Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Pronkbeker
Startprijs 15 EUR

Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M

4 Delen verzilverd
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud plated 20e eeuw, 1 x Mexicaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.

Oud boek
Startprijs 30 EUR

Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R

3 Kandelaars + olielamp
Startprijs 30 EUR

Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afm. 9-39 cm. In goede staat.

2 antieke vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G

L.P. Boney M.
Startprijs 30 EUR

Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afm. 38x38 cm. Cond.: G.

Marmeren bol
Startprijs 30 EUR

Marmeren 'Discussiebol'op basement. 20e eeuw. Afm. 14 x 10 cm. ø In goede staat.

2 Medailles
Startprijs 30 EUR

Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...

Twee miniaturen
Startprijs 30 EUR

Eén maal vergulde lijst met reproduktie. Eén maal achter glas damesportret geschilderd in lijst. 20e Eeuw. Afm. 13x10 cm. en 11.5x12 cm. Cond.: G.

Afrikaanse sculptuur
Startprijs 30 EUR

Afrikaanse houtgestoken plaquette met figuren, 20e eeuw. Afm. 38x5x15 cm. In goede staat.

Koperen ketel+comfort
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afm. 28 cm. In goede staat.

Lot antieke sleutels
Startprijs 30 EUR

Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afm. 13-21 cm. Cond.: G.

Sabel met houten schede
Startprijs 30 EUR

Oosterse sabel in houten schede met houten heft 20e eeuw 90cm. Cond:G

Bronzen plaquette
Startprijs 30 EUR

Oude bronzen plaquette in houten lijst, 20e eeuw 17x20cm.

2 Oude vioolkoffers
Startprijs 30 EUR

Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G

3 Delen bont
Startprijs 30 EUR

Drie delen bont 1 muts 2 stola's 24x100cm. Cond:G

5 Hohners, mondharmonika
Startprijs 35 EUR

Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G

Lot spelden
Startprijs 35 EUR

Lot (reclame) spelden, divers Duitsland. 20e eeuw. Cond.: G.

5 Hohners, mondharmonika
Startprijs 35 EUR

Vijf Vooroorlogse Hohners (Duitsland) mondharmonica's 4x Bravo, 1 maal Sonny Boy, in goede staat 12,5x18cm. Cond:G

Bronzen sierschotel
Startprijs 35 EUR

Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 25 cm. Cond.: G.

2 Messing wandkandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee grote antieke messing (wendbare) wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afm. 31x30x15 cm. Cond.: G.

5x kandelaar
Startprijs 40 EUR

Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.

Petroleum lamp
Startprijs 40 EUR

Antieke hangpetroleumlamp, (compositiemetaal), historisme, ca. 1880. Afm. 70x35 cm. ø , In goede staat.

Boek
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch latijns boek, 17e eeuw. Corpus MDC.LXI Ivris Canowici notis illustratum Tonis Dvobus Compehenjum Gregorii XIII met lederen band (beschadigd). Afm. 11x21x26 cm. Cond.: R.