Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden armband, biesmark
Startprijs 600 EUR

Sierlijke geelgouden armband, 585/000, bestaande uit 2 rijen met bewerkte bol gourmetschakels en in het midden een rij met bollen, ø 3,5 mm, die iets hoger op de armband liggen. Breedte 13 mm. Voorzie...

Collier van citrien met gouden bolletjes + slot
Startprijs 175 EUR

Collier van diskvormig gefacetteerde citrienkralen, 4x8 mm., versierd met 24 gefacetteerde gouden bolletjes. Voorzien van ovale gouden sluiting, opengewerkt met witte steentjes. Lengte 42 cm.

Zilveren bewerkte slavenband
Startprijs 35 EUR

Zilveren slavenband, 925/000, met scharnier en gegraveerde bewerking aan de bovenzijde. Engels. Breedte 13,5 mm. ø 57x53 mm. Klein deukje bij scharnier. Voorzien van veiligheidsketting. Ca 17 gram.

Twee zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, mat met een ingelegde gepolijste band. ø 63-65, ca. 17,4 gram. Nieuw.

Gouden hanger met camee
Resultaat: 110 EUR

Gouden hanger, 585/000, met camee. Een ovale hanger met geschulpte gouden rand versierd met stippel- en lijngravures. De camee is uitgesneden met een voorstelling van 2 figuren bij een boom. Aan de on...

Zilveren hanger, Nic Jonk
Resultaat: 110 EUR

Mooie zilveren hanger van kunstenaar Nic Jonk, 835/000, Een vrouwfiguur, zeemeermin gesigneerd: Nic Jonk 1981.Grootte 5x2 cm. Ca 21,1 gram. In zeer goede staat.

Camee met zilveren rand
Resultaat: 60 EUR

Grote camee in zilveren rand, 925/000. Ovale camee, met afbeelding van een vrouw gezet in een brede zilveren rand. 51x32 mm. incl. oog. Ca 14,8 gram. In goede staat.

Zilveren broche, Nic Jonk
Resultaat: 95 EUR

Fraaie zilveren broche van kunstenaar Nic Jonk, 835/000. Gesigneerd: Nic Jonk 1981.Grootte 6x5 cm. Ca 36,1 gram. In zeer goede staat.

Witgouden collier met amazoniet, sodaliet en briljant
Startprijs 600 EUR

Witgouden collier, 585/000 met amazoniet, sodaliet en briljant. Collier met vaste hanger bezet met een driehoekig gefacetteerde amazoniet, 17 mm. En een driehoekig gefacetteerde sodaliet, 10 mm. Beide...

Gouden schildbroche met zilveren achterzijde
Resultaat: 80 EUR

Gouden schildbroche, 585/000, Biedermeier met bloemversiering, met zilveren achterzijde. Ca. 10,6 gram. Afm. 40x38 mm.

Gouden verlopend collier
Resultaat: 125 EUR

Gouden collier, 585/000, gevlochten collier, 2 mm, met verlopende staafjes, 3-9mm. Lengte 45 cm. ca 7 gram. In goede staat

Gouden emaille portret hanger
Startprijs 240 EUR

Fraaie geelgouden, 750/000, emaille portrethanger. Rond model met brede stralenrand met in het midden een emaille vrouwenportret. Afm. ø hanger 35 mm. Ca 8,3 gram. In goede staat.

Antieke gouden broche
Startprijs 100 EUR

Antiek gouden streekbroche, 585/000, ovaal model met rozettenrand versierd met bollen. In het midden een glad rond schild verfraaid met een opliggend element met filigrain en rozetjes, klein scheurtje...

Witgouden draairing
Startprijs 650 EUR

Witgouden draairing, 750/000, met diamanten. Een ring met draaibare midden ring bezet met 2 rijen met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,65 crt. TW/VVS ø 56 ca 7,0 gram. In goede staat.

Witgouden herenring briljant
Startprijs 2.250 EUR

Mooie witgouden herenring met briljanten, 585/000. Brede witgouden ring met in het midden een vierkant bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 9x0,10 crt.. De randen, zowel aan de bovenkant als aan d...

Witgouden ring met briljant
Resultaat: 225 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, slagmodel met in het midden een grotere briljant geslepen diamant en aan weerszijden kleine briljant geslepen diamanten in de band gezet. Totaal 0.25 crt. SI-W. Merk...

Witgouden oorhangers
Startprijs 200 EUR

Witgouden oorhangers, 750/000, met briljanten. Oorhangers met vierkante knop, 5x5 mm., bezet met kleine briljant geslepen diamanten, met staafje en daaronder een cirkel bezet met kleine briljant gesle...

Witgouden choker briljant
Resultaat: 320 EUR

Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant. Fijn cobra collier met in het midden een witgouden krul bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, met daar onder in een markiesvo...

Witgouden armband met briljant
Resultaat: 50 EUR

Fijne armband witgoud, 585/000, met briljant. Fijne schakelarmband, gourmetschakel, met in het midden een rond kastje, 11 mm, versierd met een kleine diamantje 8/8. Voorzien van veeroog. Lengte 18 cm ...

Witgouden ring met briljanten
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder mooie witgouden ring, 585/000, royaal bezet met briljanten. Fijne band met aan de bovenzijde 2 halve cirkels in elkaar lopend bezet met 20 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,80 crt. I...

Gouden broche met diamant
Resultaat: 1.300 EUR

Prachtige gouden broche, 585/000, met diamanten. Ovale broche rozetmodel met 3 randen bezet met roosgeslepen diamanten in verschillende groottes, ø 2-5 mm. Met in het midden een ovale roosgeslepen dia...

Gouden ring met briljant en saffier
Startprijs 850 EUR

Elegante gouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. De ring heeft aan de bovenzijde een bloemvorm met golvend motief, waar in het midden een grote saffier zit. Om de saffier zitten diverse brilj...

Gouden briljant armband
Resultaat: 1.500 EUR

Bijzondere fraaie gouden tennisarmband met briljant geslepen diamanten, 750/000. Tennisarmband met 4-poot chatonnen bezet met 72 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1,57 crt. SI. Voorzien van baks...

Witgouden ring met tanzaniet en diamant
Startprijs 1.900 EUR

Witgouden rozetring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde tanzaniet met een excellente kleur en zuiverheid, 3,41 crt. Om de tanzaniet zit een dubbele ...