Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen tafelstuk
Resultaat: 240 EUR

Antiek mondgeblazen tafelstuk, omstreeks 1900 transparant en cassiskleurig, schaal en 3 houders. 38x35øcm. Cond:G

Vrijmetselaars glas
Resultaat: 80 EUR

Oude kristallen gegraveerd vrijmetselaarsglas met rondom symbolische voorstellingen, 14,7cm. 20e eeuw Cond:G

Kristallen bokaal
Resultaat: 30 EUR

Grote kristallen glazen bewerkte bokaal (loodglas), 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø 21 x 30 cm.

Waterkan, Anna Groen
Resultaat: 45 EUR

Hollandse copier Anna Groen waterkan. Ca. 1930. Afm. 16 cm. In goede staat.

Bowlset + 2 Karaffen
Startprijs 40 EUR

Art Deco glazen bowlset met elf glazen + sleef en twee geslepen kristallen karaffen (20e eeuw). Afm. 7-33 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Startprijs 15 EUR

Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R

2 Krist. flessenbakken
Startprijs 80 EUR

Twee kristallen flessenbakken met geslepen sterren en zilveren,835/000, rand Gonham sterling 1421, ca.ø14cm.

Negen goudkleurige flacons
Startprijs 50 EUR

Negen diverse flacons allen met gouddecor, diverse slijpsels en motieven, diverse leeftijden vanaf 1900, -8-16,5cm Cond:G

5 Glazen karafjes / flacons
Resultaat: 35 EUR

Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...

7 Parfumflacons
Startprijs 35 EUR

Zeven glazen parfumflacons, 2 oranje gekleurde flacons met witte stop, 1 matglazen flacon met handbeschilderde voorstelling, 1 antieke grote flacon mat rose van kleur en 2 wit geribbelde flacons, 1x h...

8 Parfumflacons
Startprijs 35 EUR

Acht diverse glazen parfumflacons, 2 opaline met bloemdecor, 3 gekleurde met zandeffect, 2 beschilderde stopflesje en een goudkleurig flaconnetje, 20e eeuw, 11-15 cm Cond.:G

10 glazen parfum flacons
Startprijs 30 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G

Gallé-stijl vaas
Resultaat: 20 EUR

Galle stijl glazen vaas, 2e helft 20e eeuw oranje-paars-cassis, in goede staat 23cm.

10 kristallen schalen
Startprijs 25 EUR

Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen Biedermeier schalen, 1 groot ø18cm. rest 12cm Cond:R/G

5x Glas
Resultaat: 275 EUR

Vijf oude mondgeblazen glazen naar 17e eeuws voorbeeld, o.a Roemer, groot glas gesigneerd Bonat, in goede staat 12,5x23cm.

5x kunstglas
Startprijs 100 EUR

Vijf delen kunstglas 20e eeuw en o.a. Murano, RGH. Galshütte, 4 schalen 1 vaas. 16-50cm.

Bowlset van glas, Walther
Resultaat: 70 EUR

Duits glazen bowlset met 6 glazen en gouddecor, cassis kleur, door Hors Walther Sachsen 1863-1951, in goede staat. 8-28cm.

2 Kunstglazen vissen
Startprijs 60 EUR

Twee grote Murano glazen vissen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29-33cm.

2 Glazen clowsnfiguren
Resultaat: 40 EUR

Twee Murano glazen clown figuren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-25cm.

2 Glazen clowsnfiguren
Resultaat: 40 EUR

Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 20-23cm.

2 Glazen clownsfiguren
Resultaat: 40 EUR

Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G

4 Kunstglazen vazen
Startprijs 35 EUR

Vier kunstenaars glazen vazen, o.a. Murano, 20e eeuw in goede staat 23-32cm.

3 Delen glas: haan, vis, zwaan
Startprijs 35 EUR

Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, haan, vis, zwaan 17-22cm. Cond:R/G

Murano glazen mandje
Startprijs 30 EUR

Grote Murano kunstglazen mand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 34cm.

3 Opaline vazen
Resultaat: 25 EUR

Drie antieke handbeschilderde opaline glazen vazen omstreeks 1900, floraal decor, in goede staat 28cm. Cond:G

Murano glazen schenkkan
Startprijs 20 EUR

Murano glazen schenkkan, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26cm. Cond:G

2 Opaline vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G

Glazen dekselschaal met stenen
Resultaat: 35 EUR

Vooroorlogse robijnrode glazen dekselschaal op hoge voet met goud en floraal opengewerkt decor, in goede staat 22x18øcm.

Lot Murano glas
Startprijs 20 EUR

Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, olifant, vaasje mand met bloemen en losse peer. 14-25cm. Cond:G

Lot Glas
Startprijs 15 EUR

Lot glas, 2e helft 20e eeuw 1x design ijshouder, gesigneerd Colemi met Leffe bier gravering, 2 dekseldozen met rozen gravering, 2 figuren zeepaard en duif, 12-25cm. Cond:G

5 kunstglazen figuren
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G

4 Kristallen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Vier antieke kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw 3 plated plaquettes, in goede staat 28-32cm.

10 Diverse glazen
Startprijs 20 EUR

Lot diverse mondgeblazen glazen, 19e eeuw, enkele chips 12-20cm. Cond:R/G