Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld
Resultaat: 1.600 EUR

Bronzen figuur door Christoph Voll, 1897-1939, Duitsland. Voorstellend: 'Zu Pferde mit schwierigkeit'. Mooie patina. Afm. 25 cm. In goede staat.

Zinken beeldengroep
Resultaat: 1.200 EUR

Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.

Marmeren buste
Resultaat: 600 EUR

Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.

Brons, Vivarelli
Resultaat: 600 EUR

Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G

Houten krijger met twee degens
Resultaat: 575 EUR

Grote eikenhout gesneden Japanse Samurai krijger. 19e eeuw. (één los zwaard in hand) Afm. 115 cm. In goede staat.

Beeld 'dame bij put'
Resultaat: 550 EUR

Groot antiek beeld, ca. 1900. Voorstelling van een meisje bij waterput. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. (Compositie metaal). Afm. 74 cm. In goede staat.

Bronzen erotisch beeld
Resultaat: 450 EUR

Antiek bronzen erotisch beeld op marmeren basement, man die rok kan openen en vrouw waarvan paraplu omhoog kan, gesigneerd Bahnert, omstreeks 1900 in goede staat 9,5x11x6cm. Cond:G

Barok beeld vrouw
Resultaat: 400 EUR

Grote zuid Duitse hout gesneden barok figuur met originele polychromie vrouw met druiven in de hand. Linkerhand mist twee vingers, verder in goede staat. Afm. 105 cm. Cond.: G.

Bronzen paard op rust
Resultaat: 350 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement 21e eeuw P.J Mene, in goede staat 37x43x16cm.

Groot zinken beeld, vrouw met hark
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek composiet metalen beeld (zink) vrouw werkend met hark, tekst: Moissoneusse, omstreeks 1900, 60cm. Cond:G

Bronzen beeld, Venus van Milo
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek bronzen figuur 'Venus van Milo' door Societè des Bronzes. Mooie patina. Afm. 43 cm. In goede staat.

Bronzen boedha
Resultaat: 250 EUR

Oude antieke bronzen Chinese boedha, krijgsheer. Ca. 1900, met restvergulding. Afm.: 30 cm. In goede staat.

Torso Mailot
Resultaat: 200 EUR

Bronzen naakte vrouwelijke torso op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Naar Maillot. Afm. 37 cm. In goede staat.

Woman's head Modigliani
Resultaat: 185 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Vrouwelijk hoofd. Naar Modigliani (gesigneerd). Afm. 26 cm. In goede staat.

Man op paard
Resultaat: 185 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Naakte man op paard. Afm. 39x38x13 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Capellini.
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur van naakte man op houten basement. Gesigneerd Sergio Capellini. Scultore 1967 op basement. Onderop basement handgesigneerd en bewering dat het om een unikaat gaat (Italiaans). Afm. 23x2...

Schedel met tatoeages
Resultaat: 160 EUR

Bronzen bewerkte schedel op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Indische graveringen. Afm. 39 cm. In goede staat.

Man met geweer op paard
Resultaat: 150 EUR

Grote oude brons gegoten Winnetou met zilverbuks. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 71x49x20 cm. In goede staat.

Man with hat (Eli Nadelman)
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. 'Man with hat'. Gesigneerd Eli Nadelman. Afm. 39.5 cm. In goede staat.

Parodie op vrouwe justitia (origineel)
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Parodie op 'Vrouwe Justitia' (net kousen en afgebroken zwaard etc.) Afm. 44 cm. In goede staat.

Beeld van baby
Resultaat: 150 EUR

Antieke bronzen buste van een baby. Op zwart marmeren sokkel, ca. 1900. In goede staat.

Bronzen stier
Resultaat: 140 EUR

Antieke bronzen stier op marmeren basement (naden in twee poten). Ca. 1920. Afm. 13.5 cm. Cond.: R/G.

Marmeren buste
Resultaat: 130 EUR

Antieke marmeren buste door Piccardi Gestini (marmer aders). Mooie kwaliteit, ca. 1920. In goede staat. 21.5 cm

Uil (Fernandez), Art Deco
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Art Deco-stijl. Gesigneerd 'Fernandez'. Afm. 37 cm. In goede staat.