Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
38 Resultaten
Kavel: 5562

5x Glas

Resultaat: 275 EUR

Vijf oude mondgeblazen glazen naar 17e eeuws voorbeeld, o.a Roemer, groot glas gesigneerd Bonat, in goede staat 12,5x23cm.


Kavel: 5506

Biedermeier kristallen gember coup met deksel

Resultaat: 240 EUR

Kristallen Biedermeier gembercoup (chips). Afm. 40 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 5548

Glazen tafelstuk

Resultaat: 240 EUR

Antiek mondgeblazen tafelstuk, omstreeks 1900 transparant en cassiskleurig, schaal en 3 houders. 38x35øcm. Cond:G


Kavel: 5520

Karaf, Piet Zwart

Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Kristal Unie Maastricht stopkaraf, ca. 1930. Door Piet Zwart (minimale chip basis) Afm. 21 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 5501

Biedermeier kristallen gember coup met deksel

Resultaat: 170 EUR

19e eeuwse Biedermeier kristallen gembercoup met deksel (minimale chips). Amandel-geslepen. Afm. 30 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 5503

Copier, grote vaas

Resultaat: 160 EUR

Grote groen-blauwe copieer glazen bolle vaas, licht gelobt. Ca. 1930. In goede staat.


Kavel: 5517

Franse Jugendstil vaas

Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse Art Nouveau vaas met vissen decor. Ca. 1910. Gesigneerd: A. Hunebelle (1896-1958) ´Modele depose R. Cogneville´. Transparant bewerkt blauwgroen en neutraal. Afm. 22,5 x. 22 cm. ø. In go...


Kavel: 5538

Kristallen coupes

Resultaat: 110 EUR

Stel antieke geslepen kristallen coupes. Afm.: 21 cm. en ø 14 cm. Diamantslijpsel op gefacetteerde stam met knoop en fraaie stervormige voeten (minimale chips).


Kavel: 5511

127-Delig glas set

Resultaat: 100 EUR

Vooroorlogs 127-delige glas set, inclusief drie karaffen. Mooie gave gelijksoortige set met amandelslijpsel. Zeven soorten in sets. In goede staat.


Kavel: 5539

Vazen 2x (Jugendstil)

Resultaat: 95 EUR

Twee Jugendstil glazen vazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afm. 14-15 cm. In goede staat.


Kavel: 5526

Opaline glazen kaststel

Resultaat: 90 EUR

Antieke drie-delige glazen opaline set met emaille florale beschildering. Ca. 1900. (één chip) Afm. 21.5 x 36 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 5519

Glazen waarzeggersbol

Resultaat: 80 EUR

Grote zware glazen waarzeggersbol op houten console, 21e eeuw in goede staat 18øcm. Cond:G


Kavel: 5549

Vrijmetselaars glas

Resultaat: 80 EUR

Oude kristallen gegraveerd vrijmetselaarsglas met rondom symbolische voorstellingen, 14,7cm. 20e eeuw Cond:G


Kavel: 5564

Bowlset van glas, Walther

Resultaat: 70 EUR

Duits glazen bowlset met 6 glazen en gouddecor, cassis kleur, door Hors Walther Sachsen 1863-1951, in goede staat. 8-28cm.


Kavel: 5541

Vazen 2x (lang zwart etc.)

Resultaat: 65 EUR

Twee grote glazen vazen, zwart met wit en rood (fusing). Ongemerkt, mogelijk 'Murano'. Afm. 65 cm. In goede staat.


Kavel: 5514

Boheems vaasje

Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Boheemse glazen vaas met goud en florale opgewerkte decors. Ca. 1920. Afm. 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5527

Whiskyset in cassette

Resultaat: 60 EUR

Kristallen whiskyset met gravering (zeven-delig). 'Cristallies Royales de Champagne'. In cassette. Afm. 11x34x35 cm. In goede staat.


Kavel: 5518

Kristallen karaf met zilver

Resultaat: 50 EUR

Kristallen karaf met zilveren montuur. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5551

Waterkan, Anna Groen

Resultaat: 45 EUR

Hollandse copier Anna Groen waterkan. Ca. 1930. Afm. 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5530

6 Presse-papiers

Resultaat: 40 EUR

Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. Afm.ø 6 - 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5531

6 Presse-papierss

Resultaat: 40 EUR

Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. (één keer gesigneerd Nolina). Afm. ø 6 - 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5542

Groene vaas

Resultaat: 40 EUR

Grote grijs/groene glazen vaas in retro vorm. (60-er jaren?) Afm. 61 cm. In goede staat.


Kavel: 5546

Tassa, kristal

Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen tazza (kleine randschade) op fraaie poot met ronde voet en geslepen ster op de bodem 22xø24cm.


Kavel: 5566

2 Glazen clowsnfiguren

Resultaat: 40 EUR

Twee Murano glazen clown figuren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-25cm.