Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen tempelbel en beeld
Resultaat: 1.500 EUR

Twee delen Oosters (Tibetaans) brons. 1x tempelbel met boedha koppen en lotusbloem. 1x zittende oliefant boedha (pantheon). 20e eeuw. Afm. 21-31 cm. In goede staat.

Hollandse statenbijbel
Resultaat: 1.350 EUR

Hollandse 17e eeuwse statenbijbel (1685) met diverse etsen van Jan Luyken (1649-1712). Martelaars spiegel der doopsgezinde door Tileman van Bracht. (Originele lederen band met koperen beslag) Afm. 12x...

4x Guerlain parfum
Resultaat: 1.100 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Guerlain/Paris. 1. Mitsouko, ca. 40 ml. 2. EDT, Chant 'd Aromes, ca. 60 ml. 3. Djedi, 60 ml. 4. EDT, Chant d'Aromes, 60 ml. Afm. 9-12 cm. Cond.: G.

Duel pistolen (2 stuks)
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800, met gravering, vergulding en monogram. Afm. 24 cm. In zeer goede staat.

Jugendstil lijst met tegels
Resultaat: 925 EUR

Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels. 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G

2 Kandelaren met putti
Resultaat: 800 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen vergulde kaarskandelaren met faunen en druiventrossen op witte carrera marmeren basement. Afm. 32 cm. In goede staat.

3x Guerlain
Resultaat: 650 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Guerlain parfum, Guet-Apens (120 ml.). 2. Guerlain parfum, Vega (60 ml.). 3. Guerlain eau de parfum, Belle Epoque (35 ml.). Afm. 9-16 cm. Cond.: G.

Revolver, Bosscha
Resultaat: 600 EUR

Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.

3x Parfum (Guerlain Parure/Liu/Metallica)
Resultaat: 600 EUR

Drie maal parfum wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. EDT Guerlain, Parure, (250 ml.) 2. Guerlain Liu, (ca. 100 ml.) 3. Guerlain Metallica, (250 ml.) Afm. 10-19 cm. Cond.: G.

Empire vaas, brons
Resultaat: 550 EUR

Grote twee-kleurige bronzen empire ampfora vaas met Griekse figuurdecors en deels vergulding. Midden 19e eeuw. In goede staat.

Ijzeren geldkist
Resultaat: 500 EUR

Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G

Vijzel, gedateerd 1643
Resultaat: 500 EUR

Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G

Grote pistool in holster
Resultaat: 475 EUR

Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.

2 Delig alle werken van Josephus Flavius
Resultaat: 350 EUR

Twee maal 18e eeuwse antiquarische boeken. Alle werken van Flavius Josephus te Amsterdam door Joannes Oosterwijk. Vol diverse gravures en kaarten (mooie lederen banden) (deel 1 en 2). Afm. 46x30x6 cm....

Scheepsfluit
Resultaat: 330 EUR

Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat

Perzamie geweer met bajonet
Resultaat: 310 EUR

Grote militaire voorlader met datering 1842, met daarbij originele bajonet Franse Bataljon Chatellerault (gravering en stempel). Afm. 143 cm. Bajonet 53 cm. In zeer goede staat.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 310 EUR

Genealogisches Handbuch des Adels. Totaal 51 delen. Uitgaven uit de 50-er jaren.

2 Coupes
Resultaat: 300 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren, empire stijl, 19e eeuw. Kandelaren zijn voorzien van bokkekoppen. Afm. 29 cm. In goede staat.

Staten bijbel
Resultaat: 300 EUR

Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 300 EUR

Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G

6x Parfumflessen (O.a.: Guerlain etc.)
Resultaat: 290 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak: Zes maal parfum. 1. groot, 490 ml. Guerlain Eau de Cologne. 2. Parfum in Lalique flesje. 3. Femme Rochas. 4. Guerlain Cham d' Aromes. 5. Esteé Lauder, Private collec...

Springbok (1x)
Resultaat: 260 EUR

Opgezette springbok, geschoten met certificaat in Namibia. Beoordeeld met gouden medaille. Afm. 71 cm. In goede staat.

Beeld als tafelstuk
Resultaat: 260 EUR

Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G

Chinese roodlak vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Chinese roodlak gesneden vaas met florale en vogels decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 30.5 cm. In goede staat.

