Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire passpiegel 4000
Empire passpiegel
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Hollandse vitrine opzetkast 4001
Hollandse vitrine opzetkast

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Kabinet 4002
Kabinet

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Trumeaux + spiegel 4003
Trumeaux + spiegel

Resultaat:

1.400 EUR

Chinese kast 4004
Chinese kast
Startprijs 1.500 EUR
Kersenhouten ladencommode 4005
Kersenhouten ladencommode
Startprijs 650 EUR
Barok laden kastje 4006
Barok laden kastje
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Quiridon, empire 4007
Quiridon, empire

Resultaat:

650 EUR

Secretaire, mahonie 4008
Secretaire, mahonie
Startprijs 950 EUR
Pagodekast Chinees 4009
Pagodekast Chinees
Startprijs 1.750 EUR
Kabinet Engels 18 eeuws 4010
Kabinet Engels 18 eeuws
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Barokcommode 4011
Barokcommode

Resultaat:

1.100 EUR

Fries eiken kabinet 4012
Fries eiken kabinet
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4013
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

2.000 EUR

Figurenkast 4014
Figurenkast
Startprijs 2.250 EUR
Mahonie kabinet 4015
Mahonie kabinet
Startprijs 650 EUR
Antiek koloniaal kastje 4016
Antiek koloniaal kastje
Startprijs 750 EUR
Mahonie stommekracht 4017
Mahonie stommekracht
Startprijs 100 EUR
Commode, wortelnoten 4018
Commode, wortelnoten
Startprijs 1.100 EUR
Tafel met koper inleg 4019
Tafel met koper inleg
Startprijs 830 EUR
Barock commode 1780 4020
Barock commode 1780
Startprijs 900 EUR
Engelse tafel met theebussen 4021
Engelse tafel met theebussen
Startprijs 350 EUR
Eiken buffetkast 4022
Eiken buffetkast
Startprijs 800 EUR
Klapbuffet 4023
Klapbuffet
Startprijs 450 EUR