Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen kinderservies op dienblad
Startprijs 20 EUR

Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afmeting. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. In redelijke staat

Collectie van 6 borden 'werkers van toen'
Startprijs 20 EUR

Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afmeting. ø 20.5 cm. In goede staat.

2 Antieke witte meissen borden
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat

Porseleinen schertsfles
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse porseleinen " schertsfles" in speen-vorm. 'Nuckelfläsche für Brave Ehemänner'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 24 cm. In goede staat

Porseleinen plaquette
Startprijs 20 EUR

Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin , in cassette. 20e Eeuw. Afmeting. 8.5 cm. ø. In goede staat.

8 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 20 EUR

Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afmeting. 20-24 cm. In redelijk/...

3 KPM borden
Startprijs 20 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.

3 Porseleinen beeldjes
Startprijs 20 EUR

Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afmeting. 16-21 cm. In goede staat.

Rotterdams Lloyd schaaltje
Startprijs 20 EUR

Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afmeting. 3-14 cm. In redelijk/ goede staat

Japans bord
Startprijs 20 EUR

Antiek Japans sierbord (gemerkt) met figuren bij fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 24.5 cm. In goede staat.

6 Borden, betreffende Oldenzaal
Startprijs 25 EUR

Zes porseleinen borden met gelithografeerde afbeeldingen van Oldenzaal en goudrand. Beperkte oplage, 2002. Afmeting. ø 21 cm.

Kop+schotels, 19e eeuw (2x)
Startprijs 25 EUR

Twee prachtige kop en schotels met landschap met villa en goud decor, handbeschilderd. Afmeting. 7.5x13 cm. ø. In goede staat.

KPM bordje + beeldje
Startprijs 25 EUR

Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat

2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 25 EUR

Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...

Borden met schepen
Startprijs 25 EUR

Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afmeting. ø 28.3 cm. In goede staat.

Plaquette, Boch
Startprijs 25 EUR

Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afmeting. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.

Klok met 2 trompetvormige vazen
Startprijs 30 EUR

Oud porseleinen klokjel. Tweede helft 20e eeuw. Royal Dux Tchjechoslowakia, met batterij functie.en twee vazen Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Rosenthal bord
Startprijs 30 EUR

Groot oud Duits porseleinen Rosenthal Studio Line sierbord in Jugendstil-stijl. Bord is voorzien van goud en vlinder decor. Afmeting: ø 32,7 cm. In goede staat.

3 Tsjechische figuren
Startprijs 30 EUR

Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.

6x Kop+schotels, (Japans Mocca)
Startprijs 30 EUR

Zes antieke Japanse porseleinen mocca kop en schotels met goud en zwaluw decors. Circa 1910. Gemerkt. Eén haarlijn. Afmeting . 7x11 cm ø. In goede staat

Waterbak met tinnen kraan
Startprijs 30 EUR

Porseleinen wandwaterbak met tinnen kraantje. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Theepot, Kantonees
Startprijs 30 EUR

Kantonese porseleinen schenkkan met florale decors en teksten (zonder deksel). 19e Eeuw. Afmeting. 13 cm. In goede staat.

Tabakspot
Startprijs 30 EUR

Zeldzame antieke terracotta tabakspot met negroïde jongen met hoge hoed. (Minimale chips). Ca. 1900.Afmeting ø14x24cm. In goede staat

Mariabeeld, bisquit porselein
Startprijs 30 EUR

Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat