Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Fam. Rose kopjes.
Resultaat: 375 EUR

Twee prachtige fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Gemerkt, 'Guang Long'. Met figuren in boomstamboot decors, met goudrand. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas, drakenmotief
Resultaat: 900 EUR

Uiterst zeldzame 18e-19e eeuw grote Chinees porseleinen vaas Familie Verte met keizerlijst, geel en diverse andere kleuren. Foo-honden en vleermuizen decor. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.

Chinese klapmuts
Resultaat: 150 EUR

Chinese porseleinen klapmuts-kom met florale coullissen decors en vogel. Licht gecontourneerd. 17e-18e Eeuw. Afmeting: 5 - 14,5 cm ø. In goede staat.

Kastje + boeken
Resultaat: 90 EUR

Antiek mahoniehouten vitrinekastje vol met oude en antiquarische boekjes. Circa 1930. Boekjes 18e-19e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 22 cm. In goede staat.

Zilveren doosje "Ei"
Resultaat: 70 EUR

Zilveren doosje in de vorm van een ei, 833/000, met scharnierend deksel. Het ei is voorzien van een vertikale band met een getrembleerde meanderbewerking en heeft aan beide zijden een van de band een ...

Bord, blauw glazuur+bloem (Ming).
Startprijs 3.200 EUR

Antiek Chinees blauw geglazuurde schotel met florale decors. Ming dynasty. Gemerkt. Afmeting: 4,5 x 24 cm. ø. In goede staat.

4x Delfts blauwe bordjes
Resultaat: 450 EUR

Vier antieke Delfts polychrome borden met florale decors. Gemerkt 'Porseleyne Fles', circa 1900. Afmeting circa 24 cm. ø. In goede staat.

Vaas, Fam. Rose.
Resultaat: 1.700 EUR

Familie Rose Chinese bolvaas, 19e eeuw. Gemerkt 'Ouang Xi'. Met fijn geschilderde Chinese tuin decor rondom met vleermuizen, vogels etc. en goud decor. Afmeting: 28,5 x 19 cm ø. In goede staat

Bordje, 18 eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen papbord met florale/coullissen decors en sprinkhaan. 17e-18e Eeuw. Gecontourneerd. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 550 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met groene celadon glazuur met symbolen decors. 19e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat

2 Chinese vazen
Resultaat: 750 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met draken en paradijsvogel decors (gemerkt). 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Lotje gouden sieraden divers.
Resultaat: 75 EUR

Lotje gouden sieraden, 585/000 bestaande uit een ovale streekhanger en 3 ringen. totaal ca 5,5 gram.

Familie rose schotel
Resultaat: 110 EUR

Grote gesigneerde Chinese porseleinen Familie Rose bord met figuren, rijtuig en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 31.5 cm. In goede staat

2 Grote Chinese vazen
Resultaat: 650 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale en vlinder decor. Eén maal met figuren in landschap en tekst verso. Afmeting: 60-58 cm. In goede staat.

8x Chinese verdeelschaal
Resultaat: 900 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.

8x Chinese verdeelschaal
Resultaat: 650 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floralal- met vogels decors (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Chinees bord, Chicken.
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose Chicken bord, 18e eeuw. (haarlijn). Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

4 Tegels.
Resultaat: 150 EUR

Vier tegels. 17e-18e Eeuw. Eén maal met spiesbok, 17e eeuw, (lichte oude randglazuurschades). Eén maal met hond, 17e eeuw, (lichte randglazuurschades). Eén maal polychrome tulptegel, 17e eeuw, (chip r...

Rörsstrand servies
Resultaat: 300 EUR

Zweeds Rörsstrand porseleinen servies, decor East Indies. Bestaande uit een koffiepot, theepot, melk+suikerpot, zestien kop+schotels (thee+koffie) + schaaltjes. Afmeting: 5 - 19 cm. In goede staat.

Chinese kom (geel/groen glazuur).
Startprijs 1.800 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kom 'Yong Zheng' gemerkt. Met geel-groene glazuur, figuren decor rondom. Afmeting: 7 x 14 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot
Resultaat: 2.500 EUR

Oude/antieke Yixing terracotta theepot met bevers en ranken decors. (chip aan tuit, deksel en binnenrand schade). Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.

Glazen vaas met vissen
Resultaat: 275 EUR

Grote zware (Murano) glazen siervaas, ca. 1970-1980. Blauw-transparant met goudvissen ingewerkt. Glass Fusing. Afmeting. ø 16 x 29 cm. In goede staat

Commode, Orgel gebogen (barok)
Resultaat: 500 EUR

Hollandse wortelnoten vier-laden orgelgebogen barok commode met messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 76 x 81 x 56 cm. In goede staat.