Loopgraven kijker
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame loopgraven kijker/Winter Fernrohr met statief. Duitsland (Busch Rathenow) WO II , S.F.14.Z.Gi H/6400, BMJ KF 474204 M. Afm. 200x72x65

2 Tinnen borden
Resultaat: 240 EUR

Twee antieke tinnen borden. Eén maal grote Joodse tinnen schotel, 19e eeuw met jodenster, tekens etc. Eén maal gegraveerd met florale decor, 19e eeuw (scheurtje) Afm. 41 -31 cm. ø . Cond.: R/G.

Chinees Kantonese olielamp, kap + pijp
Resultaat: 240 EUR

Complete 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen petroleum stalamp met brons en figurendecors. Afm. 69 cm. In goede staat.

Majolica zuil
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.

Rood lak Chinese trekpot
Resultaat: 220 EUR

Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G

Chinese roodlak trekpot
Resultaat: 220 EUR

Oude Chinese roodlak theepot met rondom figuren decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afm. 10.5x16x12.3 cm. ø. In goede staat.

Springbok (1x)
Resultaat: 210 EUR

Opgezette Zuid Afrikaanse springbok. (bonte bok) Afm. 106 cm. In goede staat.

Staande lamp + kap
Resultaat: 210 EUR

Grote vergulde houten staande lamp. Italië, ca. 1960. Afm.178 cm. In goede staat.

Hollandse tinnen kan (2 ltr.)
Resultaat: 200 EUR

Grote Holllandse twee liter tinnen maatkan. Gemerkt met ooievaar en letters T.M. (dubbele.Ned.Kan). 18e-19e eeuw. In goede staat.

Engelse telescoop
Resultaat: 180 EUR

Zware antieke Engelse messing scheepvaart telescoop. Negretti & Zambra, London (1917) No. 756. Afm. ca. 60x7 cm.

Hanglamp, Roofvogels (brons)
Resultaat: 170 EUR

Bronzen hanglamp met roofvogels en eikenhouten tussenstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 60x65 cm ø. In goede staat.

Kandelaar
Resultaat: 170 EUR

Neo-gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Twee-delig en tien-armig. Afm. 75 cm. In goede staat.

Boulle kistje met spel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.

Pauw
Resultaat: 170 EUR

Oude hoorn gesneden pauw (buffelhoorn). 20e Eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 170 EUR

Adeliges Taschenbuch. Uitgave Justus Perthes te Gotha, jaargangen: 1903, 1907, 1923, 1930, 1931, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939 (2x), 1940 (A+B), 1941 (A+B), 1942 (3x B + )A. Totaal: 23 band...

Antieke degen (vrijmetselarij)
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame antieke vergulde degen met vrijmetselaarsteken (troffel, wapenschild etc.) Ca. 19e eeuw. (kleine beschadigingen) Afm. 97.5 cm. Cond.: R/G.

Petroleumlamp
Resultaat: 155 EUR

Antieke messing met kristallen petroleumlamp, facet geslepen. Ca. 1910. Afm. 78 cm. In goede staat.

Aardewerken schaal met brons
Resultaat: 150 EUR

Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G

Hanglamp, Roofvogels (brons)
Resultaat: 150 EUR

Bronzen hanglamp met roofvogels en glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66x45 cm. ø. In goede staat.

Kistje met 12 flessen wijn
Resultaat: 150 EUR

Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.

Oude viool
Resultaat: 150 EUR

Mooie kleine antieke viool met strijkstok en kist. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 53 cm. Cond.: G.

Type machine
Resultaat: 150 EUR

Antieke typemachine, Royal Barlock, ca. 1910. Afm. 27x35x35 cm. In goede staat.

Chinees rode figuren (3x)
Resultaat: 150 EUR

Drie oude Chinese roodlak gegoten figuren. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afm. 15-22 cm. Cond.: G.

Boek 'De munt der graaven van Holland'
Resultaat: 145 EUR

Antiquarisch boek. De goude en zilvere gangbaare penningen der graaven en graavinnen van Holland. Delft, Andries Voorstad in het jaar 1700. (vol afbeeldingen van munten) Afm. 21x31x73 cm. Cond. R/G.

Beeld met lamp
Resultaat: 145 EUR

Antieke Franse composietiemetalen lamp met vrouwenfiguur in ranken, 2 lichts omstreeks 1900. La prosperite par bruchon, in goede staat 63cm. Cond:G

Jugendstil lamp
Resultaat: 140 EUR

Jugendstil stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Glazen voet met messing, florale en vlinders decor. Afm. ca. 70x40 cm. ø. In goede staat.

Rode boedha (2x)
Resultaat: 140 EUR

Twee oude Chinese roodlak boedha's, 20e eeuw. Afm. 19-20 cm. In goede staat.

