Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Boek 'De munt der graaven van Holland'
Resultaat: 145 EUR

Antiquarisch boek. De goude en zilvere gangbaare penningen der graaven en graavinnen van Holland. Delft, Andries Voorstad in het jaar 1700. (vol afbeeldingen van munten) Afm. 21x31x73 cm. Cond. R/G.

Kavel antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...

Spiegel, brons.
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen spiegel, ca. 1900. In Roccoco stijl. Afm. 32 cm. In goede staat.

19e Eeuw pistool dolk
Resultaat: 85 EUR

19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.

Diverse medailles
Resultaat: 100 EUR

Groot lot medailles DDR verzameling (honderden). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 25x25x36 cm. Cond.: G.

Kandelaar
Resultaat: 170 EUR

Neo-gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Twee-delig en tien-armig. Afm. 75 cm. In goede staat.

7-Armige kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Antieke rennissance-stijl kaarskandelaar, 7-lichts. Rankendecor. Ca. 1870. Afm. 52x65x19 cm. In goede staat.

Imari petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.

Poolvos kinder-bontjas
Resultaat: 30 EUR

Oude poolvos kinderbontjas(kort) 45cm. Cond:G

Korte dames-bontjas
Resultaat: 30 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

3 Dummy parfumflessen (groot)
Resultaat: 125 EUR

Drie zeer grote parfum flacons (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal. Afm. 19-34 cm. Cond.: G.

Pianokandelaars (stel)
Resultaat: 40 EUR

Twee prachtige antieke messing pianokandelaren. Ca. 1880. Historisme. Afm. 20x10x20 cm. In zeer goede staat.

Schaakset met wijnopener etc.
Resultaat: 25 EUR

Leuk klein schaakspel met extra servetring, wijnopener, stop en wijnthermometer. 21e Eeuw. Afm. 4.5x17x15 cm. Cond.: G.

Tafelstuk met glas
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.

Grote doos met koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Groot lot interessant antiek koperwerk. O.a.: 19e Eeuwse appelketels, Joodse kandelaar, zakketel, kannen, kraantjeskan, kaarskandelaren etc.. Afm. 36x60x45 cm. Cond.: R/G.

Uil (1x)
Resultaat: 30 EUR

Opgezette bos uil. Afm. 55 cm. In goede staat.

Gestoken barometer
Resultaat: 60 EUR

Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.

Groot lot bestek
Resultaat: 55 EUR

Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet

Vijzel, gedateerd 1643
Resultaat: 500 EUR

Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G

Kandelaar, brons.
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1880. In Renaissance stijl. Historisme. Afm. 54 cm. In goede staat.

Barometer
Resultaat: 60 EUR

Antieke snijwerk barometer met paard en ranken. ca. 1920. In goede staat. Afm. 52 cm. Cond. G.

Kistje met 12 flessen wijn
Resultaat: 150 EUR

Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.

Wildhanger
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve ijzeren wildhanger, 20e eeuw. Afm. ø 40 x 30 cm. In goede staat.

Zakhorloge houder
Resultaat: 55 EUR

Gietijzeren historisme zakhorloge houder. Gemerkt Ericsson Väse. Ca. 1900. Heraldiek. Afm. 26 cm. In goede staat.