Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen tempelbel en beeld 2067
Bronzen tempelbel en beeld

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Hollandse statenbijbel 2126
Hollandse statenbijbel

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
4x Guerlain parfum 2479
4x Guerlain parfum

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Duel pistolen (2 stuks) 2009
Duel pistolen (2 stuks)

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Jugendstil lijst met tegels 2054
Jugendstil lijst met tegels

Resultaat:

925 EUR

Verkocht
2 Kandelaren met putti 2000
2 Kandelaren met putti

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
3x Guerlain 2480
3x Guerlain

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Revolver, Bosscha 2096
Revolver, Bosscha

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
3x Parfum (Guerlain Parure/Liu/Metallica) 2487
3x Parfum (Guerlain Parure/Liu/Metallica)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Empire vaas, brons 2041
Empire vaas, brons

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Ijzeren geldkist 2042
Ijzeren geldkist

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vijzel, gedateerd 1643 2272
Vijzel, gedateerd 1643

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote pistool in holster 2089
Grote pistool in holster

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
2 Delig alle werken van Josephus Flavius 2129
2 Delig alle werken van Josephus Flavius

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Scheepsfluit 2048
Scheepsfluit

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Perzamie geweer met bajonet 2095
Perzamie geweer met bajonet

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Serie boeken (Lot) 2430
Serie boeken (Lot)

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
2 Coupes 2002
2 Coupes

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Staten bijbel 2133
Staten bijbel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Hollandse bakbarometer 2352
Hollandse bakbarometer

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6x Parfumflessen (O.a.: Guerlain etc.) 2489
6x Parfumflessen (O.a.: Guerlain etc.)

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Springbok (1x) 2037
Springbok (1x)

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Beeld als tafelstuk 2513
Beeld als tafelstuk

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Chinese roodlak vaas 2414
Chinese roodlak vaas

Resultaat:

250 EUR