Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, Büschelberger, beren op tak
Startprijs 1.500 EUR

Grote antieke bronzen sculptuur met beren. Door Anton Büschelberger. Mooie patina. Afm. 45x50x13 cm. In goede staat.

Barok beeld vrouw
Resultaat: 400 EUR

Grote zuid Duitse hout gesneden barok figuur met originele polychromie vrouw met druiven in de hand. Linkerhand mist twee vingers, verder in goede staat. Afm. 105 cm. Cond.: G.

Bronzen beeld 'jongen'
Startprijs 1.250 EUR

Groot antiek bronzen beeld door P. Dubois. Paul Dubois, 1827-1905. Voorstelling van een Joodse jongen met kruik en Joodse ster die roept. Mooie patina. Afm. 68 cm. In goede staat.

Boedha, Qing Dynastie
Startprijs 3.500 EUR

Oude vergulde Chinese bronzen boedha 'Qing Dynastie'. Fijn bewerkt en met zegel gemerkt. Afm. 15.5 cm. In goede staat.

Bronzen 'Mozart'
Startprijs 1.100 EUR

Grote antieke bronzen Mozart, door A. Gandez. Adrien Etienne Gaudez, 1845-1902. Mooie patina. Afm. 49 cm. In goede staat.

Groot barok figuur
Startprijs 350 EUR

Grote zuid Duitse barok figuur met polychromie. Ca. 1780. (bijschilderd, restauraties) Afm. 101 cm. Cond.: R/G.

Groot bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.

Beeld 'Vrouw met mand+schoenen'.
Startprijs 950 EUR

Prachtige antieke bronzen figuur op marmeren basement. Ca. 1900. Voorstelling: Boeren jonge dame met mand en schoenen in haar hand. Gesigneerd L. Perzinka, Leon 1887-1903. Afm. 52 cm. In goede staat.

Moreau 'Zittende vrouw'.
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige antieke bronzen figuur door H. Moreau. Hippolyte 1832-1929. Titel: Reveuse. Dame zittend op boomstronk op messing basement. Afm. 44 cm. In goede staat.

Strijdwagen met paarden
Startprijs 850 EUR

Zeer grote antieke strijdwagen op marmeren basement. Ca. 1930. Zware compositie metaal, verguld plated en bronskleurig gepatineerd (Frankrijk). Afm. 80x27x51 cm. In goede staat.

Bronzen dame met kleed
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuw bronzen empire figuur Griekse dame, ca. 1820. Afm. 31 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Venus van Milo
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek bronzen figuur 'Venus van Milo' door Societè des Bronzes. Mooie patina. Afm. 43 cm. In goede staat.

Bronzen clown
Startprijs 650 EUR

Antieke Franse bronzen figuur. 'Au clar de la lune. Pierrot met mandoline, gesigneerd Bouret, Eutrope Bouret 1833-1906. Mooie pativa. Afm. 46 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, non met bijbel en kind
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Mooie patina en in goede staat. Afm. 18 cm. Cond.: G.

Marmeren buste
Resultaat: 600 EUR

Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, vrouw
Startprijs 900 EUR

Antieke Franse bronzen figuur, omstreeks 1900, door berlin, le premier fruit, in goede staat 42cm.

Beeld 'dame bij put'
Resultaat: 550 EUR

Groot antiek beeld, ca. 1900. Voorstelling van een meisje bij waterput. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. (Compositie metaal). Afm. 74 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Resultaat: 1.600 EUR

Bronzen figuur door Christoph Voll, 1897-1939, Duitsland. Voorstellend: 'Zu Pferde mit schwierigkeit'. Mooie patina. Afm. 25 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, antiek.
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afm. 24 cm. In goede staat.

Schmidt-Hofer
Startprijs 500 EUR

Otto Schmidt Hofer, 1873-1925. Bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame met pijl en boog (stuk van boog mist). Afm. 38.5 cm. Cond.: R.

Bronzen buste man
Startprijs 300 EUR

Antieke bronzen buste. H.F. Iselin 1871, door Ferdinand Barbedienne Fondeur Paris. Tekst A.F. Potin Ses Amis. Afm. 40 cm. In goede staat.

Kruisbeeld
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e-19e eeuwse notenhouten kruisbeeld, Corpus Cristi. (vingers beschadigd) Afm. 68 cm. Cond.: R/G.

