Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Wiemans, landschap met vee en figuur
Startprijs 1.250 EUR

Andries Wiemans, Dordrecht 1826-?. Landschap bij avond met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 47.5x45 cm. Cond.: G.

Gerard Pieter Adolfs
Resultaat: 2.000 EUR

Gerard Pieter Adolfs, 1897-1968. Hoekie Kampong Glodok, Batavia. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Harrie Maas
Resultaat: 1.700 EUR

Harrie Maas. Naakte dames aan de waterkant, 1906-1982. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. In goede staat.

Sipke Kool, Hollands interieur
Resultaat: 1.600 EUR

Sipke Kool, 1836-1902. Voorstelling: Interieur van moeder met kind en hond. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

Henriëtte Ronner
Startprijs 12.000 EUR

Henriëtte Ronner Knip, 1821-1909. Belangrijk en groot werk. Voorstelling: Boer met terugkerend vee bij avond. (Schilderij staat afgebeeld in boek van Henriëtte Ronner Knip, ter inzage). Olieverf op li...

Zeefdruk, Wim Mast de Gooijer en Herman Brood
Startprijs 1.000 EUR

Gelimiteerde zeefdruk. Lithografie op linnen. Samenwerking Herman Brood en Wim Mast de Gooijer Nr.: 14/35. Magisch realistische voorstelling met landschap en schilderij Herman Brood. Afm. 120x 90 cm. ...

E. Ferey, Wintergezicht.
Startprijs 3.000 EUR

Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. Cond.: G.

Schilderij, 'naakte dame'
Resultaat: 1.300 EUR

Ongesigneerd, ca. 1800. Duitse school. Voorstelling: Twee mannen lonken naar naakte dame bij bron. (twee keer kleine restauratie) Olieverf op linnen. Afm. 77x69 cm. Cond.: G.

Ferdinand Sijpkens
Resultaat: 550 EUR

Ferdinand Hendrik Sijpkens, 1813-1860. Zomers landschap bij avondlicht met bootje en figuur. Olieverf op paneel. Afm. 24x19 cm. Cond.: G.

Stien Eelsingh
Resultaat: 1.444 EUR

Stien Eelsingh, Zwolle 1903 - Meppel 1964. Voorstelling: Drie vrouwen aan het koren binden. Houtskool op papier. Afm. 68x88 cm. Cond.: G.

Houtskooltekening Jan Altink
Startprijs 600 EUR

Houtskool tekening van Jan Altink 1885-1971. Boerderij aan beek. Afm. 50x36 cm. In goede staat.

Schilderij, geketende mensen
Startprijs 450 EUR

Duitse school. Ca. 1900. Mogelijk Hartig 1873-1936. Voorstelling: Gevangenen in ketenen. Afm. 113x96 cm. Olieverf op linnen. Cond.: G.

Monogram V.H., Hollands stadsgezicht
Startprijs 1.500 EUR

Monogram V.H., Hollandse school. 19e eeuw. Hollands stadsgezicht met gracht en figuren op koper geschilderd. Olieverf op paneel. Afm. 56x75 cm. Cond.: G.

J. Weiland
Resultaat: 1.500 EUR

Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.

Pendant Cornelis le Mair
Startprijs 1.250 EUR

Uniek pendant Cornelis le Mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G

A.J. Zwart
Startprijs 700 EUR

A.J. Zwart 1903-1981. Poldergezicht met boerderij bij avond. Olieverf op linnen. Afm. 40x80 cm. Cond. G.

Wetering de Rooy, Winter
Startprijs 1.000 EUR

Wetering de Rooy, 1877-1972. Voorstelling: Winters riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afm. 55x36 cm. Cond.: G.

Hendrik Frauwenfelder
Startprijs 1.000 EUR

Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.

J.H. Wijsmuller.
Startprijs 300 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. Voorstelling: Rivierkade met wandelaar en huizen. Gemengde techniek op papier. Afm. 29x46 cm. Cond.: G.

W. de Zwart, stilleven
Startprijs 700 EUR

Restsignatuur en verso. W. de Zwart, 1862-1931. Voorstelling: Stilleven met gemberpot en tinnen bord. Olieverf op linnen. Afm. 53x42 cm. Cond.: G.

