Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Familie rose Vaas 6264
Familie rose Vaas

Resultaat:

2.450 EUR

Verkocht
Familie rose plaquette 6268
Familie rose plaquette

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald) 6000
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald)

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Chin. blauw-witte vaas 6317
Chin. blauw-witte vaas

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Chin. Draken kom 6284
Chin. Draken kom

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Familie Rose dekseldoos 6041
Familie Rose dekseldoos

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
6-Delig Meissen koffieservies 6001
6-Delig Meissen koffieservies

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Servies 6004
Servies

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Grote blauw-witte schaal 6026
Grote blauw-witte schaal

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Theepot 6335
Theepot

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Franse terrine met deksel, en vrouwen figuur (19e eeuw) 6022
Franse terrine met deksel, en vrouwen figuur (19e eeuw)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bolvaas, Republiek 6318
Bolvaas, Republiek

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Rosenthal, paard 6002
Rosenthal, paard

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chin. celadon waterbak 6192
Chin. celadon waterbak

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Delfts bord, 18e eeuw 6012
Delfts bord, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Rosenthal servies 6075
Rosenthal servies

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Jugendstil zuil met bloempot 6011
Jugendstil zuil met bloempot

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Handbeschilderde terrine, onderkant gemerkt (19e eeuw) 6023
Handbeschilderde terrine, onderkant gemerkt (19e eeuw)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Diverse tegels, bloempot (50x) 6115
Diverse tegels, bloempot (50x)

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Servies floraal met bladgoud 6330
Servies floraal met bladgoud

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Imari sierschotel 6107
Imari sierschotel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
3 Chinese borden, 18e eeuw 6304
3 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Yixing trekpotje met ratje bodem en deksel gemerkt. 6035
Yixing trekpotje met ratje bodem en deksel gemerkt.

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Yixing trekpotje, bodem merk 6037
Yixing trekpotje, bodem merk

Resultaat:

260 EUR