Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
17 Resultaten
Kavel: 2701

Gouden tientje 1898

Resultaat: 330 EUR

Bijzonder gouden tientje uit 1898, het kroningsjaar van Wilhelmina met kroon in haar haar. Voorzien van brede gouden muntrand met geslepen patroon. Muntconditie is goed. totaal gewicht 13,7 gram


Kavel: 2700

Gouden medaille Juliana

Resultaat: 300 EUR

Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat


Kavel: 2705

Antiek Hollands postkaartenalbum

Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands postkaarten album met Hollandse postkaarten van plaatsen en scheepvaart (zeer interessant!) 28x22x4 cm. In goede staat.


Kavel: 2702

Postzegelverzameling Ned. I

Resultaat: 240 EUR

Verzameling Nederland gestempeld/postfris. Waaronder: Goed Willem III, zoals no. 3, 6, en 22 + tentoonstelling 1924 compleet 30er gestempeld waaronder alle kinderseries compleet + koopvaardij 1933. Po...


Kavel: 2708

Postzegelverzameling Ned. II

Resultaat: 110 EUR

Davo Chrijstal album deel II, 1960-1985 met postfris en gebruikt (deels dubbel verzameld) met combinaties uit automaatboekjes en plaatfouten.


Kavel: 2710

Postzegelalbum + enveloppen

Resultaat: 110 EUR

Oude postzegelverzameling (Duitsland). 20 Eeuw. Met bijzondere enveloppen o.a.: Hindenburg, Derde Rijk etc. Afm. 3x20x27 cm. Cond.: G.


Kavel: 2713

Twee albums Nederland

Resultaat: 90 EUR

Twee Hollandse Davo postzegel albums. Nederland één en twee. Groot gedeelte postfris. Klein gedeelte gestempeld. Oudere zegels hoofdzakelijk gestempeld (incompleet). Afm. 28x33x4 cm. Cond.: G.


Kavel: 2726

Kavel waardepapieren

Resultaat: 60 EUR

Lot van meer dan zestig aandelen. Eerste helft 20e eeuw. O.a.: Amerika, Turkije, Rusland, Hongarije, Duitsland etc. Cond.: R/G.


Kavel: 2711

5 Postzegel albums

Resultaat: 50 EUR

Vijf postzegel verzamel albums met inhoud. Diverse landen. Hoofdzakelijk gestempeld, inclusief Holland album voor Nederland en overzeesche gebiedsdelen, incompleet. Afm. 20-32 cm. Cond. R.


Kavel: 2714

Lot postzegels

Resultaat: 50 EUR

Postzegelverzameling lot. O.a.: Azië, Midden Oosten, Luxemburg, Liechtenstein, Zwitserland, DDR, India, Scandinavië, Australië, Spanje, Portugal, Italië, Duitsland. Met bulkdoos buitenland diversen, o...


Kavel: 2706

Lot ansichtkaarten Nederland

Resultaat: 35 EUR

Groot lot oude Hollandse ansichtkaarten 20e eeuw 15x11x3,5cm. Cond:R/G


Kavel: 2721

Cassette met munten

Resultaat: 30 EUR

Leuk kavel diverse munten om uit te zoeken, Nederland en voornamelijk buitenland, diverse condities, landen en jaartallen.


Kavel: 2722

Lot postzegels

Resultaat: 30 EUR

Postzegelverzameling lot. O.a.: Nederland jaarcollecties stock 1940-1999, veel zegels, series, post fris + gebruikt. Met Monaco, Oostenrijk, Frankrijk, diversen, USA, oud Duitsland, Ned. voorraadzegel...


Kavel: 2723

21 Halve centen

Resultaat: 25 EUR

Kavel met 21 halve centen uit diverse jaartallen. Diverse condities.


Kavel: 2724

18 Zilveren munten

Resultaat: 25 EUR

Kavel met 18 zilveren munten waaronder 6x 25 cent Nederland (5x1943, 1x1943) en 12x 1/10 gulden Ned. Indië ( 1938 - 1945), diverse condities.


Kavel: 2725

Doos div. postzegels

Resultaat: 25 EUR

Lot diverse postzegels, albums etc. O.a.: Kinderpostzegels velletjes postfris, gestempeld. Diverse landen o.a.: Nederland, hoofdzakelijk gestempeld. Alle albums maar deels gevuld. Ca. 30x30 cm. Cond.:...


Kavel: 2720

Oud aandeel

Resultaat: 10 EUR

Antiquarisch Amerikaans aandeel, parrot silver and copper company, capital 2300 Dollar. nr. 2960, shares 50, in lijst en goede staat 29x18,8cm.