32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

2 aardewerk vazen
Resultaat: 20 EUR

4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Duitse schenkkan
Resultaat: 20 EUR

3 Imari vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie negentiende eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, grote vaas bovenrand beschadigd. 10-31cm. Cond:R/G

Chinese kom
Resultaat: 20 EUR

4 Delen porselein o.a. Meissen
Resultaat: 20 EUR

2 Imari vazen
Resultaat: 20 EUR

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Resultaat: 15 EUR