Cor Bouter, C. Verschuur
Startprijs 560 EUR

Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. Voorstelling: Paardenspan met hooiwagen en boeren. Olieverf op linnen. Afm. 60x100 cm. Cond.: G.

Zeegezicht
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Voorstelling: Zeegezicht met boot in de storm. Olieverf op paneel. Afm. 50x61 cm. Cond.: G.

Henk Schuring (6x)
Startprijs 500 EUR

Zes werken van Henk Schuring 1965. Enschede, 1928-1984. Voorstelling: Zes abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afm. ca. 16-25 cm. Cond.: G.

Loris Grandi
Resultaat: 800 EUR

Loris Grandi, Italië. Voorstelling: Moderne compositie met lijnenspel. Olieverf op linnen. Afm. 100x100 cm. Cond.: G.

Jörg Remé
Startprijs 500 EUR

Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.

Teruo Onuma
Startprijs 500 EUR

Teruo Onuma, 1933 Italië. Voorstelling: Surrealistisch landschap Onuma. Olieverf op linnen. Afm. 116x90 cm. Cond.: G.

Wetering de Rooy
Resultaat: 440 EUR

Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.

Wetering de Rooy
Startprijs 200 EUR

Landschap met boerderij en wandelaars. Wetering de Rooy 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 55x39. Goede staat.

R. Wagner, Havengezicht.
Startprijs 300 EUR

R. Wagner. Duitse school. Pseudoniem. Voorstelling: Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 103x68 cm. Cond.: R.

Willem Paerels
Startprijs 800 EUR

Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: Vissersboten bij ondergaande zon. Pastel op papier. Afm. 70x90 cm. (groot werk). Cond.: G.

Ongesigneerd, 17e-18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd, 17e-18e eeuw. Keramiek werkplaats met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 28x16 cm. Cond.: G.

J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand
Resultaat: 400 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw. Landschap met herder en vee. Olieverf op paneel. Afm. 45x36 cm. Cond.: G.

Pierre Cornu, jongedame
Startprijs 750 EUR

Pierre Cornu, 1895-1996. Voorstelling: Meisje met kat. Olieverf op linnen. 38x54 cm. Cond.: G.

Rijlaarsdam, straatgezicht
Startprijs 1.000 EUR

Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G

A. Segaar
Startprijs 350 EUR

A. Segaar, 1888-1962. Landschap met Drentse rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 45x30 cm. Cond. G.

van Noort, Strandgezicht
Resultaat: 350 EUR

Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x35 cm. Cond.: G.

R. Beefster. Larense school
Startprijs 450 EUR

R. Beefster 1914. Voorstelling: Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.

Schiderij, Samson en de Laila
Resultaat: 600 EUR

Louis Boermeester 1908-1992. Samson en Delilah. Olieverf op linnen. Afm. 110x110 cm. Cond.: G.

Jörg Remé
Startprijs 400 EUR

Jörg Remé 1968. 1941- . Voorstelling: Surrealische vrouwenfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 85x65 cm. Cond.: G.

Ans Wortel
Startprijs 500 EUR

Ans Wortel 1929-1997. Voorstelling: De dagzwaaier en de achterblijvers (verso). Gouade op papier. Afm. 69x50 cm.

Jörg Remé
Startprijs 600 EUR

Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Vrouwelijke compositie. Olieverf op linnen. Afm. 120x100 cm. Cond.: G.

Tekening op papier, David Joseph Bles
Resultaat: 300 EUR

Tekening op papier van David J. Bles 1846 (1821-1891). Diverse portretstudies Dolce Far Wiente (mooie vergulde lijst. Afm. 27x21 cm. In goede staat.

Schilderij
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.

Cor Noltee
Startprijs 650 EUR

Cor Noltee, 1903-1967. Voorstelling: Bouwput in stad. Olieverf op paneel. Afm. 41x25 cm. Cond.: G.

Portret in ovale lijst
Startprijs 200 EUR

J.H. Lamy, 19e eeuw. Damesportret in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afm. 64x52 cm. Cond.: G.

Portret, 'oude man'
Resultaat: 240 EUR

Joseph van Severdonck. Belgische school. 1819-1905. Voorstelling: Herenportret. Olieverf op linnen. Afm. 48x58 cm. Cond.: R.

J.M. van Beek, stilleven
Resultaat: 140 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Stilleven met perzisch kleed, schaal en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 100x70 cm. Cond.: G.