Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
28 Resultaten
Kavel: 3000

Porseleinen pop (Heubach)

Startprijs 150 EUR

Vooroorlogse Duitse porseleinen pop, ca. 1930. 'Heubach Köppelsdorf 320-3'. Met gelede lichaam. Afm. 53 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3001

Politieauto (2x)

Resultaat: 120 EUR

Twee oude blikken speelgoed politie auto's met batterij functie en opdraaimechanisme. 1. Interpol, Ischiko-Japan. 2. Police Japan (driehoek). Afm. 18-28 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 3002

Politieauto (2x)

Resultaat: 110 EUR

Twee oude blikken speelgoed auto's met batterij functie. Eén maal politie (groot), Ischiko-Japan (mooi). En één maal Highway Patrol, Yokohama-Japan. Afm. 22-29 cm. Cond.: G.


Kavel: 3003

8 Dinky Toys en 1x Siku

Startprijs 60 EUR

Kavel met 8 Dinky Toys waaronder: 2x Foden, Renault Estafette, 420, Coventry Climax, Bedford, Berliet "34", Fiat 500 en 1x Siku Unimog. Allen in gebruikte en bespeelde staat.


Kavel: 3004

Ca. 60 modelauto's

Startprijs 75 EUR

Kavel met ca. 60 modelauto van diverse merken, voornamelijk schaal 1:43 waaronder: Dinky Toys, Lesney. Corgi, Matchbox. Diverse condities.


Kavel: 3005

Ca. 45 modelauto's in originele dozen

Resultaat: 75 EUR

Kavel met ca. 45 modelauto's, voornamelijk in originele dozen waaronder: Dinky, Bburago, Oxford Die-Cast, Welly, Wiking, etc. Alles in redelijk tot goede staat


Kavel: 3006

6 Modelauto's 1:18 Bburago/Maisto

Startprijs 60 EUR

Kavel met 6 modelauto's schaal 1:18 van Bburago en Maisto: Mercedes-Benz 300S, Mercedes-Benz 500SL, Mercedes-Benz 300SL, Mercedes-Benz 300SL Touring, Mercedes-Benz SSKL en Mercedes-Benz "Roadster". Al...


Kavel: 3007

13 Modelauto's 1:24

Startprijs 75 EUR

Kavel met 13 Modelauto's schaal 1:24 waaronder: Jaguar XK 120 Coupé, Jaguar XK 120 Roadster, 5x Mercedes-Benz 500SL, 2x Jaguar XJ220, Mercedes-Benz SLK 230, Mercedes-Benz 300SL en 2x Mercedes van Sun...


Kavel: 3008

Kavel blikken speelgoed

Resultaat: 20 EUR

Lot oud blikken speelgoed, o.a. Western germany, treintje, legerfiguren, auto, etc. bespeeld, Cond;R/G 5-40cm.


Kavel: 3009

Pop met oude jurk

Resultaat: 140 EUR

Grote antieke Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop met gelede lichaam, slaapogen, mohair pruik. Nr. 302 II. Ca. 1930. Afm. 84 cm. Cond.: G.


Kavel: 3010

3 Grote schildpad-poppen

Resultaat: 90 EUR

Drie grote Duitse schilpad-poppen met kleertjes. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 46-62 cm. In goede staat.


Kavel: 3011

Vooroorlogs poppenhuis + acc.

Resultaat: 140 EUR

Groot vooroorlogs Duits poppenhuis met verlichting en bacelieten schakelaars met diverse porseleinen popjes en meubels en blikken accessoires. Afm. 37x115x36 cm. In goede staat.


Kavel: 3012

Speelgoedauto's (4x)

Startprijs 100 EUR

Vier oude blikken speelgoedauto's in originele doos. Tweede helft 20e eeuw. 1. U.S. Army Jeep M.P. (S.Y.-Japan). 2. Dump Truck (China). 3. Pontiac (Japan). 4. Racing Car (China). Afm. 17-27 cm. Cond.:...


Kavel: 3013

Speelgoed Bandai

Startprijs 50 EUR

Oude blikken speelgoed politie Kever, Bandai-Japan. Ca. 1960. (Bespeeld). Afm. 19 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 3014

Kavel tinnen soldaten

Resultaat: 50 EUR

Lot. vooroorlogse handbeschilderde tinsoldaten in doos. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 4-5 cm. Cond.: R/G..


Kavel: 3015

Stoommachine's (5x)

Resultaat: 90 EUR

Lot vooroorlogse blikken speelgoed. Betreffende een stoommachine+spoorwegovergang, Karl Bub. Houtzagerij met watermolen (mogelijk Märklin). Afm. 13-23 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 3016

Beer, 'Steif'

Resultaat: 95 EUR

Oude Duitse 'Steif' teddybeer op houten wielen en trekkoord met beergeluid. (ca. 1930-1950) 20e Eeuw. Kleinere naadhechtingen. Afm. 44x58x19 cm. Cond.: G.


Kavel: 3017

3x Speelgoed

Startprijs 80 EUR

Drie oude blikken speelgoed Oldtimers met batterij functie. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal rood Yokohama-Japan, één maal groen S.H.-Japan en één maal onbekend. Afm. 22-26 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 3018

Negen delen H0 spoor

Resultaat: 210 EUR

Negen delen h0 spoor: 1x Piko 57447 HO, Elektrolok BR 185, RSB logistic Ep. V, 1x Piko 50009 H0, BR01,5 Reko,Kohle DR, Ep. IV, 1x Piko H0 51027, E-loc "Railion" BR 180, 1x Roco H0 63496, SBB AM 851 00...


Kavel: 3019

Blikken boot, 1930

Startprijs 100 EUR

Grote vooroorlogse blikken passagiersboot omstreeks 1930 Santa Monica, later voorzien van electromotor, 64 cm. Cond;G


Kavel: 3020

Hobbelpaard

Resultaat: 50 EUR

Decoratieve houtgesneden afneembaar hobbelpaard naar oud voorbeeld (op wielen). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 84x112x30. Verkeerd in goede staat.


Kavel: 3021

Tinnen figuren (13x)

Startprijs 40 EUR

Lot van dertien grote tin gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afm. 11-15 cm.


Kavel: 3022

Lot antieke poppenkopjes

Resultaat: 50 EUR

Zeven antieke Duitse poppendelen, o.a. 6 x hoofdje en 1x porseleinen Biedermeierpop, poppenkop kammer en Rheinhard 114, franse poppenkop, Armand Marseille, 3 papiermache, o.a SFBJ Paris, Cond:R/G 5-29...


Kavel: 3023

Pop

Startprijs 80 EUR

Duitse pop, hartgummi C en S. 50-64cm. Cond:R/G