Ansichtkaarten automaat
Resultaat: 135 EUR

Oude metalen ansichtkaarten automaat met 1-gulden inworp. (inclusief sleutel). Midden 20e eeuw. Afmeting: 51 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Samovaar.
Resultaat: 450 EUR

Antieke Russische gemerkte samovaar van messing met houten grepen en benen knop op kraan. Circa 1900. Afmeting: H.56 x 38cm.. In goede staat.

2 Antiquarische boeken
Resultaat: 100 EUR

Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...

Gouden armband + ring
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden armband en ring, 585/000. Een gelapideerde koordarmband met karabijnsluiting, breedte 2,5mm, lengte 18,5 cm en een ring V-model met één kant van de scheen witgoud en één kant van de scheen ...

Lotje sieraden
Resultaat: 40 EUR

Groot lot sieraden met diverse kettingen horloge, armband en hanger. o.a. Double en zilver.

Zilveren Art Deco schaal.
Resultaat: 140 EUR

Fraaie zilveren schaal, Art deco, 925/000, BWKS Dupré. Ronde schaal met gehamerd decor, met geschulpte randen op de punten voorzien van een opgelegde bewerking. Geplaatst op een ronde opstaande voet. ...

2x Dekselpot
Resultaat: 400 EUR

Twee grote oude/antieke porseleinen dekselpotten. Eén maal baluster-vormig, 19e eeuw met vazen decor en tekst (chip deksel). Eén maal baluster-vormig, 20e eeuw, met vazen, florale, symbolen decors. Ge...

3 Chinese vazen
Resultaat: 600 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen met Familie Verte figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

7x Chinese verdeelschaal
Resultaat: 750 EUR

Zeven maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floraal- en vogels decors etc. . 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 5,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Set Chinese vazen
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote antiek Chinees porseleinen dekselvazen met teksten en Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Met emaille beschilderingen. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 950 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met celadon glazuur, Foohond en paradijsvogel. Eén maal met landschap en figuren decor. Afmeting: 58 - 61 cm. In goede staat.

Plaquette Fam. Rose, China.
Resultaat: 850 EUR

Oude Chinees porseleinen plaquette, 20e eeuw. Gemerkt, en met tekst. Hoogwaardigheidsbekleders. Mooie kwaliteit. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon - groen glazuur. 19e Eeuw. Eén maal lotusbloem decor. Eén maal paradijsvogel decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.

3 x tegel
Resultaat: 150 EUR

Drie maal Hollandse wandtegels in lijst. 17e-18e Eeuw. Hond. ooievaar. en wildzwijn. Afmeting: 43 x 17 cm. In goede staat.

6x Kop + schotel (peterselie motief)
Resultaat: 550 EUR

Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Gemerkt met blad. Circa: 1800. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen dekselvaas met Foo-honden koppen en florale decors. (één chip deksel). 18e-19e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in landschappen en florale decors, geribt. Afmeting.39x29 cm. ø. In goede staat.

Chinees warnhoudbord
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur. 19e Eeuw. Eén maal met paradijsvogels decor. Eén maal met paradijsvogel/draken decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.

Versace Rosenthal servies
Resultaat: 1.350 EUR

Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...

2 Chinese vazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale- figuren- en goud decors. 19e eeuw. Afmeting: 46,5 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Tabakspot.
Resultaat: 750 EUR

Schitterende grote 18e eeuwse Duitse tabakspot met Zuid-Amerikaanse pijprokende figuren. N.3 Rappee. Bovenrand alléén glazuurslijtage. Pot heeft originele messing deksel (ongemerkt). Afmeting: 43 x 29...

Opaline servies
Resultaat: 110 EUR

Lot antiek opaline-glas serviesgoed. Ca. 1800. Drie kopjes, vier schotels (één kopje gelijmd). Handbeschilderd. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Michael Harris, kunstvaas.
Resultaat: 550 EUR

Mooie Michael Harris Medina Vis vaas. Ca. 1970. Afmeting: 30 x 26 x 5 cm. In goede staat.

Gallé vaas
Resultaat: 425 EUR

Franse Gallé gemerkte glazen vaas. Lichtgroen-zalm kleurig. 20e eeuw. Jugendstil-stijl. Gebruikssporen tonen leeftijd aan. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bronzen eend
Resultaat: 150 EUR

Grote brons gegoten eend op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Bronzen statige vogel
Resultaat: 250 EUR

Art Deco-stijl bronzen aasgier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Ruurd Hallema
Resultaat: 160 EUR

Ruurd Hallema (Borne) 1954 Munstergeleen. Bronzen dames-torso op marmeren basement. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 85 EUR

Groot oud Perzisch handgeknoopt tapijt. Fijn geknoopt met meer kleurige florale decors. Decor Moed, Iran. Afmeting: 195 x 195 cm. In goede staat.

