Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse staande barok klok
Resultaat: 2.000 EUR

Grote 18e eeuwse notenhouten staande barok klok met ingebouwd speelwerk (later). Mooie gave klokkast. Speelwerk speelt Frans volkslied. Origineel acht-daags uurwerk met seconden en datum aanduiding. A...

Vuurvergulde portaalklok
Resultaat: 1.850 EUR

Originele vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule, ca. 1780. Acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Met zeldzame jachtdecors, edelherten, jachthoorn, zwijnskop en jachthonden. (goede vergulding) ...

Amsterdammer
Startprijs 3.100 EUR

Amsterdamse wortelnoten staande klok, ca. 1800. Met mooie slanke klokkast door Hendrik Gijsberts Amsterdam. Uurwerk met ankergangwekker, datum aanduiding en halfuur-slag op grote bel. Afm. 260 cm. In ...

Empire klok met equatie
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame gesigneerde Franse staande klok met equatie uurwerk. 18e Eeuw. Door Moisy Paris No. 634. (Jean Moisy 1714-1782) Met seconden aanduiding, equatie wijzer (ware zonne tijd) Geeft aan het versch...

Pendule met zeldzaam uurwerk (18e eeuw)
Resultaat: 700 EUR

Franse notenhouten pendule met gesigneerd 18e eeuws uurwerk D. Robert L'aine a la Chaux de Fonds (Zwitserland). Slagwerk op dubbele bel, touwtjesslinger, met vuurverguld bronzen beeld (zeldzaam uurwer...

Toren-uurwerk (uit Heerde)
Startprijs 900 EUR

Groot antiek ijzeren toren-uurwerk (uit Heerde), ca. 1920. Afm. 150x80x65 cm. In goede staat.

Louis Seize klok, Amsterdam
Resultaat: 1.600 EUR

Houtgestoken vergulde Louis Seize pendule met gesigneerd uurwerk, 18e eeuw. Voor en achter Jan Hendrik Kühn Amsterdam. (Weense stijl pendule). Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm.46 cm. In g...

Franse comtoise
Resultaat: 575 EUR

Franse Cartouche comtoise. Waarschijnlijk acht daags of langer. Eenwijzerig, met portret wapen medaillon en kroon. Uurwerk met spillegang. Ca. 1740. Afm. 37x21x14. Verkeerd in goede staat.

Louis Seize klok (porselein)
Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Franse porseleinen pendule, gemerkt met limoges teken. Handbeschilderd met florale en goud decors. (Louis Seize stijl). Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag en veerslin...

Grote kolom pendule
Startprijs 650 EUR

Zeer grote empire kolompendule. Ca. '59 1820. Van messing, acht-daags origineel uurwerk met halfuur-slag en veerslinger en plated wijzerplaat. Afm. 66x34x16 cm. In goede staat.

Engelse klok
Resultaat: 1.050 EUR

Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek, 19e eeuw. Halfuur-slag met silent functie en slow/fast functie. Lund & Blockley, To the Queen 42 pall mall London. Originele zwarte geeboniseerde houten kas...

Friese staartklok met scheepjes mechaniek
Startprijs 900 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuw eikenhout gestoken Friese staartklok met wekker en scheepjes mechaniek, originele beschildering. Ca. 1800. Afm. 138 cm. In goede staat.

Boulle klok op zuil
Startprijs 1.400 EUR

Boulle stijl klok op piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Klok is voorzien van bronzenbeslag en koperinleg en (imitatie) schilpad. Achtdaags mechanisch uurwerk met halfuur-slag. Afm. 190 cm. In zeer goed...

Duitse staande klok
Startprijs 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afm. 203 cm. In goede staat.

Fries kantoortje
Startprijs 350 EUR

Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afm. 118 cm. In goede staat.

Pendule
Startprijs 1.900 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde pendule met putti, ca. 1870. Met roccailles, achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 54x60x17 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, Cupido
Startprijs 1.450 EUR

Zeldzame Franse vuurvergulde Louis Seize empire pendule, ca. 1800. 'Cupidon Loge a Pied et a cheval'. Met huis, cupido en fakkel. Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 27 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.450 EUR

Vroege Franse Louis Seize vergulde empire pendule, Table des Lois de Minos. Ca. 1780. Gladiator met wapenschild, lans en boek. Met origineel achtdaags uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm...

Pendule met engel
Startprijs 1.250 EUR

Vergulde bronzen empire pendule met engel, piedestal met olielamp en twee ampfora's. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 45 cm. In goede staat.

Houten pendule
Startprijs 650 EUR

Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afm. 46 cm. In zeer goede staat.

Klokkenstel, 3 delig, Monreau
Resultaat: 250 EUR

Groot Frans drie delig klokkenstel, ca. 1880. Naar Moureau. Zwart marmer met compositie metalen figuren en kandelaren. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (paar minimale chips) Afm. 60-61 cm. Cond.:...

Stoelklok
Startprijs 150 EUR

Noten tafelpendule met figuur
Startprijs 300 EUR

Franse antieke notenhouten tafelklok met bronzen sierwerk, acht-daags uurwerk met halfuurslag. Ca. 1890. Gesigneerd Raison & Thomas succeseurs. Afm. 51 cm. In goede staat.

Tafel pendule
Startprijs 250 EUR

Grote Duitse antieke notenhouten tafelklok met messing sierwerk (mogelijk Lenzkirch), ca. 1890. Alleen genummerd Nr.: 47161. In goede originele staat. H.: 46 cm.