Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
81 Resultaten
Kavel: 5500

Eissenloeffel glazen

Startprijs 300 EUR

Twaalf oude Eissenloeffel glazen, 1928, Kristalunie Maastricht. O.a.: Zes waterglazen (zeldzaam) en zes Grand Marnier glazen. Afm. 11-12 cm. In uitstekende staat. Cond.: G.


Kavel: 5501

Biedermeier kristallen gember coup met deksel

Resultaat: 170 EUR

19e eeuwse Biedermeier kristallen gembercoup met deksel (minimale chips). Amandel-geslepen. Afm. 30 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 5502

Biedermeier kristallen gember coup met deksel

Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeiwse Biedermeier kristallen gembercoup (chips). Amandel-geslepen. Afm. 42 cm. Cond.: R.


Kavel: 5503

Copier, grote vaas

Resultaat: 160 EUR

Grote groen-blauwe copieer glazen bolle vaas, licht gelobt. Ca. 1930. In goede staat.


Kavel: 5504

2 Glazen

Startprijs 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse gegraveerde bokaal glazen met florale en edelhert decors. Afm. 20-30 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Glazen vaas

Startprijs 125 EUR

Moda (Daum Nancy) ijsglazen vaas, ca. 1925. Frankrijk, (1918-1925) Met goud en florale decor. Afm. 21x15 cm. ø. In goede staat.


Kavel: 5506

Biedermeier kristallen gember coup met deksel

Resultaat: 240 EUR

Kristallen Biedermeier gembercoup (chips). Afm. 40 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 5507

3 Delen glas

Startprijs 100 EUR

Drie antieke glazen ge-etste boterstolpen met florale decors. Met zilveren knop, 835/000, versierd met parelrand Ca. 1900. Afm. 2x16 cm 1x18 cm. Eén gebarsten. Cond.: R/G.


Kavel: 5508

Jardiniere, Kristal

Startprijs 50 EUR

Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, In houder met handgrepen en staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CAa. 20.5cm.


Kavel: 5509

Glazen vaas

Startprijs 100 EUR

Grote antieke Jugendstil glazen vaas, ca. 1910. Afm. 33x21 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5510

Glazen vaas met vissen

Startprijs 80 EUR

Grote zware (Murano) glazen siervaas, ca. 1970-1980. Blauw-transparant met goudvissen ingewerkt. Glass Fusing. Afm. ø 16 x 29 cm.


Kavel: 5511

127-Delig glas set

Resultaat: 100 EUR

Vooroorlogs 127-delige glas set, inclusief drie karaffen. Mooie gave gelijksoortige set met amandelslijpsel. Zeven soorten in sets. In goede staat.


Kavel: 5512

Franse vaas

Startprijs 200 EUR

Jugendstil glazen vaas, Le Verre Francais. Ca. 1920. Afm. 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

Schneider vaas

Startprijs 200 EUR

Duitse Charles Schneider glazen Art Deco vaas, ca. 1930. In goede staat.


Kavel: 5514

Boheems vaasje

Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Boheemse glazen vaas met goud en florale opgewerkte decors. Ca. 1920. Afm. 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

Glazen vaas

Resultaat: 30 EUR

Loetz stijl glazen vaas, iriserend met goud decor. 20e eeuw. Afm. 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

2 Kristallen karaffen met stop

Startprijs 75 EUR

Een set kristallen karaffen met stop. 20e eeuw. Eén minimale chip. Afm. 33 cm. Cond.: G.


Kavel: 5517

Franse Jugendstil vaas

Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse Art Nouveau vaas met vissen decor. Ca. 1910. Gesigneerd: A. Hunebelle (1896-1958) ´Modele depose R. Cogneville´. Transparant bewerkt blauwgroen en neutraal. Afm. 22,5 x. 22 cm. ø. In go...


Kavel: 5518

Kristallen karaf met zilver

Resultaat: 50 EUR

Kristallen karaf met zilveren montuur. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

Glazen waarzeggersbol

Resultaat: 80 EUR

Grote zware glazen waarzeggersbol op houten console, 21e eeuw in goede staat 18øcm. Cond:G


Kavel: 5520

Karaf, Piet Zwart

Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Kristal Unie Maastricht stopkaraf, ca. 1930. Door Piet Zwart (minimale chip basis) Afm. 21 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 5521

Glazen vaas, Bruno Mauder

Startprijs 30 EUR

Grote blauw glazen Art Deco vaas, ca. 1930. Mogelijk Bruno Mauder. Afm. 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

Koekschaal, kristal.

Startprijs 40 EUR

Dunwandige geslepen kristallen koekschaal met knopdeksel. Leerdam, gemerkt: 'Copier'. Afm. ø 25 cm.


Kavel: 5523

Vaas met zonnebloemen

Startprijs 80 EUR

Mondgeblazen glazen vaas met zonnebloemen, 21e eeuw. Iriserend en glasfusing. Afm. 45 cm. In goede staat.