Bank (Empire)
Resultaat: 325 EUR

Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten empire bank met mooie creme-kleurige stoffering en koperen nagels. Afmeting: 91 x 61 x 200 cm. In goede staat.

Bouille stijl zuil
Resultaat: 190 EUR

Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Boulle klok op console
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuw, Franse bouille klok op console met 8-daags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Schildpad en bouille inleg in goede staat. (minimale beschadigingen). Emaille naamplaatje mist, bij deurt...

3x Theekan, plated
Startprijs 50 EUR

Drie mooie plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 -23 cm. In goede staat.

Antiek boek, Th. Salmon
Resultaat: 70 EUR

Hollands antiquarisch boek. Th. Salomon, Hedendaagse Historie. Met landkaarten door Isaak Tirion 1741. In mooie originele lederen band. 18e Eeuw. Afmeting: 21 x 14 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbel, Staten Generaal.
Resultaat: 160 EUR

17e Eeuw. Hollandse Staten Generaal bijbel. 'Eendracht maakt macht'. Gesigneerd 1649. Bijbel is voorzien van originele lederen band met koperen beslag. Dordrecht Synode Nationael, 1618 einde 1619. (ge...

Grote messing kandelaar
Resultaat: 140 EUR

Zeer grote messing Jugendstil kaarskandelaar met bloemen, elf lichts. Circa 1910. Afmeting: H.104 cm. In goede staat.

Ivoren tand (bewerkt met hoofd)
Resultaat: 600 EUR

Grote antieke bewerkte Afrikaanse olifanten slagtand met gezicht. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Ivoren hoofd
Resultaat: 530 EUR

Groot antiek ivoren Chinees snijstuk. Gezicht met opengewerkte hoofdtooi met figuren. Gesigneerd, 19e eeuw. Bijzondere kwaliteit. Stukje gelijmd Afmeting circa: 30 x 14 cm ø. In goede staat Voorzien...

Chinese emaille schotel
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame geëmailleerde Chinese schaal met draak in wolken decor en buitenom florale decors (craquelé). 19e Eeuw. Afmeting: 29,4 x 31 x 7 cm. In goede staat.

7 x Friedrich Guimpel Fec.
Resultaat: 60 EUR

7x Friedrich Guimpel Fec. Duitse school 1774- . 7x Botanische koper gravures kruiden. Gravures op papier. Afmeting: ca. 25x20cm. In redelijk/ goede staat

Ets, Ids Wiersma
Resultaat: 90 EUR

Ids Wiersma, 1878-1965. 'Poldergezicht met dorp'. Ets op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden met bloedkoraal
Resultaat: 100 EUR

Lot zilveren sieraden met bloedkoraal, 833/000, bestaand uit een collier van bloedkoraaltakjes met zilveren bolsluiting, twee grote peervormige (oor)hangers met bloedkoraal en 2 ringen met peervormige...

Set zilveren streeksieraden met git
Resultaat: 90 EUR

Set zilveren streeksieraden met git, 833/000, bestaande uit peervormige hanger aan een gourmetcollier, 2 peervormige (oor)hangers met git en een klein broche met gefacetteerde granaat. totaal ca 17 ...

Lepel (strakke steel)
Resultaat: 50 EUR

Zilveren lepel, 833/000, strak uitgevoerd model met Pied-de- biche steeleinde. MT.: Fa. J.& D.Veenstra, Leeuwarden. jl.: X: 1857. ca 49 gram. Lengte 18 cm. In goede staat.

Zilveren rooshanger
Resultaat: 40 EUR

Zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een uitgewerkte roos, met anker collier gemaakt tot een verstelbaar Y-collier. Lengte max. 70 cm. Totaal ca 21,7 gram. In goede staat.

Zilveren armband
Resultaat: 140 EUR

Zilveren armband, 830/000, Fins,met langwerpige schakels met gedrapeerd motief. Voorzien van bakslot en veiligheid. MT.: Alpo Tammi. rond 1960 Breedte 18 mm. Lengte 19,5 cm. ca 56 gram. In goede staat...

