Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G

Twee bronzen katten
Startprijs 40 EUR

Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afm. 6-11 cm. Cond.: G.

Bronzen figuur, Wolfgang Frische
Startprijs 40 EUR

Wolfgang Frische 1946 Uedem Niedersheim, bronzen sculptuur "engel", in goede staat 13cm.

Zeven bronzen beeldjes.
Startprijs 40 EUR

Zeven bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Deg...

Beeldjes (2x)
Startprijs 50 EUR

Twee antieke compositie metalen beelden in 18e eeuwse klederdracht. Ca. 1900. Afm. 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Startprijs 60 EUR

Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd.

Kegelspeler
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen kegelspeler op marmeren basement, ca. 1920. Afm. 20.5 cm. In goede staat.

Houten boedha verg.
Startprijs 60 EUR

Antieke vergulde houtgestoken oosterse boedha. (oortje eraf, neus beschadigd) Afm. 13.5 cm. Cond.: R.

Wandengel
Startprijs 60 EUR

Grote wandengel met messing vleugels, gesigneerd Schöne, (kunststof gegoten). Bronskleurig. Afm. 56 cm. Cond.: G.

Bronzen knielende dame
Startprijs 60 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afm. 16 cm. In goede staat.

Mijnwerker
Startprijs 60 EUR

Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afm. 39 cm. In goede staat.

Man met reddingsboei, overlay
Startprijs 60 EUR

Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.

Bronzen beeld 'Naakt'
Startprijs 70 EUR

Oud bronzen beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. In goede staat.

Bronzen boedha met schaaltje
Startprijs 70 EUR

Oosterse bronzen figuur met dekseldoos, Boedha met figuren op dekseldoos, 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x10cm.

2 Houten beelden van monniken
Startprijs 75 EUR

Twee grote oude Chinese houtgestoken figuren. Eén maal lachende staande boedha. Eén maal visser met karper en kind. Eerste helft 20e eeuw. (Boedha heeft krimpnaad) Afm. 34-37 cm. Cond.: R/G.

Draken schildpad op geld
Startprijs 75 EUR

Chinese bronzen schildpad met drakenkop op geldstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 9x18x13 cm. In goede staat.

Bronzen schaaltje (B. Stichling)
Startprijs 75 EUR

Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afm. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.

Vergulde boedha
Startprijs 80 EUR

Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.

2x Wolfgang Göddertz
Startprijs 80 EUR

Twee metalen bolvormige kunstobjecten Wolfgan Göddertz, 1944 Köln-Duitsland. Afm. ø 12 - ø 18 cm. In goede staat.

Buste vrouw
Startprijs 80 EUR

Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) met brons kleurige patina. 20e eeuw. Ant. Elson. Afm. 37 cm.

Steenbok
Startprijs 80 EUR

Bronzen steenbok op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 22x29x18 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur.
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afm. 18 cm. In goede staat.

Koets met paarden, Chinees.
Startprijs 80 EUR

Copie van de Chinese koets, Bronze Chariot of Emperor Qinshi Huangs Mausoleum. In pvc vitrie. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 23x25x41 cm. Cond.: G.

Diverse bronzen kunstwerken
Startprijs 90 EUR

Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afm. 13-23 cm. Cond.: G.