Vuurvergulde baby's (2x)
Startprijs 275 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afm. 13.5 cm. In goede staat.

Beeld, 'Figuur met zwaard'.
Startprijs 400 EUR

Antieke bronzen figuur van een gallier met dolk en gespleten aambeeld en gebroken zwaard. Ca. 1890. Gesigneerd Kirchner, met gietstempel K. Afm. 46 cm. In goede staat.

Man met geweer op paard
Resultaat: 150 EUR

Grote oude brons gegoten Winnetou met zilverbuks. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 71x49x20 cm. In goede staat.

Beeld van een vrouw moeder met kind (op zwarte ondergrond)
Resultaat: 120 EUR

Antieke compositie metalen beeld met zwart marmeren basement. Ca. 1900. Vissersvrouw met kind, zwart en wit. Afm. 68 cm. In goede staat.

Beeld 'Hermes'
Startprijs 350 EUR

Antieke bronzen 'Hermes' op marmeren basement. (basement gelijmd). Ca. 1900. Mooie patina. Afm. 48 cm. Cond.: redelijk/goed.

Bronzen boedha
Startprijs 100 EUR

Oude oosterse bronzen boedha op lotusbloem. 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.

Bronzen beeeldengroep
Startprijs 200 EUR

Grote antieke bronzen beeldengroep, ca. 1870. Voorstelling van vrouw met wijnkelk en twee kinderen. (was op iets gemonteerd) Afm. 47x46x20 cm. In goede staat.

Bronzen koppen (2x)
Startprijs 100 EUR

Twee antieke bronzen koppen met wandbevestiging. In goede staat.

Beeld E.Picol
Startprijs 850 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Frankrijk door E. Picault 1833-1915 getiteld; per laborem, in goede staat 61cm.

Man with hat (Eli Nadelman)
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. 'Man with hat'. Gesigneerd Eli Nadelman. Afm. 39.5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Startprijs 60 EUR

Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd.

Diverse bronzen kunstwerken
Startprijs 90 EUR

Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afm. 13-23 cm. Cond.: G.

Beeld met 2 honden, T.Cartier
Startprijs 750 EUR

Grote zware antieke Franse bronzen figuur, 2 herdershonden door T. Cartier Thomas Francois Cartier. 1879-1943, bevestigingsnaad bij staart zit los, verder in goede staat 54x57x28cm.

Bronzen beeld edelhert
Resultaat: 100 EUR

Bronzen edelhert op zwart-marmeren basement. Door P. Lecourtier. (Prosper Lecourtier 1851-1924). Mooie patina. Afm. 32 cm. In goede staat.

Beeld Putti op stronk, Finzelberg
Startprijs 200 EUR

Antieke bronzen putti op boomstronk (putti heeft brief). Door Lilli Finzelberg. Duitsland 1872-1939, mooie patina. Afm. 14x17x10 cm. Cond.: G.

Parodie op vrouwe justitia (origineel)
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Parodie op 'Vrouwe Justitia' (net kousen en afgebroken zwaard etc.) Afm. 44 cm. In goede staat.

Beeld van baby
Resultaat: 150 EUR

Antieke bronzen buste van een baby. Op zwart marmeren sokkel, ca. 1900. In goede staat.

Vergulde boedha
Startprijs 80 EUR

Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.

Kegelspeler
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen kegelspeler op marmeren basement, ca. 1920. Afm. 20.5 cm. In goede staat.

Houten boedha verg.
Startprijs 60 EUR

Antieke vergulde houtgestoken oosterse boedha. (oortje eraf, neus beschadigd) Afm. 13.5 cm. Cond.: R.

Koe
Startprijs 140 EUR

Bronzen koe op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 28x30x15 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, gesigneerd Hans Müller
Startprijs 600 EUR

Duits antiek bronzen figuur, jager met kruisboog op marmeren basement door Hans Müller omstreeks 1900, in goede staat 31cm.

2x Wolfgang Göddertz
Startprijs 80 EUR

Twee metalen bolvormige kunstobjecten Wolfgan Göddertz, 1944 Köln-Duitsland. Afm. ø 12 - ø 18 cm. In goede staat.

