Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Woman's head Modigliani
Resultaat: 185 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Vrouwelijk hoofd. Naar Modigliani (gesigneerd). Afm. 26 cm. In goede staat.

Groot houten beeld
Resultaat: 70 EUR

Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G

Zeven bronzen beeldjes.
Startprijs 40 EUR

Zeven bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Deg...

Abstract bronzen figuur
Resultaat: 55 EUR

Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G

Beeldjes (2x)
Startprijs 50 EUR

Twee antieke compositie metalen beelden in 18e eeuwse klederdracht. Ca. 1900. Afm. 26 cm. In goede staat.

Bronzen Foo-Hond
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese bronzen Foo-Hond met vergulding. 20e Eeuw. Afm. 18 cm. In goede staat.

Bronzen zittende boedha
Resultaat: 100 EUR

Grote Oosterse bronzen boedha in lotushouding en houder. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 38 cm. In goede staat.

Bronzen paard, Chinees
Resultaat: 120 EUR

Chinees bronzen paard met versieringen en vergulding (gemerkt). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 23 cm. Cond.: G.

Schaatser op marmeren voet
Resultaat: 35 EUR

Antieke bronzen schaatser op marmeren basement. Ca. 1900. . Afm. 17 cm. In goede staat.

Compositie beeld
Resultaat: 50 EUR

Antieke compositie metalen engel op marmeren basement, ca. 1900. Afm. 50 cm. In goede staat.

Parodie op vrouwe justitia (origineel)
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Parodie op 'Vrouwe Justitia' (net kousen en afgebroken zwaard etc.) Afm. 44 cm. In goede staat.

Kruisbeeld
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e-19e eeuwse notenhouten kruisbeeld, Corpus Cristi. (vingers beschadigd) Afm. 68 cm. Cond.: R/G.

Marmeren buste
Resultaat: 600 EUR

Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Venus van Milo
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek bronzen figuur 'Venus van Milo' door Societè des Bronzes. Mooie patina. Afm. 43 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, man met zwaard
Resultaat: 60 EUR

Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.

Compositie beeld, waterdrager
Resultaat: 90 EUR

Grote compositiemetalen waterdrager 20e eeuw op houten basement(handvat kruik zit er los bij) 77cm. Cond:G

Bronzen Oosterse danseres
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G

2 Bronzen figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee bronzen figuren 20e eeuw, ongesigneerd 12-16cm. Cond:G

Jugendstil borstbeeld van een dame
Resultaat: 25 EUR

Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G

Houten Mariabeeld
Resultaat: 35 EUR

Grote houtgestoken Mariabeeld 20e eeuw in goede staat 75cm.

Man met reddingsboei, overlay
Startprijs 60 EUR

Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.

Bronzen beeld, Beethoven
Startprijs 100 EUR

Oude bronzen buste van Beethoven 1e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G

Bronzen beeld, Chinese man
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese bronzen figuur omstreeks 1900 waterdrager op lotusbloem in goede staat 49cm. Cond:G

2 Samac beelden man/vrouw
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Franse gesigneerde figuren door Rancoulet omstreeks 1880, meisje met appel, jongen met boog en vogel, in goede staat 49-50cm.