Kapstok met snijwerk
Resultaat: 140 EUR

Hollandse eikenhouten renaissance stijl kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Ca. 1900. Afm. 120x29x11 cm. In goede staat.

2 Kandelaren
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.

Houten gestoken console
Resultaat: 135 EUR

Houtgestoken wandconsole met vergulding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 38x34x20 cm. Cond.: G.

Theekistje, Louis Seize
Resultaat: 135 EUR

Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.

Cartier Parfum 'Panthere'
Resultaat: 130 EUR

Eén maal parfum wegens beëindiging parfumeriezaak. Cartier, Panthere, (50 ml.) Afm. 18 cm. Cond.: G.

2 Antieke kaarskandelaars
Resultaat: 130 EUR

Twee aparte 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met vergulding. Reiger staat op schildpad en slang houdt kaarsenhouder. Afm. 28.5 cm. In goede staat.

4x Parfum (Opium/Tresor/R.Lauren/YSL)
Resultaat: 130 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal parfum. 1. Tresor, Lancome, (15 ml.). 2. Yves Saint Laurent Champagne, (15 ml.). 3. Yves Saint Laurent Opium, (15 ml.). 4. Ralph Lauren Safari, (30 ml.)....

Kandelaar met putti
Resultaat: 125 EUR

Lampenvoet/kandelaar met twee putti's. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afm. 57 cm. In goede staat.

Engelse zuil
Resultaat: 125 EUR

Notenhouten piedestal met gegraveerde gebrandschilderde florale decor. 19e eeuw. In goede staat.

Kist met tegel
Resultaat: 125 EUR

Italiaanse kist met intarsia, Fayence tegel met Italiaanse kustgezicht en lade en koperen omranding (krimpnaden). 19e eeuw. Afm. 11x37x37 cm. Cond.: redelijk/goed.

Twee miniatuurtjes
Resultaat: 125 EUR

Twee oude/antieke miniatuur portretten op ivoor met monogram ST.NA. 1) Napoleon Bonaparte. 2) Josephine Bonaparte (de Beauharnais) Afm. 13 cm. In goede staat.

3 Dummy parfumflessen (groot)
Resultaat: 125 EUR

Drie zeer grote parfum flacons (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal. Afm. 19-34 cm. Cond.: G.

Bronzen siervaas met draken
Resultaat: 120 EUR

Grote zeldzame Chinese bronzen siervaas met ingewerkte 2-3 dimensionale draken decors. (kleine deuk). Afm. 46.5 cm. Cond.: G.

Hensoldt Wetzlar Tami #7764
Resultaat: 120 EUR

Hensoldt Wetzlar Tami (zakmicroscoop), serienummer #7764 in originele complete staat. Teksten op zijkanten (Henzoldt Wetzlar en D.R.P.) zijn weggekrast, verder in goede staat. 10-19,5cm.

Sabel
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse sabel. Frankrijk, Pour Le Roi et la patrie. Van Roosbroeck Fabrikaat, Brussel. (Oxydatie) IJzerdraad van heft zit los. Afm. 109 cm. Cond.: G.

5x Dummy parfumflessen (groot)
Resultaat: 120 EUR

Vijf grote parfumflessen (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal van een voormalige parfumeriezaak. Afm. 17-35 cm. Cond.: G.

Kandelaar, brons.
Resultaat: 115 EUR

Grote bronzen twee-lichts kaarskandelaar met engel. Afm. 52 cm. In goede staat.

Messing turfbak met friese schaatsenrijders
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke messing beslagen turfbak met figuren decors, o.a. schaatsenrijders, herberg etc. Ca. 1900. Afm. 70x42x49 cm. In goede staat.

Kandelaar, brons
Resultaat: 110 EUR

Antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Barokstijl, ca. 1900. Met putti en bladvormige kaarshouders. (twee delig) Afm. 54 cm. In goede staat.

Bronzen dekselpot met boedha (19e eeuw)
Resultaat: 110 EUR

Antieke oosterse dekselvaas met boedha op deksel. Fijn bewerkt. Afm. ø 35 cm. In goede staat.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 110 EUR

Freiherrliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1881,1894,1900,1938, 1939,1940, 1941 (2x), 1942 (2x), Totaal: 10 banden.

Vivienne Westwood+Dolce Vita Dior etc.
Resultaat: 110 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Vivienne Westwood, Boudoir (20 ml.). 2. Dior, Dolce Vita (30 ml.). 3. Guerlain EDT, Secret Intention (30 ml.). Afm. 6-11 cm. Cond.: G.