Brons, Vivarelli
Resultaat: 600 EUR

Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G

Bronzen boedha
Resultaat: 250 EUR

Oude antieke bronzen Chinese boedha, krijgsheer. Ca. 1900, met restvergulding. Afm.: 30 cm. In goede staat.

Bronzen zittende boedha met vier armen
Startprijs 160 EUR

Oude Chinese bronzen boedha zittend op lotusbloem, met vier armen. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 33 cm. Cond.: G.

Schedel met tatoeages
Resultaat: 160 EUR

Bronzen bewerkte schedel op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Indische graveringen. Afm. 39 cm. In goede staat.

Wandengel
Startprijs 60 EUR

Grote wandengel met messing vleugels, gesigneerd Schöne, (kunststof gegoten). Bronskleurig. Afm. 56 cm. Cond.: G.

Marmeren buste
Resultaat: 130 EUR

Antieke marmeren buste door Piccardi Gestini (marmer aders). Mooie kwaliteit, ca. 1920. In goede staat. 21.5 cm

Houten krijger met twee degens
Resultaat: 575 EUR

Grote eikenhout gesneden Japanse Samurai krijger. 19e eeuw. (één los zwaard in hand) Afm. 115 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G

Bronzen beeld kinderhoofd op kussen
Startprijs 575 EUR

Antieke Franse bronzen figuur op natuurstenen basement omstreeks 1900, jongenshoofd op kussen door: Lequesne waarschijnlijk Eugene Louis 1815-1887, 10cm. Cond:G

Torso Mailot
Resultaat: 200 EUR

Bronzen naakte vrouwelijke torso op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Naar Maillot. Afm. 37 cm. In goede staat.

Zinken beeldengroep
Resultaat: 1.200 EUR

Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.

Buste vrouw
Startprijs 80 EUR

Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) met brons kleurige patina. 20e eeuw. Ant. Elson. Afm. 37 cm.

Mercurius (repro)
Startprijs 125 EUR

Grote bronzen Hermes op zwart marmeren basement, gesigneerd Giambologna. Afm. 60 cm.

Bronzen beeldengroep,
Startprijs 200 EUR

Bronzen figurengroep, ca. 1900. Olifant met leeuw. (was ergens op gemonteerd) Afm. 21x31x12 cm. In goede staat.

Bronzen beeld vrouw met ivoren hoofd
Startprijs 575 EUR

Gesigneerd antiek bronzen beeld met ivoor omstreeks 1900 vrouw met mandoline op onyx basement door F. Lugerth(ferdinand 1885-1915) in zeer goede staat 18,5cm.

Compositie beeld
Resultaat: 50 EUR

Antieke compositie metalen engel op marmeren basement, ca. 1900. Afm. 50 cm. In goede staat.

Madonna van hout, 18e eeuw.
Startprijs 150 EUR

Houtgestoken Madonna, 18e eeuw. Vermoedelijk Spanje. Afm. 23 cm. In goede staat.

Erotiek, vrouw achterover
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Achterover leunende naakte dame. Afm. 18x25x14 cm. In goede staat.

Antieke boekensteun
Resultaat: 40 EUR

Antieke messing boekensteunen, ca. 1900. In de vorm van een eendenhals. Afm. 25x20x13 cm. In goede staat.

Twee bronzen katten
Startprijs 40 EUR

Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afm. 6-11 cm. Cond.: G.

Bronzen beeld, huilende baby
Startprijs 530 EUR

Grote antieke bronzen huilende baby Max Bezner, Duitse school 1e helft 20e eeuw, 27cm. Cond;G

Bronzen beeld 'Naakt'
Startprijs 70 EUR

Oud bronzen beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. In goede staat.

Bronzen stier
Resultaat: 140 EUR

Antieke bronzen stier op marmeren basement (naden in twee poten). Ca. 1920. Afm. 13.5 cm. Cond.: R/G.

Schaatser op marmeren voet
Resultaat: 35 EUR

Antieke bronzen schaatser op marmeren basement. Ca. 1900. . Afm. 17 cm. In goede staat.

Bronzen knielende dame
Startprijs 60 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afm. 16 cm. In goede staat.

Bronzen boedha met kroon, zittend.
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese bronzen boedha. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 17 cm. In goede staat.

Bronzen boedha, zittend
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese bronzen boedha. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 17 cm. In goede staat.

