Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
81 Resultaten
Kavel: 5500

Eissenloeffel glazen

Startprijs 300 EUR

Twaalf oude Eissenloeffel glazen, 1928, Kristalunie Maastricht. O.a.: Zes waterglazen (zeldzaam) en zes Grand Marnier glazen. Afm. 11-12 cm. In uitstekende staat. Cond.: G.


Kavel: 5501

Biedermeier kristallen gember coup met deksel

Resultaat: 170 EUR

19e eeuwse Biedermeier kristallen gembercoup met deksel (minimale chips). Amandel-geslepen. Afm. 30 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 5502

Biedermeier kristallen gember coup met deksel

Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeiwse Biedermeier kristallen gembercoup (chips). Amandel-geslepen. Afm. 42 cm. Cond.: R.


Kavel: 5503

Copier, grote vaas

Resultaat: 160 EUR

Grote groen-blauwe copieer glazen bolle vaas, licht gelobt. Ca. 1930. In goede staat.


Kavel: 5504

2 Glazen

Startprijs 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse gegraveerde bokaal glazen met florale en edelhert decors. Afm. 20-30 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Glazen vaas

Startprijs 125 EUR

Moda (Daum Nancy) ijsglazen vaas, ca. 1925. Frankrijk, (1918-1925) Met goud en florale decor. Afm. 21x15 cm. ø. In goede staat.


Kavel: 5506

Biedermeier kristallen gember coup met deksel

Resultaat: 240 EUR

Kristallen Biedermeier gembercoup (chips). Afm. 40 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 5507

3 Delen glas

Startprijs 100 EUR

Drie antieke glazen ge-etste boterstolpen met florale decors. Met zilveren knop, 835/000, versierd met parelrand Ca. 1900. Afm. 2x16 cm 1x18 cm. Eén gebarsten. Cond.: R/G.


Kavel: 5508

Jardiniere, Kristal

Startprijs 50 EUR

Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, In houder met handgrepen en staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CAa. 20.5cm.


Kavel: 5509

Glazen vaas

Startprijs 100 EUR

Grote antieke Jugendstil glazen vaas, ca. 1910. Afm. 33x21 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5510

Glazen vaas met vissen

Startprijs 80 EUR

Grote zware (Murano) glazen siervaas, ca. 1970-1980. Blauw-transparant met goudvissen ingewerkt. Glass Fusing. Afm. ø 16 x 29 cm.


Kavel: 5511

127-Delig glas set

Resultaat: 100 EUR

Vooroorlogs 127-delige glas set, inclusief drie karaffen. Mooie gave gelijksoortige set met amandelslijpsel. Zeven soorten in sets. In goede staat.


Kavel: 5512

Franse vaas

Startprijs 200 EUR

Jugendstil glazen vaas, Le Verre Francais. Ca. 1920. Afm. 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

Schneider vaas

Startprijs 200 EUR

Duitse Charles Schneider glazen Art Deco vaas, ca. 1930. In goede staat.


Kavel: 5514

Boheems vaasje

Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Boheemse glazen vaas met goud en florale opgewerkte decors. Ca. 1920. Afm. 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

Glazen vaas

Resultaat: 30 EUR

Loetz stijl glazen vaas, iriserend met goud decor. 20e eeuw. Afm. 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

2 Kristallen karaffen met stop

Startprijs 75 EUR

Een set kristallen karaffen met stop. 20e eeuw. Eén minimale chip. Afm. 33 cm. Cond.: G.


Kavel: 5517

Franse Jugendstil vaas

Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse Art Nouveau vaas met vissen decor. Ca. 1910. Gesigneerd: A. Hunebelle (1896-1958) ´Modele depose R. Cogneville´. Transparant bewerkt blauwgroen en neutraal. Afm. 22,5 x. 22 cm. ø. In go...


Kavel: 5518

Kristallen karaf met zilver

Resultaat: 50 EUR

Kristallen karaf met zilveren montuur. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

Glazen waarzeggersbol

Resultaat: 80 EUR

Grote zware glazen waarzeggersbol op houten console, 21e eeuw in goede staat 18øcm. Cond:G


Kavel: 5520

Karaf, Piet Zwart

Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Kristal Unie Maastricht stopkaraf, ca. 1930. Door Piet Zwart (minimale chip basis) Afm. 21 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 5521

Glazen vaas, Bruno Mauder

Startprijs 30 EUR

Grote blauw glazen Art Deco vaas, ca. 1930. Mogelijk Bruno Mauder. Afm. 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

Koekschaal, kristal.

Startprijs 40 EUR

Dunwandige geslepen kristallen koekschaal met knopdeksel. Leerdam, gemerkt: 'Copier'. Afm. ø 25 cm.


Kavel: 5523

Vaas met zonnebloemen

Startprijs 80 EUR

Mondgeblazen glazen vaas met zonnebloemen, 21e eeuw. Iriserend en glasfusing. Afm. 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5524

Buste van glas (handgemodelleerd)

Startprijs 130 EUR

Glazen glas fusing buste, iriserend, met luchtbellen en glaspasta, 21e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5525

Blauw glas (2x set)

Startprijs 100 EUR

Vijf delen vooroorlogs blauw glas. Twee maal een bloemvormige schaal, één maal vaas, één maal bonboniére en één maal klein parfumflesje. Afm. 7-24 cm. In goede staat.