Art deco lamp
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Art Deco plafondlamp met glazen staven en kappen (één lampenkap gelijmd). Ca. 1920-1930. Afm. ø 76 x 70 cm. Cond.: R/G.

Koetslampen (2x)
Resultaat: 100 EUR

Twee Engelse koperen koetslampen met ge-etst glas, petroleumbrander en houders. Eerste helft 20e eeuw. 'Lime House Lamp & Co.' (extra glas) Afm. 53 cm. Cond.: G.

Aziatische schaal (bewerkt)
Resultaat: 100 EUR

Perzische bewerkte bronzen schaal met fijne graveringen. 18e-19e eeuw. Afm. 13x24 cm. ø. In goede staat.

Diverse medailles
Resultaat: 100 EUR

Groot lot medailles DDR verzameling (honderden). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 25x25x36 cm. Cond.: G.

Engelse degen
Resultaat: 100 EUR

Antieke degen, ca. 1800. In lederen schede (later). Afm. 90 cm. In goede staat.

2 Delen divers
Resultaat: 100 EUR

Twee miniatuur rozen schilderijen in bronzen Louis Seize stijl omlijsting, ca. 1890. Afm. 19x9x1 cm. In goede staat.

Kavel documenten
Resultaat: 100 EUR

Lot van circa dertig vooroorlogse documenten, o.a.: Doopbrieven, diploma's, familieboekjes, leerlingboekjes. Ca. 1900. O.a.: Doop Hindenburg etc. Duitsland. Afm. 40x46 cm. Cond.: G.

Grote fotolijst met bronzen montage
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing historisme foto-portret lijst met Afrikaanse wrattenzwijn slagtanden. Ca. 1880. Afm. 37x38x18 cm. In goede staat.

Huiden van springbokken (3x)
Resultaat: 100 EUR

Drie huiden van Zuid Afrikaanse springbokken. Afm. ca. 60 en 80 cm. In goede staat.

6 Oude tinnen borden
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke tinnen borden. 19e eeuw. Afm. 23-31 ø. In goede staat.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 100 EUR

Almanach de Gotha. Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1876, 1885, 1899, 1906, 1922, 1931, 1938, 1939 plus de zeldzame editie uit 1944. Totaal 10 banden waarvan twee licht beschadigd.

2x Guerlain
Resultaat: 100 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Eau de parfum, Guerlain (50 ml.) 2. Guerlain L'ínstant parfum (7.5 ml) Afm. 10-17 cm.

Haardomranding, bokken en houtbak
Resultaat: 95 EUR

Antieke haardomranding met leeuwen en wapenschilden, ca. 1900. Gemaakt van koper, ijzer en messing, en houtbak. Afm. 44x20x108 cm. en ø 40 x 23 cm. Cond. G.

Wandlamp
Resultaat: 95 EUR

Italiaanse houtgesneden vergulde (twee-lichts) wandlamp in Louis Seize-stijl, maar 20e eeuw. Afm. 45 cm. In goede staat.

Koperen boulloir
Resultaat: 90 EUR

Prachtige 19e eeuwse koperen boulloir met porseleinen greep en ijzeren onderstel (brander ontbreekt). Afm. 41 cm. In goede staat.

2 Messing wandkandelaren
Resultaat: 90 EUR

Twee oude messing brons-kleurige wandkandelaren. 20e eeuw. In Roccoco stijl. Afm. 46 cm. Cond.: G.

7-Armige kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Antieke rennissance-stijl kaarskandelaar, 7-lichts. Rankendecor. Ca. 1870. Afm. 52x65x19 cm. In goede staat.

Schemerlampen met figuren, 2x
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke tafellampen met figuren (compositie metaal). Ca. 1900. Afm. ca. 60x44 cm.ø Cond.: G.

Haardset
Resultaat: 90 EUR

Antieke gietijzeren haardset in riddervorm, met vier haard accessoires in de ridder. Ca. 1920. Afm. 36 cm. In goede staat.

Koperen bak (groot)
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke kopergeslagen kolenbak met rondom landschappen en figuren decors. Ca. 1900. Afm. 57x53x35 cm. In goede staat.

Hallamp met glas
Resultaat: 90 EUR

Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.

Vierkante theestoof
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten theestoof op eiken, in Louis Seize stijl met koperen binnenbak, in goede staat 43x27x27cm.

4x Issy Miyake
Resultaat: 90 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal EDT van Issy Miyake (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.