Houten engel (Zuid Duitsland)
Startprijs 220 EUR

Houtgestoken Duitse Barokstijl engel met luit. 20e eeuw. Goud decor en polychromie. Afm. 39 cm. In goede staat.

2 bronzen boekensteunen
Startprijs 460 EUR

Twee antieke bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement omstreeks 1920 Don. Quichotte en sancho panza, gesigneerd Jante 18-26cm. Cond:G

Antiek Frans beeld
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans compositie metalen beeld. 'Soldaat W.O. I'. E. Carlier (1849-1927) (geweer krom + breuk) (trompet breuk) . Afm. 43 cm. Cond.: Redelijk.

Woman's head Modigliani
Resultaat: 185 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Vrouwelijk hoofd. Naar Modigliani (gesigneerd). Afm. 26 cm. In goede staat.

Bronzen meisje met hoepel
Startprijs 90 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5 cm. In goede staat.

Steenbok
Startprijs 80 EUR

Bronzen steenbok op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 22x29x18 cm. In goede staat.

Bronzen beeld 'golfer'
Resultaat: 50 EUR

Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 20 cm. In goede staat.

Bronzen boedha (Chinees)
Startprijs 300 EUR

Aparte antieke Chinese bronzen boedha. Krijger met aureool en schildpad. Ca. 1900 of ouder?. Afm. 27 cm. In goede staat.

Bronzen paard, Chinees
Resultaat: 120 EUR

Chinees bronzen paard met versieringen en vergulding (gemerkt). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 23 cm. Cond.: G.

Bronzen zittende boedha, verguld
Startprijs 90 EUR

Zittende bronzen boedha op lotusbloem, 20e eeuw. Afm. 22 cm. In goede staat.

Stier (groot)
Startprijs 130 EUR

Bronzen stier op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm.23x30x17 cm. In goede staat.

Stier, naar Picasso
Resultaat: 70 EUR

Bronzen stier, 21e eeuw. Naar voorbeeld Picasso. (gesigneerd) Afm. 14x26x5 cm. In goede staat.

Bronzen erotisch beeld
Resultaat: 450 EUR

Antiek bronzen erotisch beeld op marmeren basement, man die rok kan openen en vrouw waarvan paraplu omhoog kan, gesigneerd Bahnert, omstreeks 1900 in goede staat 9,5x11x6cm. Cond:G

Uil, naar Picasso
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Uil, naar Picasso (gesigneerd). Afm. 23 cm. In goede staat.

Vrouw in schelp
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Liggende vrouw in Nautilusschelp. Afm. 18x28 cm. ø. In goede staat.

Bronzen zittende boedha, verguld.
Startprijs 90 EUR

Zittende bronzen boedha op lotusbloem, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.

2 Houten beelden van monniken
Startprijs 75 EUR

Twee grote oude Chinese houtgestoken figuren. Eén maal lachende staande boedha. Eén maal visser met karper en kind. Eerste helft 20e eeuw. (Boedha heeft krimpnaad) Afm. 34-37 cm. Cond.: R/G.

Bronzen zittende boedha
Resultaat: 100 EUR

Grote Oosterse bronzen boedha in lotushouding en houder. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 38 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Capellini.
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur van naakte man op houten basement. Gesigneerd Sergio Capellini. Scultore 1967 op basement. Onderop basement handgesigneerd en bewering dat het om een unikaat gaat (Italiaans). Afm. 23x2...

Man op paard
Resultaat: 185 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Naakte man op paard. Afm. 39x38x13 cm. In goede staat.

Uil (Fernandez), Art Deco
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Art Deco-stijl. Gesigneerd 'Fernandez'. Afm. 37 cm. In goede staat.

Bronzen beeld jongen met boek en ivoren hoofd
Startprijs 400 EUR

Antieke bronzen figuur met ivoren hoofd omstreeks 1900 meisje met hoed en boek, staande op marmeren basement in goede staat 16cm.

Bronzen boedha met kralen ketting
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese bronzen lachende boedha. Tweede helft 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 25 cm. In goede staat.

Bronzen boedha met kralen ketting
Startprijs 140 EUR

Grote Chinese bronzen lachende boedha met kralenketting. 21e eeuw. Afm. 56 cm. In goede staat.