Gouden ring met steen
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met ovaal gefacetteerde lichte groene steen, ø 7x6mm, in een witgouden gladomzetting met fraaie ajourbewerking aan de zijkanten. ø 55 ca 1,6 gram. In goede staat

Lot ziveren sieraden
Resultaat: 55 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 2 rinkelbanden, 3 broches, 2 horloges en een onedele ring

Lot zilver + horloges
Resultaat: 35 EUR

Lot met o.a.zilveren sieraden en 3 dameshorloges, bestaande uit : 3 rinkelbanden, cfe armband, 2 ringen en 3 kettingen, zilver. Een Palerma en 2 Pulsar horloges. Zilvergewicht ca 75 gram

2 Kerkboek met gouden sloten.
Resultaat: 110 EUR

Twee kerkboeken met gouden sloten, 585/000, Het nieuwe testament, rond 1880. Een overslagbijbel met bruin lederen kaft en een waaiervormige gouden sluiting met biedermeier graveerwerk, 7x14x4cm, entre...

2x Chinese gemberpot + zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens, met zilveren deksels (gekeurd). Afmeting: 14 x 10 cm ø. In goede staat.

Bijzondere zilveren naaiset
Resultaat: 220 EUR

Bijzondere zilveren antieke naaiset, 833/000, met een schaar met zilveren grepen versierd met bloemdecor, een breipen schede met haak, een haaknaald met guilloche lijnbewerking een naaldenkussen met z...

.3
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder zilveren theeservies, 833/000, met een theepot, afsluitbare theebus, suikerpot en melkkan. Ovaal model met cannelures en dubbele filetrand, geplaatst op een ovale gladde voet. De deksels zij...

Servies, Mosa
Resultaat: 90 EUR

Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afmeting. 5-25 cm. In goede staat.

2 Chinese bordjes
Resultaat: 45 EUR

Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.

2 Chinese borden
Resultaat: 25 EUR

Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. Afmeting 23,7cm. In redelijk/ goede staat

2 Chinese borden met vogeldecor
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beiden haarscheur, Afmeting 21,4øcm. In redelijke staat

Drie Chinese schalen, Fam. Verte
Resultaat: 110 EUR

Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw, met landschappen- en paradijsvogel decor, Afmeting 22-25cm. In goede staat

3x Chinese vaas
Resultaat: 140 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen met rood glazuur. 20e Eeuw. Eén vaas is gemerkt. Afmeting: 26 -35 cm. In goede staat.

Imari serviesgoed
Resultaat: 160 EUR

Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...

2x Chin. vaas + zilv. dop
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Noir dekselvazen met zilveren dop (gekeurd). Vazen zijn voorzien van florale decors, mooie kwaliteit. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

2x Queng Lung borden
Resultaat: 130 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met landschappen decors (één chip). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese kop+schotel
Resultaat: 425 EUR

Zes maal Chinees porseleinen kop + schotels. 19e Eeuw. Met geisha's en florale decors. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.

Servies, Villeroy & Boch.
Resultaat: 210 EUR

Mooi Villeroy & Boch servies. Decor Manoir, creme-kleurig met gecontourneerde omranding. Bestaande uit; Vierentwintig borden, twee kannen, zestien kop+schotels, één sauskom, twee dekselterrines, één g...

Röhrstand serviesgoed
Resultaat: 105 EUR

Zweeds Röhrstand porseleinen serviesgoed 'Ost India'. Bestaande uit: Acht kop en schotels + vier gebaksborden. Afmeting: 5 - 17 cm. In goede staat.

3 Officieren te paard
Resultaat: 400 EUR

Drie oude porseleinen figuren. 'Officieren te paard'. Duitsland. (gemerkt). 20e Eeuw. (één pluimhoed af, één figuur chipje af, één figuur helemaal goed). Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

8x Chinese verdeelschaal
Resultaat: 750 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floraal- en vogel decors. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 5 cm. In goede staat.

2x Porseleinen lychee.
Startprijs 450 EUR

Apart Chinees porseleinen figuur, twee lyche's aan een tak met bladeren. Waarschijnlijk eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 6,8 x 3,3 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Resultaat: 130 EUR

Oude Chinese porseleinen theepot met verwarmingshouder ook van porselein, met metalen monturen (twee-delig). Voorzien van figuren decors. Gemerkt, 20e eeuw. Afmeting.: 28 cm. In goede staat.

2 Chinese bloempotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 600 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met groene celadon glazuur en symbolen decor. Eén maal met berglandschap en figuren decor. Afmeting: 57 - 60 cm. In goede staat.

Scheerbekkens
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke keramieken scheerbekkens met florale decors. Afmeting: circa 28 - 30 cm. In goede staat.