Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald) 6000
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald)

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
6-Delig Meissen koffieservies 6001
6-Delig Meissen koffieservies

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Rosenthal, paard 6002
Rosenthal, paard

Resultaat:

500 EUR

Wanli schotel (draak) 6003
Wanli schotel (draak)
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Servies 6004
Servies

Resultaat:

700 EUR

12 Fam. Rose borden 19e eeuw 6005
12 Fam. Rose borden 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd 6006
Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Frankenthal bord 6008
Frankenthal bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Baardmankruik 6009
Baardmankruik

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Rosenthal beeld, F.Klimsch Naakte vrouw 6010
Rosenthal beeld, F.Klimsch Naakte vrouw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Jugendstil zuil met bloempot 6011
Jugendstil zuil met bloempot

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Delfts bord, 18e eeuw 6012
Delfts bord, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Delfts Blauwe vazen (3x) 6013
Delfts Blauwe vazen (3x)
Startprijs 150 EUR
Tegeltableau 2x 6014
Tegeltableau 2x
Startprijs 350 EUR
Chinese vaas 6015
Chinese vaas
Startprijs 500 EUR
Delfts blauw bord, 18e eeuw. 6016
Delfts blauw bord, 18e eeuw.
Startprijs 200 EUR
Siercoupes 6017
Siercoupes
Startprijs 40 EUR
Porseleinen plaquette 6018
Porseleinen plaquette
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Siervaas, 6019
Siervaas,

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Delfts blauwe koetjes 6020
2 Delfts blauwe koetjes

Resultaat:

85 EUR

Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels 6021
Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Franse terrine met deksel, en vrouwen figuur (19e eeuw) 6022
Franse terrine met deksel, en vrouwen figuur (19e eeuw)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Handbeschilderde terrine, onderkant gemerkt (19e eeuw) 6023
Handbeschilderde terrine, onderkant gemerkt (19e eeuw)

Resultaat:

375 EUR

Groot aardewerken beeld 6024
Groot aardewerken beeld
Startprijs 100 EUR