EUR

Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw

Zilveren armband groene stenen
Startprijs 25 EUR

Zilveren armband, 925/000, met groene stenen. Armband bestaande uit ovale bollopende schakels, elk bezet met een cabouchon ovaal groen geslepen steen. Lengte 17,5 cm.

Gravures, 2x
Startprijs 25 EUR

Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afm. 14x18 cm. en 20x17 cm. Cond.: G.

F. Streudle
Startprijs 25 EUR

F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.

2 Persjes
Startprijs 25 EUR

Twee kleine Perzische kleden, creme- blauw, en rood -creme -zwart, 92x64 en 80x68cm. Cond:R/G

10 kristallen schalen
Startprijs 25 EUR

Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen Biedermeier schalen, 1 groot ø18cm. rest 12cm Cond:R/G

2 Antieke witte meissen borden
Startprijs 25 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm ø.

2 Bloemvazen, (1x porselein en 1x aardewerk)
Startprijs 25 EUR

Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G

Beeld 'dame met waterkruik'
Startprijs 25 EUR

Grote majolica figuur, 'Dame met waterkruik en bloemen', 20e eeuw. (gaatje in arm en onderbodem gerestaureerd) Afm. 95 cm. Cond.: R.

Zilveren hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR

Zilveren grote staafhanger, 925/000, met witte en zwarte zirconia's, in verschillende gefacetteerde vormen, hart, markies en ovaal. 11x37 mm. Nieuw

3 Broches o.a. Langani
Startprijs 30 EUR

Lot met 3 broches, onedel, met 2 ronde broches van Langani, ø 51 en ø 42 mm en een broche met zwarte steen en parel, ø 30 mm.

Zakhorloge met ketting
Startprijs 30 EUR

Zakhorloge met ketting, ø 46 mm. Lengte 34 cm. Glas beschadigd. Uit witmetaal.

2 Zilveren filigrainbroches
Startprijs 30 EUR

Twee broches gemaakt uit zilverdraad met mooie bloemen. lengte 8 cm. Totaal ca 16,4 gram. In goede staat.

Zilveren theezeef
Startprijs 30 EUR

Zilveren theezeef op glazen lekbakje. Theezeef, 833/000, Rond model met uitgewerkte bloemenrand, voorzien van met bloemen gedreven steel, (later aangemaakt). Geplaatst op een glazen bakje versierd met...

Zilveren collier en hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...

Divers zilver, (4x)
Startprijs 30 EUR

Lot zilver, bestaande uit een slavenband met gravering, 2 brei doppen en een vingerhoed. Diverse gehaltes zilver. Totaal ca 18,5 gram.

Zilveren vaasje
Startprijs 30 EUR

Zilveren vaasje, 835/000, Hollands, Hoog smal vaasje op ronde voet met filetrand. ø 4x12,5cm. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. In goede staat.

Zilveren collier
Startprijs 30 EUR

Lang zilveren collier, 835/000, Venetiaans model met 4 lang ovaal cabouchon geslepen carneolen geplaatst tussen de ketting. Zonder sluiting. Lengte 90 cm. totaal ca 12,7 gram. In goede staat

Kinderbord (Gero/Zilmeta)
Startprijs 30 EUR

Kinderbord, ø ca. 17,5 cm. met gedreven afbeeldingen Roodkapje en de boze wolf. Gemerkt: Gero, ontwerp en gemerkt Georg Nilsson. En een kinderbeker met oorgreep gedreven afbeelding van konijn en gemer...

Suikerschep, zilver.
Startprijs 30 EUR

Zilveren suikerschep 835/000 met gegraveerde vleugelbak, getorste steel en streepagaten heft. MT.: P.van Heumen, Schoonhoven ca. 1910,

Zilveren armband, sleutel slot
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met sleutel en slotbedel. Armband met 2 rijen jasseronschakel met in het midden 2 bedels met slot en sleutel. Voorzien van een groot veeroog. Lengte 20 cm, ca 14,5 gr. Als n...

Zilveren armband, bolletjes
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met een groot veeroog en 11 rijen met fijne bolletjes ketting. ca 9,3 gr. Lengte 19 cm. In goede staat.

Cakevork, zilver.
Startprijs 30 EUR

Zilveren 8356000 cakevork steel met vlambekroning (als nieuw) MT:Kon. Gerritsen en van Kempen-Zeist anno 1954. ca 30 gram, L.20 cm Cond:G

Collier van tijgeroogkralen
Startprijs 30 EUR

Collier van tijgeroogkralen, langwerpig 18x14 mm. met zilveren sluiting. Lengte 42 cm.

Suikerschep, zilver.
Startprijs 30 EUR

Fraaie 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak, gegraveerde steel en streepagaten heft. MT.: A.Landmeter, Schoonhoven

Lot verzilverd met glas
Startprijs 30 EUR

Acht delen plated 20/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G

Bloedkoraal en gitten
Startprijs 30 EUR

Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd

Zilver vergulde ring
Startprijs 30 EUR

Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbelle rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø ...

Piet Eggen
Startprijs 30 EUR

Piet Eggen, 1949 Limburg. Nr.: 23/450. Voorstelling: Wilde bloemenveld. Lithografie op papier. Afm. 37x24 cm. Cond.: G.

