Twee delen Oosters (Tibetaans) brons. 1x tempelbel met boedha koppen en lotusbloem. 1x zittende oliefant boedha (pantheon). 20e eeuw. Afm. 21-31 cm. In goede staat.
Hollandse 17e eeuwse statenbijbel (1685) met diverse etsen van Jan Luyken (1649-1712). Martelaars spiegel der doopsgezinde door Tileman van Bracht. (Originele lederen band met koperen beslag) Afm. 12x...
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Guerlain/Paris. 1. Mitsouko, ca. 40 ml. 2. EDT, Chant 'd Aromes, ca. 60 ml. 3. Djedi, 60 ml. 4. EDT, Chant d'Aromes, 60 ml. Afm. 9-12 cm. Cond.: G.
Zeldzaam koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800, met gravering, vergulding en monogram. Afm. 24 cm. In zeer goede staat.
Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels. 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Franse bronzen vergulde kaarskandelaren met faunen en druiventrossen op witte carrera marmeren basement. Afm. 32 cm. In goede staat.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Guerlain parfum, Guet-Apens (120 ml.). 2. Guerlain parfum, Vega (60 ml.). 3. Guerlain eau de parfum, Belle Epoque (35 ml.). Afm. 9-16 cm. Cond.: G.
Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.
Drie maal parfum wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. EDT Guerlain, Parure, (250 ml.) 2. Guerlain Liu, (ca. 100 ml.) 3. Guerlain Metallica, (250 ml.) Afm. 10-19 cm. Cond.: G.
Grote twee-kleurige bronzen empire ampfora vaas met Griekse figuurdecors en deels vergulding. Midden 19e eeuw. In goede staat.
Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G
Opgezette Zuid Afrikaanse eland. Geschoten met certificaat in Namibia. Beoordeeld met gouden medaille. Afm. 150 cm. In goede staat.
Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G
Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.
Twee maal 18e eeuwse antiquarische boeken. Alle werken van Flavius Josephus te Amsterdam door Joannes Oosterwijk. Vol diverse gravures en kaarten (mooie lederen banden) (deel 1 en 2). Afm. 46x30x6 cm....
Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat
Grote militaire voorlader met datering 1842, met daarbij originele bajonet Franse Bataljon Chatellerault (gravering en stempel). Afm. 143 cm. Bajonet 53 cm. In zeer goede staat.
Genealogisches Handbuch des Adels. Totaal 51 delen. Uitgaven uit de 50-er jaren.
Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G
Twee bronzen kaarskandelaren, empire stijl, 19e eeuw. Kandelaren zijn voorzien van bokkekoppen. Afm. 29 cm. In goede staat.
Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak: Zes maal parfum. 1. groot, 490 ml. Guerlain Eau de Cologne. 2. Parfum in Lalique flesje. 3. Femme Rochas. 4. Guerlain Cham d' Aromes. 5. Esteé Lauder, Private collec...
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Opgezette springbok, geschoten met certificaat in Namibia. Beoordeeld met gouden medaille. Afm. 71 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese roodlak gesneden vaas met florale en vogels decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 30.5 cm. In goede staat.
Complete 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen petroleum stalamp met brons en figurendecors. Afm. 69 cm. In goede staat.
Zeldzame loopgraven kijker/Winter Fernrohr met statief. Duitsland (Busch Rathenow) WO II , S.F.14.Z.Gi H/6400, BMJ KF 474204 M. Afm. 200x72x65
Twee antieke tinnen borden. Eén maal grote Joodse tinnen schotel, 19e eeuw met jodenster, tekens etc. Eén maal gegraveerd met florale decor, 19e eeuw (scheurtje) Afm. 41 -31 cm. ø . Cond.: R/G.
Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.
Oude Chinese roodlak theepot met rondom figuren decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afm. 10.5x16x12.3 cm. ø. In goede staat.
Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G
Opgezette Zuid Afrikaanse springbok. (bonte bok) Afm. 106 cm. In goede staat.
Grote vergulde houten staande lamp. Italië, ca. 1960. Afm.178 cm. In goede staat.
Grote Holllandse twee liter tinnen maatkan. Gemerkt met ooievaar en letters T.M. (dubbele.Ned.Kan). 18e-19e eeuw. In goede staat.
Zware antieke Engelse messing scheepvaart telescoop. Negretti & Zambra, London (1917) No. 756. Afm. ca. 60x7 cm.
Oude hoorn gesneden pauw (buffelhoorn). 20e Eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.
Adeliges Taschenbuch. Uitgave Justus Perthes te Gotha, jaargangen: 1903, 1907, 1923, 1930, 1931, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939 (2x), 1940 (A+B), 1941 (A+B), 1942 (3x B + )A. Totaal: 23 band...
Neo-gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Twee-delig en tien-armig. Afm. 75 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met roofvogels en eikenhouten tussenstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 60x65 cm ø. In goede staat.
Zeldzame antieke vergulde degen met vrijmetselaarsteken (troffel, wapenschild etc.) Ca. 19e eeuw. (kleine beschadigingen) Afm. 97.5 cm. Cond.: R/G.
Antieke messing met kristallen petroleumlamp, facet geslepen. Ca. 1910. Afm. 78 cm. In goede staat.
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G
Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.
Antieke typemachine, Royal Barlock, ca. 1910. Afm. 27x35x35 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met roofvogels en glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66x45 cm. ø. In goede staat.
Drie oude Chinese roodlak gegoten figuren. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afm. 15-22 cm. Cond.: G.