Nicolaas Steffelaar 1852-1918. Kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. 73x55cm. Cond:G
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Stilleven met perzisch kleed, schaal en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 100x70 cm. Cond.: G.
Joseph van Severdonck. Belgische school. 1819-1905. Voorstelling: Herenportret. Olieverf op linnen. Afm. 48x58 cm. Cond.: R.
J.H. Lamy, 19e eeuw. Damesportret in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afm. 64x52 cm. Cond.: G.
Cor Noltee, 1903-1967. Voorstelling: Bouwput in stad. Olieverf op paneel. Afm. 41x25 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.
Tekening op papier van David J. Bles 1846 (1821-1891). Diverse portretstudies Dolce Far Wiente (mooie vergulde lijst. Afm. 27x21 cm. In goede staat.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Vrouwelijke compositie. Olieverf op linnen. Afm. 120x100 cm. Cond.: G.
Ans Wortel 1929-1997. Voorstelling: De dagzwaaier en de achterblijvers (verso). Gouade op papier. Afm. 69x50 cm.
Jörg Remé 1968. 1941- . Voorstelling: Surrealische vrouwenfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 85x65 cm. Cond.: G.
Louis Boermeester 1908-1992. Samson en Delilah. Olieverf op linnen. Afm. 110x110 cm. Cond.: G.
R. Beefster 1914. Voorstelling: Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.
Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x35 cm. Cond.: G.
A. Segaar, 1888-1962. Landschap met Drentse rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 45x30 cm. Cond. G.
Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G
Pierre Cornu, 1895-1996. Voorstelling: Meisje met kat. Olieverf op linnen. 38x54 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 19e eeuw. Landschap met herder en vee. Olieverf op paneel. Afm. 45x36 cm. Cond.: G.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 17e-18e eeuw. Keramiek werkplaats met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 28x16 cm. Cond.: G.
Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: Vissersboten bij ondergaande zon. Pastel op papier. Afm. 70x90 cm. (groot werk). Cond.: G.
R. Wagner. Duitse school. Pseudoniem. Voorstelling: Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 103x68 cm. Cond.: R.
Landschap met boerderij en wandelaars. Wetering de Rooy 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 55x39. Goede staat.
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
Teruo Onuma, 1933 Italië. Voorstelling: Surrealistisch landschap Onuma. Olieverf op linnen. Afm. 116x90 cm. Cond.: G.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.
Loris Grandi, Italië. Voorstelling: Moderne compositie met lijnenspel. Olieverf op linnen. Afm. 100x100 cm. Cond.: G.
Zes werken van Henk Schuring 1965. Enschede, 1928-1984. Voorstelling: Zes abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afm. ca. 16-25 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Voorstelling: Zeegezicht met boot in de storm. Olieverf op paneel. Afm. 50x61 cm. Cond.: G.
Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. Voorstelling: Paardenspan met hooiwagen en boeren. Olieverf op linnen. Afm. 60x100 cm. Cond.: G.
Restsignatuur en verso. W. de Zwart, 1862-1931. Voorstelling: Stilleven met gemberpot en tinnen bord. Olieverf op linnen. Afm. 53x42 cm. Cond.: G.
Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. Voorstelling: Rivierkade met wandelaar en huizen. Gemengde techniek op papier. Afm. 29x46 cm. Cond.: G.
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.
Wetering de Rooy, 1877-1972. Voorstelling: Winters riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afm. 55x36 cm. Cond.: G.
A.J. Zwart 1903-1981. Poldergezicht met boerderij bij avond. Olieverf op linnen. Afm. 40x80 cm. Cond. G.
Uniek pendant Cornelis le Mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.
Monogram V.H., Hollandse school. 19e eeuw. Hollands stadsgezicht met gracht en figuren op koper geschilderd. Olieverf op paneel. Afm. 56x75 cm. Cond.: G.
Duitse school. Ca. 1900. Mogelijk Hartig 1873-1936. Voorstelling: Gevangenen in ketenen. Afm. 113x96 cm. Olieverf op linnen. Cond.: G.
Houtskool tekening van Jan Altink 1885-1971. Boerderij aan beek. Afm. 50x36 cm. In goede staat.
Stien Eelsingh, Zwolle 1903 - Meppel 1964. Voorstelling: Drie vrouwen aan het koren binden. Houtskool op papier. Afm. 68x88 cm. Cond.: G.
Ferdinand Hendrik Sijpkens, 1813-1860. Zomers landschap bij avondlicht met bootje en figuur. Olieverf op paneel. Afm. 24x19 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1800. Duitse school. Voorstelling: Twee mannen lonken naar naakte dame bij bron. (twee keer kleine restauratie) Olieverf op linnen. Afm. 77x69 cm. Cond.: G.
Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. Cond.: G.
Gelimiteerde zeefdruk. Lithografie op linnen. Samenwerking Herman Brood en Wim Mast de Gooijer Nr.: 14/35. Magisch realistische voorstelling met landschap en schilderij Herman Brood. Afm. 120x 90 cm. ...
Henriëtte Ronner Knip, 1821-1909. Belangrijk en groot werk. Voorstelling: Boer met terugkerend vee bij avond. (Schilderij staat afgebeeld in boek van Henriëtte Ronner Knip, ter inzage). Olieverf op li...
Sipke Kool, 1836-1902. Voorstelling: Interieur van moeder met kind en hond. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Harrie Maas. Naakte dames aan de waterkant, 1906-1982. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. In goede staat.
Gerard Pieter Adolfs, 1897-1968. Hoekie Kampong Glodok, Batavia. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.