Kavel: 5526

Opaline glazen kaststel

Resultaat: 90 EUR

Antieke drie-delige glazen opaline set met emaille florale beschildering. Ca. 1900. (één chip) Afm. 21.5 x 36 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 5527

Whiskyset in cassette

Resultaat: 60 EUR

Kristallen whiskyset met gravering (zeven-delig). 'Cristallies Royales de Champagne'. In cassette. Afm. 11x34x35 cm. In goede staat.


Kavel: 5528

Kaasstolp

Startprijs 50 EUR

Glazen design kaasstolp met porseleinen basis. Gemerkt: Borek Opek. Afm. 15x23x23 cm. In goede staat.


Kavel: 5529

Glas in lood

Startprijs 50 EUR

Antieke gebrandschilderde glas in lood venster met religieuse voorstelling en tekst avondlied. Afm. 28.5x16.5 cm. In goede staat.


Kavel: 5530

6 Presse-papiers

Resultaat: 40 EUR

Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. Afm.ø 6 - 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5531

6 Presse-papierss

Resultaat: 40 EUR

Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. (één keer gesigneerd Nolina). Afm. ø 6 - 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5532

Zuurstel van geslepen kristal ca. 1880

Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuws kristallen olie en azijnstel, 6 delig, 1 breuk onprofessioneel gerestaureerd, chips 26x28øcm Cond:R


Kavel: 5533

Engelse theebus

Startprijs 40 EUR

Engelse kristallen theebus met plated deksel. Ca. 1930. Afm. 15x10 cm. ø. In goede staat.


Kavel: 5534

9 Deel blauw glas

Startprijs 50 EUR

Negen delen blauw glas, 19e-20e eeuw. (witte rand). Bestaande uit: Eén schenkkan, vijf vazen, drie schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Cond.: R/G.


Kavel: 5535

Karaffen (3x)

Resultaat: 25 EUR

Drie oude/antieke kristallen karaffen. Eén maal strak, twee maal geslepen. Afm. 33-35 cm. In goede staat.


Kavel: 5536

Glas (3x)

Startprijs 30 EUR

Drie delen glas/kristal. 20e Eeuw. Betreft: Twee kristallen schalen (één waaier kristal). Eén persglazen schaal ABC.50 (minimale chips). Afm. 21-28 cm. Cond.: R/G.


Kavel: 5537

Grote bruine porseleinen lamp

Startprijs 220 EUR

Aparte oude Italiaanse tafellamp van glas en messing, Grieks figuren decor, binnenkant glas met bladgoud, (Murano?) omstreeks 1930-1950, messing fitting met baceliet, 89cm. Cond;G


Kavel: 5538

Kristallen coupes

Resultaat: 110 EUR

Stel antieke geslepen kristallen coupes. Afm.: 21 cm. en ø 14 cm. Diamantslijpsel op gefacetteerde stam met knoop en fraaie stervormige voeten (minimale chips).


Kavel: 5539

Vazen 2x (Jugendstil)

Resultaat: 95 EUR

Twee Jugendstil glazen vazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afm. 14-15 cm. In goede staat.


Kavel: 5540

Kavel geslepen glas

Resultaat: 30 EUR

Lot geslepen glas, 20e eeuw. O.a.: één keer uil, één mondgeblazen glazen varken (24 cm.), drie pyramide vormen, één maal facet geslepen. Afm. 4-6 cm. In goede staat.


Kavel: 5541

Vazen 2x (lang zwart etc.)

Resultaat: 65 EUR

Twee grote glazen vazen, zwart met wit en rood (fusing). Ongemerkt, mogelijk 'Murano'. Afm. 65 cm. In goede staat.


Kavel: 5542

Groene vaas

Resultaat: 40 EUR

Grote grijs/groene glazen vaas in retro vorm. (60-er jaren?) Afm. 61 cm. In goede staat.


Kavel: 5543

Muizenfles met tin

Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse muizenfles met fraaie graveringen o.a.: Vliegende vogel boven brandend hart.(brandende liefde huwelijkscadeau) en voorzien van tinnen montuur met dop. Afm. 5x8x19 cm.


Kavel: 5544

Bowl set met 4 glazen

Startprijs 30 EUR

Oude Duitse glazen bowlset met 4 glazen en wijnrankgravering, in goede staat 8-32cm. Cond:G


Kavel: 5545

Twee delen kristal

Resultaat: 25 EUR

Vierkante geslepen kristallen schotel 22cm., geslepen kristallen bloemenvaas H.20cm.


Kavel: 5546

Tassa, kristal

Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen tazza (kleine randschade) op fraaie poot met ronde voet en geslepen ster op de bodem 22xø24cm.


Kavel: 5547

Flesje, 1824.

Startprijs 60 EUR

Antieke geslepen karaf met geëtst floraal slijpsel, naam Carl Schultze wapenschild met staande leeuwen en jaar 1824. Voorzien van tinnen montuur met schroefdop.