Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Gerard Pieter Adolfs
Resultaat: 2.000 EUR

Gerard Pieter Adolfs, 1897-1968. Hoekie Kampong Glodok, Batavia. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Harrie Maas
Resultaat: 1.700 EUR

Harrie Maas. Naakte dames aan de waterkant, 1906-1982. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. In goede staat.

Sipke Kool, Hollands interieur
Resultaat: 1.600 EUR

Sipke Kool, 1836-1902. Voorstelling: Interieur van moeder met kind en hond. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

J. Weiland
Resultaat: 1.500 EUR

Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.

Stien Eelsingh
Resultaat: 1.444 EUR

Stien Eelsingh, Zwolle 1903 - Meppel 1964. Voorstelling: Drie vrouwen aan het koren binden. Houtskool op papier. Afm. 68x88 cm. Cond.: G.

Schilderij, 'naakte dame'
Resultaat: 1.300 EUR

Ongesigneerd, ca. 1800. Duitse school. Voorstelling: Twee mannen lonken naar naakte dame bij bron. (twee keer kleine restauratie) Olieverf op linnen. Afm. 77x69 cm. Cond.: G.

Loris Grandi
Resultaat: 800 EUR

Loris Grandi, Italië. Voorstelling: Moderne compositie met lijnenspel. Olieverf op linnen. Afm. 100x100 cm. Cond.: G.

Mendes da Costa
Resultaat: 750 EUR

Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G

Emma Ronner
Resultaat: 750 EUR

Emma Ronner, Voorstelling: Spelende poes. Olieverf op paneel. Afm. 24x16.5 cm. Cond.: G.

Schilderij, H. Breedveld
Resultaat: 650 EUR

Hendrik Breedveld, 1918- . Eendenfamilie aan het water. (prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.

Schiderij, Samson en de Laila
Resultaat: 600 EUR

Louis Boermeester 1908-1992. Samson en Delilah. Olieverf op linnen. Afm. 110x110 cm. Cond.: G.

Karl Kaufmann
Resultaat: 600 EUR

Karl Kaufmann, 1843-1902. Oostenrijkse school. Alpine bergmeer met gebouwen (pseudoniem F. Gilbert) Olieverf op linnen. Afm. 67x105 cm. Cond.: G.

Ferdinand Sijpkens
Resultaat: 550 EUR

Ferdinand Hendrik Sijpkens, 1813-1860. Zomers landschap bij avondlicht met bootje en figuur. Olieverf op paneel. Afm. 24x19 cm. Cond.: G.

Jan Mankes, Parelhoen
Resultaat: 550 EUR

Jan Mankes 1917. 1889-1920. Voorstelling: Parelhoen. Houtsnede op papier. Afm. 15x10 cm. Cond.: G.

J.J. Hovener
Resultaat: 500 EUR

J.J. Hovener. Geboren in 1936. 20e Eeuw. Voorstelling: Terras Kurhaus Scheveningen met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Jan Mankes, koe melken
Resultaat: 500 EUR

Jan Mankes, 1889-1920. Voorstelling: Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afm. 20x14 cm. Cond.: G.

Serie etsen 11x
Resultaat: 500 EUR

Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G

Jachtstilleven
Resultaat: 450 EUR

Groot jachtstilleven 17e-18e eeuw. Met vos, wilde kat en duif. (restauraties) (oude bedoeking). Olieverf op linnen. Afm. 102x71 cm. Cond.: R.

Wetering de Rooy
Resultaat: 440 EUR

Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand
Resultaat: 400 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.

Theo Zwaga , Havengezicht
Resultaat: 390 EUR

Theo Zwaga, 1942-1996. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afm. 67x44 cm. Cond.: G.

Werner Laves
Resultaat: 375 EUR

Werner Laves 1958, Duitse school 1903-1972 Berlijn. Cafe met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 50x83 cm. Cond.: G.

van Noort, Strandgezicht
Resultaat: 350 EUR

Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x35 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd Duitse School
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd Duitse school, 20e eeuw. Weense architect Heinrich Sobotka. Olieverf op linnen. Afm. 75x65 cm. Cond.: G.

