Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden tientje 1898
Resultaat: 330 EUR

Bijzonder gouden tientje uit 1898, het kroningsjaar van Wilhelmina met kroon in haar haar. Voorzien van brede gouden muntrand met geslepen patroon. Muntconditie is goed. totaal gewicht 13,7 gram

Gouden medaille Juliana
Resultaat: 300 EUR

Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat

Antiek Hollands postkaartenalbum
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands postkaarten album met Hollandse postkaarten van plaatsen en scheepvaart (zeer interessant!) 28x22x4 cm. In goede staat.

Postzegelverzameling Ned. I
Resultaat: 240 EUR

Verzameling Nederland gestempeld/postfris. Waaronder: Goed Willem III, zoals no. 3, 6, en 22 + tentoonstelling 1924 compleet 30er gestempeld waaronder alle kinderseries compleet + koopvaardij 1933. Po...

Postzegelverzameling Ned. II
Resultaat: 110 EUR

Davo Chrijstal album deel II, 1960-1985 met postfris en gebruikt (deels dubbel verzameld) met combinaties uit automaatboekjes en plaatfouten.

Postzegelalbum + enveloppen
Resultaat: 110 EUR

Oude postzegelverzameling (Duitsland). 20 Eeuw. Met bijzondere enveloppen o.a.: Hindenburg, Derde Rijk etc. Afm. 3x20x27 cm. Cond.: G.

Twee albums Nederland
Resultaat: 90 EUR

Twee Hollandse Davo postzegel albums. Nederland één en twee. Groot gedeelte postfris. Klein gedeelte gestempeld. Oudere zegels hoofdzakelijk gestempeld (incompleet). Afm. 28x33x4 cm. Cond.: G.

Kavel waardepapieren
Resultaat: 60 EUR

Lot van meer dan zestig aandelen. Eerste helft 20e eeuw. O.a.: Amerika, Turkije, Rusland, Hongarije, Duitsland etc. Cond.: R/G.

5 Postzegel albums
Resultaat: 50 EUR

Vijf postzegel verzamel albums met inhoud. Diverse landen. Hoofdzakelijk gestempeld, inclusief Holland album voor Nederland en overzeesche gebiedsdelen, incompleet. Afm. 20-32 cm. Cond. R.

Lot postzegels
Resultaat: 50 EUR

Postzegelverzameling lot. O.a.: Azië, Midden Oosten, Luxemburg, Liechtenstein, Zwitserland, DDR, India, Scandinavië, Australië, Spanje, Portugal, Italië, Duitsland. Met bulkdoos buitenland diversen, o...

Lot ansichtkaarten Nederland
Resultaat: 35 EUR

Groot lot oude Hollandse ansichtkaarten 20e eeuw 15x11x3,5cm. Cond:R/G

Cassette met munten
Resultaat: 30 EUR

Leuk kavel diverse munten om uit te zoeken, Nederland en voornamelijk buitenland, diverse condities, landen en jaartallen.

Lot postzegels
Resultaat: 30 EUR

Postzegelverzameling lot. O.a.: Nederland jaarcollecties stock 1940-1999, veel zegels, series, post fris + gebruikt. Met Monaco, Oostenrijk, Frankrijk, diversen, USA, oud Duitsland, Ned. voorraadzegel...

21 Halve centen
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 21 halve centen uit diverse jaartallen. Diverse condities.

18 Zilveren munten
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 18 zilveren munten waaronder 6x 25 cent Nederland (5x1943, 1x1943) en 12x 1/10 gulden Ned. Indië ( 1938 - 1945), diverse condities.

Doos div. postzegels
Resultaat: 25 EUR

Lot diverse postzegels, albums etc. O.a.: Kinderpostzegels velletjes postfris, gestempeld. Diverse landen o.a.: Nederland, hoofdzakelijk gestempeld. Alle albums maar deels gevuld. Ca. 30x30 cm. Cond.:...

Oud aandeel
Resultaat: 10 EUR

Antiquarisch Amerikaans aandeel, parrot silver and copper company, capital 2300 Dollar. nr. 2960, shares 50, in lijst en goede staat 29x18,8cm.