Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, Büschelberger, beren op tak
Startprijs 1.500 EUR

Grote antieke bronzen sculptuur met beren. Door Anton Büschelberger. Mooie patina. Afm. 45x50x13 cm. In goede staat.

Barok beeld vrouw
Resultaat: 400 EUR

Grote zuid Duitse hout gesneden barok figuur met originele polychromie vrouw met druiven in de hand. Linkerhand mist twee vingers, verder in goede staat. Afm. 105 cm. Cond.: G.

Bronzen beeld 'jongen'
Startprijs 1.250 EUR

Groot antiek bronzen beeld door P. Dubois. Paul Dubois, 1827-1905. Voorstelling van een Joodse jongen met kruik en Joodse ster die roept. Mooie patina. Afm. 68 cm. In goede staat.

Boedha, Qing Dynastie
Startprijs 3.500 EUR

Oude vergulde Chinese bronzen boedha 'Qing Dynastie'. Fijn bewerkt en met zegel gemerkt. Afm. 15.5 cm. In goede staat.

Bronzen 'Mozart'
Startprijs 1.100 EUR

Grote antieke bronzen Mozart, door A. Gandez. Adrien Etienne Gaudez, 1845-1902. Mooie patina. Afm. 49 cm. In goede staat.

Groot barok figuur
Startprijs 350 EUR

Grote zuid Duitse barok figuur met polychromie. Ca. 1780. (bijschilderd, restauraties) Afm. 101 cm. Cond.: R/G.

Groot bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.

Beeld 'Vrouw met mand+schoenen'.
Startprijs 950 EUR

Prachtige antieke bronzen figuur op marmeren basement. Ca. 1900. Voorstelling: Boeren jonge dame met mand en schoenen in haar hand. Gesigneerd L. Perzinka, Leon 1887-1903. Afm. 52 cm. In goede staat.

Moreau 'Zittende vrouw'.
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige antieke bronzen figuur door H. Moreau. Hippolyte 1832-1929. Titel: Reveuse. Dame zittend op boomstronk op messing basement. Afm. 44 cm. In goede staat.

Strijdwagen met paarden
Startprijs 850 EUR

Zeer grote antieke strijdwagen op marmeren basement. Ca. 1930. Zware compositie metaal, verguld plated en bronskleurig gepatineerd (Frankrijk). Afm. 80x27x51 cm. In goede staat.

Bronzen dame met kleed
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuw bronzen empire figuur Griekse dame, ca. 1820. Afm. 31 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Venus van Milo
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek bronzen figuur 'Venus van Milo' door Societè des Bronzes. Mooie patina. Afm. 43 cm. In goede staat.

Bronzen clown
Startprijs 650 EUR

Antieke Franse bronzen figuur. 'Au clar de la lune. Pierrot met mandoline, gesigneerd Bouret, Eutrope Bouret 1833-1906. Mooie pativa. Afm. 46 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, non met bijbel en kind
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Mooie patina en in goede staat. Afm. 18 cm. Cond.: G.

Marmeren buste
Resultaat: 600 EUR

Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, vrouw
Startprijs 900 EUR

Antieke Franse bronzen figuur, omstreeks 1900, door berlin, le premier fruit, in goede staat 42cm.

Beeld 'dame bij put'
Resultaat: 550 EUR

Groot antiek beeld, ca. 1900. Voorstelling van een meisje bij waterput. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. (Compositie metaal). Afm. 74 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Resultaat: 1.600 EUR

Bronzen figuur door Christoph Voll, 1897-1939, Duitsland. Voorstellend: 'Zu Pferde mit schwierigkeit'. Mooie patina. Afm. 25 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, antiek.
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afm. 24 cm. In goede staat.

Schmidt-Hofer
Startprijs 500 EUR

Otto Schmidt Hofer, 1873-1925. Bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame met pijl en boog (stuk van boog mist). Afm. 38.5 cm. Cond.: R.

Bronzen buste man
Startprijs 300 EUR

Antieke bronzen buste. H.F. Iselin 1871, door Ferdinand Barbedienne Fondeur Paris. Tekst A.F. Potin Ses Amis. Afm. 40 cm. In goede staat.

Kruisbeeld
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e-19e eeuwse notenhouten kruisbeeld, Corpus Cristi. (vingers beschadigd) Afm. 68 cm. Cond.: R/G.

Vuurvergulde baby's (2x)
Startprijs 275 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afm. 13.5 cm. In goede staat.

Beeld, 'Figuur met zwaard'.
Startprijs 400 EUR

Antieke bronzen figuur van een gallier met dolk en gespleten aambeeld en gebroken zwaard. Ca. 1890. Gesigneerd Kirchner, met gietstempel K. Afm. 46 cm. In goede staat.