Corneille Sculpture
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd Corneille. Houten handbeschilderde sculptuur met vogels. In lagen opgebouwd. Afm. 68x70x9 cm. In goede staat.

Carl Olof Petersen
Resultaat: 330 EUR

Carl Olof Petersen, 1880-1939. Ca. 1910. Stoomboot in fjord. Olieverf op linnen. Afm. 75x100 cm. Cond.: G.

Tekening op papier, David Joseph Bles
Resultaat: 300 EUR

Tekening op papier van David J. Bles 1846 (1821-1891). Diverse portretstudies Dolce Far Wiente (mooie vergulde lijst. Afm. 27x21 cm. In goede staat.

Noordijk, winterlandschap
Resultaat: 300 EUR

Willem Noordijk, 1887-1970. Landschap Eemnes in de winter. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

Gezicht Overschie/Delft
Resultaat: 300 EUR

Willem Horselenberg 1881-1961. Gezicht Overschie te Delft. Olieverf op linnen. Afm. 95x62 cm. Cond.: R.

Gesigneerd, M. Liebermann
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd, Max Liebermann? Landschap, ca. 1930. Pastel op papier. Afm. 35x30 cm. Cond.: G.

Schilderij, Terlouw
Resultaat: 300 EUR

C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G

L.A. Feijen
Resultaat: 300 EUR

Lion Arie Feijen (1947). Drie tortelduiven bij Duitse vakwerk schuur. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Div. schepen in haven
Resultaat: 300 EUR

J.W. de Gruijter Fecit., 19e eeuw. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: R/G.

Umbert Faini
Resultaat: 285 EUR

Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.

Umberto Faini
Resultaat: 285 EUR

Umberto Faini 1974. 1933, Italië. Titel: Si Ferma un Momento. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.

Ingo Kühl ca. 1953
Resultaat: 275 EUR

Ingo Kühl 1953 Duitse school, branding met wolkenlucht olieverf op linnen 95x95cm. Cond:G

Portret ca. 1900
Resultaat: 260 EUR

Ongesigneerd? ca. 1900. Herenportret (4 plakkers). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R/G.

B. van Beek, Polderlandschap
Resultaat: 250 EUR

Bernard Anthony van Beek, 1875-1941. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afm. 38x50 cm. Cond. G.

Stalinterieur
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Ca. 1900. Voorstelling: Stalinterieur met koe, kalf en kippen. Olieverf op linnen. Afm. 74x69 cm. Cond.: G.

Stilleven met kreeft gesigneerd J. Guillaume
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G

Kees Terlouw
Resultaat: 250 EUR

Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Zomers strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

Winterlandschap
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1906. Voorstelling: Besneeuwd landschap met figuren bij avond. Olieverf op linnen. Afm. 62x42 cm. Cond.: G.

Portret, 'oude man'
Resultaat: 240 EUR

Joseph van Severdonck. Belgische school. 1819-1905. Voorstelling: Herenportret. Olieverf op linnen. Afm. 48x58 cm. Cond.: R.

Schepen op woeste zee
Resultaat: 240 EUR

Gesigneerd Louis Verboekhoven, 19e eeuw. Olieverf op linnen (bedoekt). Afm. 70x50 cm. Cond.: R.

F. Ullrich
Resultaat: 235 EUR

F. Ullrich. Ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 100x75 cm. Cond.: G.

A. Keizer, zandduinen
Resultaat: 230 EUR

Anthony Keizer, 1897-1961. Meppeler school. Voorstelling: Horvelterzand. Olieverf op linnen. Afm. 55x35 cm. Cond.: G.

J.J.H. van Leeuwen, Carroussel
Resultaat: 225 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Strandgezicht met carroussel. Olieverf op linnen. Afm. 18x13 cm.