Duitse Gravure
Startprijs 30 EUR

Duitse Gravure 17e 18e eeuw, Schloss Bangberg, handingekleurd( vouwen en mogelijke restauratie), gravure op papier. 70x26cm. Cond;R/G

4 Delen verzilverd
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud plated 20e eeuw, 1 x Mexicaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.

Oud boek
Startprijs 30 EUR

Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R

3 Kandelaars + olielamp
Startprijs 30 EUR

Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afm. 9-39 cm. In goede staat.

2 antieke vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G

L.P. Boney M.
Startprijs 30 EUR

Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afm. 38x38 cm. Cond.: G.

Marmeren bol
Startprijs 30 EUR

Marmeren 'Discussiebol'op basement. 20e eeuw. Afm. 14 x 10 cm. ø In goede staat.

2 Medailles
Startprijs 30 EUR

Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...

Twee miniaturen
Startprijs 30 EUR

Eén maal vergulde lijst met reproduktie. Eén maal achter glas damesportret geschilderd in lijst. 20e Eeuw. Afm. 13x10 cm. en 11.5x12 cm. Cond.: G.

Afrikaanse sculptuur
Startprijs 30 EUR

Afrikaanse houtgestoken plaquette met figuren, 20e eeuw. Afm. 38x5x15 cm. In goede staat.

Koperen ketel+comfort
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afm. 28 cm. In goede staat.

Lot antieke sleutels
Startprijs 30 EUR

Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afm. 13-21 cm. Cond.: G.

Sabel met houten schede
Startprijs 30 EUR

Oosterse sabel in houten schede met houten heft 20e eeuw 90cm. Cond:G

Bronzen plaquette
Startprijs 30 EUR

Oude bronzen plaquette in houten lijst, 20e eeuw 17x20cm.

2 Oude vioolkoffers
Startprijs 30 EUR

Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G

3 Delen bont
Startprijs 30 EUR

Drie delen bont 1 muts 2 stola's 24x100cm. Cond:G

Ossenoog wandklok
Startprijs 30 EUR

Antieke Franse ossenoog wandklok, ca. 1870. (wijzerplaat gescheurd + restauraties klokkast) Afm. 62 cm. Cond.: M.

Spiegel
Startprijs 30 EUR

Decoratieve spiegel van hout en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 90x67 cm. Cond. G.

Wandvitrine
Startprijs 30 EUR

Hollandse eikenhouten wandvitrine in barokstijl. Ca. 1930. Afm. 53x55x17. In goede staat.

Tafeltje + zuil
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten bijzettafeltje (tafel heeft klepdeksel) en notenhouten gebeitste houten piedestal. 20e eeuw. Afm. 50x29x29 cm en 51x22x22 cm. In goede staat.

Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 30 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen 53x37x 47(72cm). Cond:G

Frans stoeltje
Startprijs 30 EUR

Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. 85x66x65cm. Cond:R

2 Perzische kleden
Startprijs 30 EUR

Twee oude Perzische kleden, 1x Kelim oranje-rood, 1 x Perzisch Floraal decor aardetinten, 120x80 en 115x66cm. Cond:R

Perzisch kleedje 80x90cm. + kussen
Startprijs 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed en kussen, creme-blauw-zwart, in goede staat 38x43cm en 97x84cm. Cond:G

Glazen vaas, Bruno Mauder
Startprijs 30 EUR

Grote blauw glazen Art Deco vaas, ca. 1930. Mogelijk Bruno Mauder. Afm. 25 cm. In goede staat.

Glas (3x)
Startprijs 30 EUR

Drie delen glas/kristal. 20e Eeuw. Betreft: Twee kristallen schalen (één waaier kristal). Eén persglazen schaal ABC.50 (minimale chips). Afm. 21-28 cm. Cond.: R/G.

Bowl set met 4 glazen
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse glazen bowlset met 4 glazen en wijnrankgravering, in goede staat 8-32cm. Cond:G

10 glazen parfum flacons
Startprijs 30 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G

Murano glazen mandje
Startprijs 30 EUR

Grote Murano kunstglazen mand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 34cm.

Beeld vrouw, Te Hau
Startprijs 30 EUR

Duitse Te Hau atelier. Bisquit porseleinen figuur. Ca. 1980. AB 11761 Jugendstil stijl danseres. Afm. 25 cm. In goede staat.

Beeld Herend
Startprijs 30 EUR

Porseleinen heilig figuur met bisquit porseleinen hoofd, door Herend. 20e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.

5 Mocca kopjes
Startprijs 30 EUR

Vijf oude mocca kop en schotels. O.a.: Hoecht en Pirkenhammer, 20e eeuw. Afm.5-12 cm. In goede staat.

3 Thuringen porseleinen figuren
Startprijs 30 EUR

Drie Thüringer porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw 32-33cm. Cond:G

21 Vingerhoedjes van porselein
Startprijs 30 EUR

Notenhouten wandrek met diverse porseleinen vingerhoedjes (1 op foto mist). 20e eeuw. Afm. 29x20x6 cm. In goede staat.

Collectie van 6 borden 'werkers van toen'
Startprijs 30 EUR

Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afm. ø 20.5 cm. In goede staat.

Porseleinen kinderservies op dienblad
Startprijs 30 EUR

Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afm. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. Cond.: R.

Chinees graatbakje
Startprijs 30 EUR

Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afm. 3x6x7 cm. In goede staat.

Hollande borden (lot)
Startprijs 30 EUR

Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afm. ø 24 cm. Cond.: G.